reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monia - współczuję tych nerwów ale trzeba być dobrej myśli że jednak prawy ruszy :tak: Ja co prawda mam oba jajowody ale jajniki leniwe jak pieron. A po cyście gin przez laparo musiał mi usunąć ponad połowę prawego jajnika - inny by usunął cały :sorry: I Jeśli miałam owu to z lewego zazwyczaj później. A wszystkie ciąże miałam/mam z prawego jajnika który raz na jakiś czas sobie zadziała :-p Więc jeśli u Ciebie raz na jakiś czas on jednak bierze się do roboty to nie wolno tracić nadziei i jeśli masz sobie zrobić przerwę t byle by nie od przytulanek :-D Trzymam kciuki że jednak i prawy u Ciebie sobie przypomni ze czas się ruszyć do roboty :tak: :-D

MIsia - wszystkiego najlepszego :-D

Blusia - żadne starcie - po prostu działa mi na uzębienie :-p


Byliśmy dzisiaj na rodzinnym spacerku w parku - wiało i chwilami było nieprzyjemnie ale ogólnie sobie obejrzeliśmy stragany regionalne, nakarmiliśmy kaczki w parku, Karola dostała balonika i bardzo miły rodzinny dzień :-D A na obiadek zrobiliśmy naleśniki :-D A zaraz się zabieram za marynowanie kawałka od szynki bo jutro chciałam upiec więc dzisiaj trzeba zamarynować :tak: :-D Emcia nas rano trochę nastraszyła bo od rana do 15 nie dawała znaków życia ale jak zaczęła kopać wreszcie to się rozbrykała na dobre 30 min :-D Ale ostatnio jakaś taka cichutka jest bidulka - chyba przez moje nerwy jej się obrywa :-( Ale ciężko się uspokoić. Mnie jeszcze nosi po tamtym i chyba jeszcze będzie nosiło :-( A na dodatek wypadało by się zacząć uczyć do obron :-( Ale dzisiaj koniec rozmyślań bo za miły dzień na to :-p
 
reklama
Witam się niedzielnie

Majqa
zapytałaś o zdanie więc odpowiedziałam - napisałaś ze powiedziałaś mu nie a potem zapytałaś czy on by cię puścił - wiec dla mnie to dziwna zasada skoro oboje sobie tego zabraniacie - bo świadczy albo o braku zaufania albo o ....a juz nie bede dolewac oliwy do ognia bo nie znam was i nie chce oceniać - napisałam tylko jak to wygląda z mojego punktu widzenia - mam prawo chyba do własnego zdania ?? ;-)- napisałam tez ze rozumiem w tej kwestii i zgadzam się z równouprawnieniem albo chodzicie oboje albo żadne - z twojego postu ewidentnie wynikało co innego - nie obrażaj się tylko przyjmij zdanie odmienne do wiadomości :-)
Jesli ci nie odpowiada jak ktoś nie popiera twojej decyji to nie pytaj o zdanie na forum - bo nie napisałam ci tego złośliwie - taka już jestem że pisze co myslę nawet jak nie zawsze się to komuś podoba ;-)

no a teraz lece nadrobić :tak:
 
SORBUS- kochana czesc:tak:;-)jutro masz wizyte i bardzo prosze o smska bo ja jutro bede bez kompa.Tomi bierze do pracy -informatycy beda tam grzebac ,zeby szybciej chodzil.takze dopiero kolo 18.00 bede mialam kompa w domu.
mam nadzieje,za dzidzia ladnie sie uloży:tak::-)
a ja -jako tako:sorry2:
 
Krzysiu wizyte mam o 17.30 dopiero ale jasne że zaraz napisze jak tylko wyjdę.
Wiem że samopoczucie nie poprawi się tak od razu i wciąż to jakoś do mnie nie dociera - jakoś ciągle mam nadzieję - trzymam kciuki za następny cykl
 
Witam się niedzielnie

Majqa
zapytałaś o zdanie więc odpowiedziałam - napisałaś ze powiedziałaś mu nie a potem zapytałaś czy on by cię puścił - wiec dla mnie to dziwna zasada skoro oboje sobie tego zabraniacie - bo świadczy albo o braku zaufania albo o ....a juz nie bede dolewac oliwy do ognia bo nie znam was i nie chce oceniać - napisałam tylko jak to wygląda z mojego punktu widzenia - mam prawo chyba do własnego zdania ?? ;-)- napisałam tez ze rozumiem w tej kwestii i zgadzam się z równouprawnieniem albo chodzicie oboje albo żadne - z twojego postu ewidentnie wynikało co innego - nie obrażaj się tylko przyjmij zdanie odmienne do wiadomości :-)
Jesli ci nie odpowiada jak ktoś nie popiera twojej decyji to nie pytaj o zdanie na forum - bo nie napisałam ci tego złośliwie - taka już jestem że pisze co myslę nawet jak nie zawsze się to komuś podoba ;-)

no a teraz lece nadrobić :tak:

spoko lajcik - każdy ma swoje zdanie i jedni popierają inni krytykują i broń Boże się nie obrażam :tak:
także ja się nie gniewam i mam nadzieję, że i Ty też nie :sorry2:

krakowianko i mam nadzieję, że i Ciebie nie uraziłam!
 
Witam wieczornie :-)
Oj widzę, że kobiece hormony i nadwrażliwość panują na forum ;-) :-)

Mama doczytałam, bardzo mi przykro, mam nadzieję, że się nie poddasz i będzie twarda. Czuję, że jesteś bliżej niż dalej celu :-)
Idę poczytać co tam nowego na BB. Chyba niedługo będziemy gratulować czerwcówkom?

U nas zadziałała metoda co dwa dni plus wtedy gdy jest ochota :-)
 
Pozdrawiam was wszystkie dawno mnie tu nie było... ale myślałam o was i trzymałam kciuki;)
Mama nie poddawaj się uda się, walczcie o Rysia ;)
Misia89 wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek

Ja już po urlopie. Powrót do pracy nie był łatwy. Myślę już o tym czy w tym cyklu się uda z dzidzią ;)

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i ściskam zafasolkowane przyszłe mamusie
 
Blusia i dlatego nie rozumiem dziewczyn które stwierdzają, że sobie nie ufamy ... To, że nie poszedł na wieczór kawalerski nie oznacza, że nigdzie nie wychodzi! Powiedział, że na wieczór panieński by mnie nie póścił więc dlaczego ja mam go puścić? Dlatego też mówię jeszcze raz, że chodziło o zasadę a nie o zaufanie...

Również życzę miłej niedzieli!
poczytałam tą waszą dyskusję kobietki i cóż ja od siebie tylko napiszę że dla mnie dziwną "zasadą" jest to puszczanie albo i nie puszczanie współmałżonka gdzieś tam... Kosmos jakiś. taka izolacja.
too tylko tyle odemnie:) no bo każdy ma prawo się tu wypowiedzieć swoim zdaniem.


mama ciekawe jak z tą twoją @ bedzie no... dziwne a może to przez hormony.
sorbek daj znać jak po wizycie u ginka koniecznie :)
sol ryba ah te teściowe czasami potrafią wytrącic z równowagi co..
Misia wszystkiego najlepszego!!!! :)


Pozdrawiam
wpadłam tak na chwilkę dosłownie
 
racja kinga każdy ma prawo pisać co chce a ja już wiem, że źle zrobiłam pisząc o tym ... wniosłam tylko niepotrzebne napięcie
z góry sorki - więcej nie będę

życzę miłego wieczorku
 
reklama
Witam Kobietki,

Monia,Mama doczekacie sie kochane swoich fasolek zobaczycie! Tulam Was :*

Sorbus powodzenia na wizycie:tak:

Misia wszystkiego najlepszego Kochana!:tak:

Ja sie dzisiaj z rana zle czuje. Serce mi tak lupie jak po biegu maratonskim. Przed ciaza mialam na to tabetki propranolol a teraz lekarka zabronila mi je brac w ciazy bo to szkodzi. Wszystko rozumiem ale nie dala mi zadnego zamiennika i powiedziala ze mam sama sprobowac uspokajac sobie serce, zrelaxowac sie:angry::wściekła/y: Latwo mowic trudniej zrobic przy arytmii...:no:Ja sie nie denerwuje ale czasami mnie to samo dopada:baffled:

No nic lece sie wykapac i zjesc jakies sniadanie.
Spijcie dobrze babeczki :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry