reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień dobry, ja tak tylko na chwilę bo nie mam siły na nic :-( Wczoraj kolega nas wystawił z tym weselem i nie jedziemy na nie ostatecznie. A mało tego jeszcze miałam z koleżanką wypadek - hamulec nie zadziałał i wbiłyśmy się w inne auto - na szczęście straty niewielkie i nikomu nic się nie stało. Ale mandat na 100zł dostałam :-( A nie chciałam kumplowi robić problemów z badaniami technicznymi to przyjęłam ten durny mandat chociaż nie była moja wina :-( Tak więc jestem stówę w plecy a na dodatek nażarłam się tyle nerwów że masakra. Bo jak policja była bardzo sympatyczna (kobitka się zapytała czy karetki nie wezwać bo w ciąży to lepiej sprawdzić czy nic mi nie jest) tak szczyl z drogówki pożal się boże jaki dupek :no: pomijam fakt ze kazali na siebie czekać półtorej godziny :dry: A żeby było zabawniej to dzisiaj rano poszłam wypłacić kasę z karty i nie mogłam bo mi kartę wcięło za rzekomo zły pin :no: Noż kuźwa znam swój pin do karty. Tak więc ja dzisiaj już nigdzie nie wychodzę bo mam dość nerwów :-(
 
reklama
Dzien dobry :)

wpadam na chwile sie przywitac, bo wlasnie wrocilismy od ginka :)
dzidzia bardzo ruchliwa, wypinala brzuszek, krecila sie non stop.. ale lekarz posprawdzal wszystko i jest ok :)

zaraz Wam fotke wstawie :) juz ma 9cm czyli jak na 15 tydzien :)

sol-dobrze, ze z Toba i dzidzia wszystko ok... 100zl to sporo kasy, ale... zdrowie i zycie najwazniejsze. . a ten kolega, to co to za balwan ze Was wystawil. a no i drugi- ze nie oddal Ci tej 100, skoro to byla Jego wina.. ech znajomi.... ;(

monia- jak to sie na Ciebie wydarl? przeciez to Twoja umowa i Ty potrzebujesz tylko wsparcia a nie dobijania... ja bym chyba jednak zerwala umowe i oddala telefon... musisz miec umowe z orange??? jest tyle innych firm.. dopytaj sie i na pewno cos znajdziesz kochana :) i sie nie denerwuj, bo szkoda zdrowia :)

jaewa- brzusio rosnie??? aahaha ja dzisiaj bylam w sklepie to kobita stala obok mnie w 7-mym miesiacu!!!! a brzuchy mialysmy takie same....a ja przeciez dopiero 3.5 :D

majqa- maz ma straszne wymagania.. on moze isc a Ty nie moglabys?? a co to, mamy XII wiek?? dobrze, ze sie uparlas! popieram w 100% choc nie widze nic zlego w kawalerskich wieczorach... to musi byc jednak po rowno.. nie to, ze on sobie pojdzie a Ty bys nie mogla...
dobra robota kobietko :)

ok, dolaczam fotke i uciekam do kwiaciarni.. mamy zamawiac kwiaty.... juz prawie wszystko gotowe mamy :D



IMG_0779.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol widzę że nie tylko ja mam zły dzień...
Ale tak jak pisze Maggy dobrze że Tobie się nic nie stalo! Oby dalej juz było tylko lepiej:)

Maggy super że wszystko ok z dzidzią:)) Fotka przesliczna:))
Kurcze jak ja juz bym chciała...

maggy fakt to moja umowa i moj tel... Ale on czasem tak ma że udziela "dobrych rad" i sie zlości ze nie słucham. A jak zrobię poswojemu i się nie uda to potem marudzi ze trzeba było zrobić tak jak on doradzał...
Bo on tak typowo po męsku uważa że jak ja jęczę że cos nei wiem jak zrobić to on musi koniecznie znaleźć jakies wyjście... I się wkurza jak mówię że ja jęczę dla samego jęczenia....
No i to tak jest... Ja nie wiem jak coś zrobić, jęczę sobie ot tak... on szuka rozwiązania, które mnie w stanie jęczenia nie obchodzi (on się wkurza bo się stara znaleźć wyjście a ja to olewam) i jak juz mi przejdzie to podejmuję decyzje i robię coś tam. I jak potem znowu jęcze bo mi nie wyszlo to on się wkurza i mówi że już go dana sprawa nie obchodzi i żebym robial sobie co chcę...
I to mniej więcej taki jest scenariusz... I tym razem było tak samo...

Ale już postanowiłam że zerwę umowę i spróbuje może w play... a jak nie to poczekam do świąt może fajniejsze promocje będą...
 
Witam sobotnio :)

Jaewa, owocnych poszukiwań życzę :)
Na pewno będziesz super wyglądać :)

Monia, ja też jestem wierna Nokii, ale nawet nie wiem jaką mam, dostałam w spadku od męża bo sam wymieniał telefon ;)

Sol, współczuję nerwów :( Najważniejsze, że nic Wam się nie stało.

Maggy, super że z maleństwem wsio ok :) I śliczna fotka, już się nie mogę doczekać kiedy swoją taką dostanę :) Wczoraj koleżanka z pracy przyniosła zdjęcia swojej kruszynki (jest w 10 tygodniu) jak mnie rozczulają takie fotki :)

I u mnie nie za fajnie się sobota zaczęła. Moje dziecię biegało po pokoju, potknęło się i wyrżnęło twarzą w kanapę. Poleciała krew, warga rozcięta (na pierwszy rzut zęby całe, ale jeszcze dokładnie oblukam jak się wyśpi), z nosa krew. Ryczy i mówi, że go boli. Zrobiłam mu zimne okłady na ten nos i pojechaliśmy na pogotowie. Na szczęście wszystko dobrze. Po ostatnim urazie jestem przewrażliwiona :eek: No i łeb mnie boli od nadmiaru wrażeń :/

No to miłej soboty :)
 
Monia - ja bym oglądała oferty z play ....moi znajomi są zadowoleni .... ja mam tylko internet z play i jestem zadowolona bardzo :)
Maggy - dobrze z maleństwem wszystko ok i zdjęcie śliczne :):)
 
Witam Wszystkich :)
ja dopiero mam chwilę zeby tu zaglądnać, wczoraj cały dzień sprzątałam, ale już chatka lepiej wygląda, chociaż..
zostało mi odmalowanie ścian na inny kolorek,bo nie lubie tych beżów czy beżopodobnych angielskich kolorów.
Czytałam, że ostatnio źle na forum..
Mama - Tak mi przykro, jest kolejny miesiąc, nie martw się :*
Sol - dobrze, że nic się nie stało, Tobie i Maleństwu, to najważniejsze :)
Monia - ja polecam plusa, miałam go jak byłam w Pol i byłam zadowolona :)
Maggy - śliczne zdjątka, ja też tak chce :D
Jaewa - Do Japonii:D Moje marzenie mmm.. powodzenia w szukaniu domu.
 
maggy - to nie była jego wina tylko mój pech - hamulce jak się okazało po chwili są sprawne - po prostu w danej chwili coś musiało za szwankować. Nic tylko zwyczajny przypadek :sorry: A ten co nas wystawił jest w wieku M i dał się rodzicom zbałamucić że tak ma zrobić - jakby własnego rozumu nie miał i nie umiał samodzielnie myśleć - ehh szkoda gadać :no:

Blusia - to też miałaś przygodę :sorry: Dobrze że nic bardzo poważnego się nie stało :tak: Ale jak to się mówi - "do wesela się zagoi" :-)


Spadam się powoli zbierać bo jedziemy do szwagierki na imieniny w takim razie. Ale to niedaleko więc autobusik albo spacerek :-) Jakoś tylko humoru mi brakuje :no: A nerwy to mam tak poszarpane jeszcze że co chwila ryczę albo mnie skurcze łapią :-( Teraz pozmywałam po obiedzie i znowu skurcze :-( A na dodatek nie spałam w ogóle w nocy przez nerwy i teraz jestem jak powalone zombi :-(
 
Witam Was Kochane.
U mnie dzisiaj dzień do bani... Źle sie czuje i chyba przeleże cały dzień w łóżku...
Sol najważniejsze, że nic Wam sie nie stało!! Odpocznij dzisiaj!!
Maggy śliczne zdjecie:happy::happy::happy:
Jaewa powodzenia w szukaniu domku. Czuje sie beznadziejnie jak napisałam wyżej.

Życze Wam wszystkim Kochane Miłej soboty:happy:
 
ja dopiero co usiadłam...

obiadek się robi, Karol ma drzemkę, domek ogarnięty to można chwilkę posiedzieć.

sol, najedz się słodkości na imieninach to ci przejdzie zły nastrój.

Maggy, super fotka i najważniejsze, że dzieciątko zdrowe, a że ruchliwe to bardzo dobrze...

Misia, kuruj się.

Monia, no ja mam nokię w Orange i wszystko si..., a może wymienią ci sam telefon ?

created, ja jak oglądam brytyjskie programy typu Perfekcyjna Pani Domu, to przerażenie mnie ogarnia, jak oni mogą mieszkać w takim brudzie ???? ściany mega czarne, brudne i ogólny syf. Nie ma to jak sobie samemu odmalować, odświeżyć.
 
reklama
Ja mieszkam w Irlandii i faktycznie w domach dominuja kolory typu magnolia, beze i zolcie, ochydne. Jak kupilismy dom to od razu przemalowalismy na fajne wyrazne kolory. A co do brudu to fakt jeden dom lepszy od drugiego heh..:laugh2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry