reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewcia - a te france od zatok mnie bolą :-( Zawsze jak mi mocniej pójdą zatoki to mnie cała szczęka boli :-( A w szczególności prawa strona :-( Zastanawiam się tylko skąd ten katar bo i Karola złapała i M też zakatarzony dzisiaj jakoś :no:

sorbuś - nie no racja że najważniejsze żeby zdrowe było :tak: Ale mi się wydaje że dziewczynki łatwiej wychować :tak: Chociaż ja się nastawiałam teraz na Olka a ma być Emilka i nadal mi to jakoś nie pasuje to cieszę się że druga dziewuszka bo mi wiele problemów odpadnie np wspólny pokój w przyszłości, ciuszki itp. Ale ta myśl o chłopcu chyba za mocno się zakorzeniła :-p


A ja mam w nosie jutrzejszą krzywą - pójdę jak się lepiej poczuję :tak: Po co mam się dodatkowo katować :-? A potrzebne wyniki mi dopiero na przyszły wtorek więc mam czas jeszcze :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sol- dokładnie, skoro masz mieć na za tydzień, to po co się katować...
Co do kataru, to zapewne pogoda robi swoje...


Ja mam nadzieję, że nas nic nie weźmie...
 
jestem jeszcze na chwile.
MARCEPANEK- chcialam napisac wiesci od Ciebie ,ale mialam telefon i rozmowa sie wydluzyyyyyla:-D:-Dwlasnie skonczylam:sorry2:
gratuluje synka i najwazniejsze ze zdrowe dzidzi jest i ,ze krwiaka nie ma !!!! teraz myslcie nad imieniem dla synka:);-)

mam nadzieje,ze jutro bede sie lepiej czula bo dzis krzyz mi daje o sobie znac ,ale to pewnie przez @...

MARCEPANEK- czekamy na fotki z usg jutro i raz jeszcze Ci napisze ,ze fryzurke masz super i świetnie wyglądasz:tak::tak:
 
MARCEPANUŚ - super wieści!!! Dbaj o Was!!!! A z tym synusiem to troche wczesnie ...poczekaj jeszcze z nastawieniem, bo za kilka tyg moze okazaćs ię ze jednak sikora:) Aaaa i super ze krwiak się wchłonal!!!!
SORBUŚ - gratuluję córci!!!!
 
Sol współczuje z tym bólem.
Wszystkim staraczkom i ciężarówkom ;) życze zdrówka.
Marcepanek cieszę się że już wszystko dobrze i gratuluje jak mówi moja babcia małego "siurdaczka" ;)
 
EWULA- hej,dawno Cie nie bylo:))
MONISIA- prosze dzialac i sie nie nakręcać :) nu-nu,bo potem wiesz...dzialamy,nie mylimy a potem jak przyjdzie czas bedziemy zaciskać &&&& :):):)
 
EWULA- hej,dawno Cie nie bylo:))
MONISIA- prosze dzialac i sie nie nakręcać :) nu-nu,bo potem wiesz...dzialamy,nie mylimy a potem jak przyjdzie czas bedziemy zaciskać &&&& :):):)
No własnie mówie kochana ze sie nie nakręcam, ale wiesz jak jest...te ostatnie dni przed terminem @ są najgorsze...ehhh....
MAMUŚ - wrzuciłam ci przepis, wiesz gdzie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marcepanek - cudownie Kochana, że krwiak znikł! :) A jakie masz zalecenia? Nadal spoczynkowy tryb życia?

Sorbuś - ja jeszcze z gratulacjami co do płci poczekam do tego Twojego połówkowego. ;)

Zapmarta
- fajnie, że trafiłaś na lekarkę, która Ci odpowiada. :) Cierpliwości do Karola. :*

Ewcia
- tak się cieszę, że widziałaś swoje Maleństwo. :D

Monisia - cierpliwości Kochana, my tu kciukami pracujemy. ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry