reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SOL,KROLOWA FAL,MONIA- dziekuje...

MONIA- tule Cie kochana-doczytalam ,ze @ przylazla:-:)-:)-:)-(tule i podaje chusteczke...mnie dopiero czeka @ bo nadal nie mam..
a ile Ty razy bralas juz Clo ,ze musisz miec przerwe???ja bralam 2 cylke ale jak w drugim z Clo dostalam @ po 18 dniach to 1 cykl bylam bez hormonow ,teraz bralam Estroefm i lutke i teraz po @ mam brac Estrofem + Clo i w drugiej fazie cyklu lutke.to bedzie moj 3 cykl z Clo-biore po 1 tabletce.
 
reklama
dzięki Mamuś:)
Ja clo brałam 4 cykle... Ale ja ogólnei źle reaguję na hormony... W drugiej fazie cyklu po clo bardzo źle się czułam - mdłości, zawroty głowy itp... I ginek mówi żeby trochę odpocząć. Przynajmniej ten najbliższy cykl...
I ja sama z siebei też mam owulkę tylko że z lewego i myśleliśmy że prawy się ruszy po clo... Podobno po odstawieniu clo organizm przez 2-3 cykle jeszcze działa tak jak z lekami... Zobaczymy. Bo narazie mój ginek innego pomysłu nie ma... Większej dawki clo mi nie chce dać bo boi się przestymulowania...

A Twój zestaw hormonów to niezły jest... Współczuję.

I wiesz nie pozostaje nam nic innego jak dalej walczyć i mieć nadzieję...
 
MONIA- no widzisz ja mialam podobna sytuacje-to znaczy mi od zawsze tylko lewy pracowal,ale po Clo udalo sie pobudzic prawy jajnik do pracy...szkoda ,ze u Ciebie tak nie wyszlo,ale 1 cukl odpoczniesz i moze coś to da-najwazniejsze,ze jeszcze przez 2,3 cykle organiz reaguje z rozpedu mimo ,ze juz hormonów nie przyjmujesz..

a moj zestaw ....nic mi nie mow-juz cala latam jak sobie pomysle co mnie czeka..
ja po Clo czulam sie si,po tym Estrofemie odpukać tez-tylko wage musze kontrolowac tad dietka proteinowa-zero slodyczy,ziemniakow,makaronu,pieczywa jasnego,smazonego-ale jem duzo i smacznie wiec nie narzekam a dzieki temu kontroluje wage.

przytulam Cie raz jeszcze i śmigam na obiad bo wszystko mam juz gotowe.
 
Witam Kochane Babeczki.
Ja dopiero teraz lepiej sie poczułam i jestem w stanie zajrzeć:-(
Mam dzisiaj urodzinki ale jakoś nastroju specjalnego brak. Wygrzebałam sie wykąpałam i na 15 jade do Mamy na obiadek bo Nas zaprasza a ja sama nie jetem w stanie niczego robić:-(
Życze Wam Kochane Miłego dnia i pozdrawiam:happy2:
 
Misia - no to wszystkiego najlepszego. :) I obyś niedługo poczuła się lepiej. :*

Majqa
- ja nie miałam nic złego na myśli i nie napisałam, że Wy sobie nie ufacie. Napisałam tylko, jak jest u nas. Ale faktycznie musicie się umówić, że albo oboje wychodzicie, gdzie chcecie, albo oboje nie wychodzicie. TRzymam kciuki za dogadanie. ;)

Monia
- uściski... Bądź dzielna. :* No i pogadaj z ginem... Twój Mąż się badał...?

Sol - dzięki. :* Postaram się już tymi bólami tak nie przejmować...
 
czesc Misia- wszytskiego najlepszego z okazji urodzinek dla Ciebie i Twojej fasolki też, życzę Ci dużo zdrówka, bo teraz się napewno przyda, miłości-tyle ile tylko potrzebujesz oraz samych "słonecznych dni" !!! Sto lat !!!

witaj krakowianka
mama - mam nadzieje, ze po mału dochodzisz do siebie, pozdrawiam z całego serduszka
 
Sol, niezłe warunki ;) Mój na szczęście w ciężkim stanie nie wraca ;)
Starcie z teściową? Nie zazdraszczam...

Mama
, przytulam. Nie wiem co więcej napisać, bo wiem jak bardzo jesteś rozczarowana i zawiedziona. Trzymaj się cieplutko.

Monia, doczekasz się, wierzę, buźka.

Misia, wszystkiego najlepszego :)
 
Witam ;)
Ja mam dzisiaj leniwy dzień, miałam iść pierogi robić, ale jakoś mi się nie chce, tzn nie mogę się zabrać
Miałam isc do miasta, ale spadł deszcz, pada ciagle, więc też nie poszłam :p
I tak siedzę i patrze w kompa... mam trochę czasu, do 19, więc myślę, że skończę zrobić te pierogi i zacznę ;)
Misia najlepszego :)
Miłego dnia Wam życzę ;*
 
Witam Kochane!!!!
MAMUŚ - 3maj się Kochana!!!! Jestem z Tobą!!! Na pewno się uda!!!!!:tak::tak::tak:
MONIA - tule z powodu @...:-(to wredota paskudna to....
MISIEŃKA - słodkiego, miłego życia!!!! Dbaj o Was!!!!
Ja czekam jeszcze 12 dni...ehh....zobaczymy..nadal działamy, bo z owu to nigdy nie wiadomo;-);-);-):-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry