reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się po 3 tyg. przerwie :zawstydzona/y:
Nie nadrobię, choćbym chciała...
Zaciążonym - najszczersze gratulacje!
Testującym - kciuczki!
Staraczkom - wiary i cierpliwości!
Świeżym mamusiom - przespanych nocy!

Życzę miłego dnia.
Pozdrawiam.
 
reklama
Witam się poniedziałkowo

Majqa
ja sie nie obrażam coś ty jakbym mogła w sytuacji kiedy sama walę prosto z mostu obrażać sie jak ktos mi powiem co mysli cos ty ;-):-D

Ewelinka
wreszcie wróciłas - wypoczęta ???

Jaewa - kochana nie chce cię martwić ale moja przyjaciółka ma też problemy z sercem tzn serce zdrowe tylko ciaża bardzo je obciąża i bierze specjalne leki - tez nie powinno sie podawac ich w ciaży ale ona konsultowała z genetykiem klinicznym - sprawdź sobie kochana puls i napisz mi jaki masz - najlepiej kilka razy jak leżysz, siedzisz i cos robisz

Sol dobrze ze przeszły te skurcze - odpoczywaj teraz i nie denerwuj się bo jak widzisz efekt nie jest dobry dla dzidziusia - wiem ze łatwo mówić - ale postaraj się w stresujących sytuacjach myśleć o przyjemnościach mnie czasem pomaga

Krzysieńko
jak tam ??

Marylka jak przyszła mamusia się dzis czuje ??

Kinga
pewnie że dam znać - tylko się boje że jak taka ciekawa jestem to sie pewnie tyłkiem do mnie odwróci i guzik zobaczymy :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam się poniedziałkowo.

Ależ mi się nie chciało wstać... Masakra jakaś. A jeszcze dzisiaj w pracy na razie sama jestem ale jak przyjdzie dyrektorka to będzie ciężki dzień.

A co tam u was na początku nowego tygodnia??
 
Cześć:)

Ewelinak WITAMY:)) Po długaśnej przerwie:)) I jak wakacje? Dziękuję ślicznie za kartkę! Ja zakupiłam i nie mogę się zmobilizowac do wysłania...

Jaewa ja kiedys brałam propranolol i wiem jak to niefajnei jak tak serce bije... Kilka razy byłam na izbie przyjęć... Mi wtedy kazał lekarz pić melisę albo brac proszki uspokajające... Ale u mnie to było na tle nerwowym i chyba po zmianie klimatu. Bo jak przestałam się już tym przejmowac to przeszło...
Ale tez kiedyś mi powiedzial lekarz (bardzo dobry kardiolog) że zdrowe serce wytrzyma takie arytmie i żeby niepotrzebnie się nei stresowac... A jak juz nic nie pomaga to propranolol mniej szkodzi niz niekontrolowana arytmia... Bo raz na izbie przyjęć mówiłam że mogę być w ciązy... Dawno to już było ale ciągle pamiętam jakie to okropne uczucie i współczuję...

Krolowafal cześć:) Nie tylko Tobie się nei chciało wstawać... Ja jeszcze przed praca zaliczyłam szpital z psiakiem.... Kleszcze jej wczoraj znaleźliśmy po wizycie w lesie. I jeden było ogromny (musialam przeoczyc przy ostatnim oglądaniu) i myślalam że całego nei wyjęłam i poszłam do miejscowego weta - burak jeden! Nawet nei chcę pisac....
Wieczorem znależliśmy kolejne kleszcze i jednego faktycznie nie udało się całego wyjąć... I mąż potem próbował igła ale ona tak piszczała że nie pozwolilam... A w Lublinie jest świetna klinika dla zwierząt (taki luxmed:) i przed praca pojechaliśmy...
Pobódkę miałam o 5....

Miłego dnia:)

Sorbuś cześć:) Ty dziś masz wizytkę:)) Masz jakieś przeczucia co będzie?
 
Sorbuś, urlopik był taki, jaki zaplanowaliśmy - luzzzz, blues i spontan ;-) wypoczęliśmy psychicznie, fizycznie daliśmy sobie w kość, ale wsie czerwone Wierchy NASZE!!! Jestem z siebie mega dumna!!!
Wróciłam z zakwasami (mimo dobrej kondycji), z odciskami (mimo dobrych butów) i mega fizycznie wyczerpana, ale z chęcią wróciłabym na szlak :-D

Monia, superancko! Cieszę się, że karteczka doszła :tak:
 
Witam Was Kochane,

Ewelinko witaj Slonce, juz sie za Toba stesknilam :***

Sorbus u mnie jest taka sprawa ze czasami mam nawet 4 miesiace spokoju i nic a czasami jak mnie zlapie to sie potrafi tydzien trzymac! :( Jutro z rana bede sama to pomierze te uderzenia i Ci napisze, dziekuje Kochana :* Trzymam &&&& z wizyte :)

Monia Kochana ja musze miec to na tle nerwowym bo czasami jak sie ze snu obudze to tak mam...Na izbie przyjec juz tez pare razy wyladowalam ale to bylo dawno temu....
A jak tam u Ciebie w pracy? Smuty poszly za ploty? Mam nadzieje ze tak i sciskam Cie :*
 
Ewela no to super że tak wam się wakacje udały - marze o zdobyciu tych szczytów, ale jeszcze pewnie się to odwlecze i to o nie mało czasu - ale moze kiedyś

Monia - mam przeczucia, że będzie synuś

Jaewa - no napisz mi koniecznie i odpoczywaj dużo
 
Sorbus teraz na przyklad leze i mam 99 do100 uderzen na minute...To i tak za duzo jak na taka pozycje....
 
Witam Was Kochane,

Ewelinko witaj Slonce, juz sie za Toba stesknilam :***

Dobrze wiedzieć, że ktosik tęsknił :-p:-D
Doszła kartka? Były "przeboje" z kartkami, które wysyłałam za granicę...przy kupowaniu kartek, kupiłam i znaczki i od razu poprzyklejałam bezmyślnie na każdą, zapominając, że za granicę inny znaczek :-D więc posłałam w pościg następne kartki...;-)
Aha, co najważniejsze....

GRATULUJĘ
:-D:-D:-D:-D

Strasznie się cieszę*

Ewela no to super że tak wam się wakacje udały - marze o zdobyciu tych szczytów, ale jeszcze pewnie się to odwlecze i to o nie mało czasu - ale moze kiedyś

Kochana, powiem Ci, że dla takich chwil warto żyć!!! My zbieraliśmy się do tych szczytów już, któryś rok z rzędu, niestety zawsze było coś, a to fizyczna niedomoga, a to pogoda...ble...ble...ble, tym razem nie popuściliśmy...warto było, nie raz na szczycie ryczałam, ale chyba to bardziej z innych powodów :zawstydzona/y:
Słowację zwiedziliśmy także, przecudowne jaskinie mają...ech...ja chcę maj!!!!!!!!!:-D




Mykam do sklepu, bo w domciu pustki.
Wracam za jakieś 10-15 minutek...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelinko Kochana moja no tak myslalam czasami co u Ciebie ale nie bylam pewna na ile jedziesz do tego Zakopca :) Strasznie sie ciesze ze wypoczelas :)
Karteczki nie mam Slonce....Moze jeszcze przyjdzie? :)
Dziekuje za gratulacje Skarbie :* Ja to taka glupia jestem ze siedze na necie i czytam rzeczy ktorych nie powinnam czytac o ciazy a potem sie denerwuje....Bardzo sie tez denerwuje pierwszym USG za tydzien...bo bym chciala zeby wszystko bylo ok....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry