reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wpadam przelotem zyczyc Wam milego dnia :*
Razem S jestesmy na etapie poszukiwania domu pod wynajem wiec przez weekend bedziemy troche zajeci:tak:
Zycze Wam wiary, spokoju, jak najbardziej pozytywnych emocji. Spokojnego weekendu laseczki;-)
Sciskam Was :*
 
reklama
Cześć:)
A ja niestety znowu w pracy:((
I do tego zła jestem jak cholera! Kupiłam telefon w orange... i wczoraj przysłali i się juz cieszylam bo w starym słuchawki nie działały i glośnik (nikt mnie nie słyszal jak dzwonilam) no i się ucieszyłam że będę miec spokój:) I co się okazalo??? Że w nowym słuchawki nie działają!!!! Wiem że to drobiazg i głupotka ale wściekął jestem na to że będe musiała teraz latac i to załatwiać (bardziej niż na to że sa zepsute)...

Majqua ja tez bym nie puściła meża po takim tekście:) I wcale nie jesteś wredna... Jak on to sobie wyobraża? Trzeba było powiedzieć że to w takim razie jak on idzie na kawalerski to ty z kumpelami do jakiegoś baru albo gdzieś... Ciekawe czy dalej chciałby iśc....

Jaewa powodzenia w szukaniu mieszkania:)
 
czesc dziewczynki :)
Mamcia - bardzo mi przykro nie wiem co mam powiedzieć ...Tulę Cię .....:*
Monia - ja też miałam cyrki z tel z orange ..... ty tylko słuchawki a ja co miesiąc oddawałam tel do serwisu ledwo wracał do mnie i za jakiś czas znów go oddawałam bo mi klawisze pękały (wada fabryczna)
 
Szczęśliwa cześć:)
A jaki miałaś telefon??
Ja mam nokię 2330... (bo najtańsza jaka była bez abonamentu i nei wiem czy to dobry wybór...
 
Monia, Szczesliwa witajcie Kochane :*


Monia wspolczuje felernego zakupu:crazy: Mam nadzieje ze sluchawki da sie wymienic? No tak ale to znowu czas.....

Szczesliwa od kiedy Ci brzuszek zaczal rosnac? Bo moj jest wiekszy niz byl...Nie wiem czemu:szok::-D
 
Monia - ja miałam sony ericsson W580i ...taki wysuwany ..... ale nikomu go nie polecam ...ogólnie jako tel jest super ale sie psuje ciągle .....
 
No właśnie i dlateego ja jakoś tak wolę nokie... Od zawsze mam i wsio było ok...

Jaewa jak brzuszek rośnie to dobrze:) Szybciej będzie widać:)
 
Monia wlasnie bym chciala zeby nie rosl tak szybko :p Jedziemy na wakacje do Japonii za 3 tygodnie i jak ja bede wygadala w stroju kapielowym :O

:)))

Ok Dziewczynki, uciekam kolacje przygotowywac :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurcze ale zła jestem!
Dzwoniłam do glupiego orange i powiedziali ze mogę albo iśc do salonu i oni to wyślą do serwisu albo rozwiązać umowę i odesłac wszystko na mój koszt... No i nie wiem... Nie chce brać abonamentu - zresztą telefony niewiele lepsze... A jak rozwiąże umowę to nie kupię w życiu nowego telefonu a koniecznie muszę! A jak odeślę do serwisu to potem może się okazać że to że źle słychac to poprostu tak jest... I zostanę z takim gównem bo zanim mi to odeślą to minie czas na zerwanie umowy...

A mąż jeszcze się na mnie wydarł żebym odesłała umowę i zawarła sobie inna i negocjowała dlugość umowy... A jak powiedziałam że to nie ma nic do rzeczy bo nie ma innych telefonów w tej ofercie i wogóle chciałam się poskarżyć to powiedział że jego to nic nie obchodzi i mam sobie robić co chcę... Przykro mi... Bo on od początku krytykował wszystkie moje pomysly na nowy telefon i mam wrażenie że teraz myśli że to moja wina i dobrze mi tak że mam wadliwy...
Kurcze taka mała rzecz a tak skutecznie psuje dzień... Mam ochotę siąść i płakac...
 
reklama
Dzięki dziwczynki :) Podniosłyście mnie na duchu i teraz już pewna jestem, że podięłąm słuszną decyzję :)

monia_55 - a może zerwij umowę i rozejrzyj się w erze lub plusie
ostatnio orange kpiny urządza ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry