reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mo to jestem z powrotem:tak:

W skarbówce było nawet ok... uff...

Mogłam dostać mandat do 2600 zł, ale na szczęście dostałam tylko 150 zł...

Szok normalnie, a wszystko przez to, że nie rozliczyłam się z tego jak jeszcze pracowałam... a to dlatego, bo nie dostałam pit-ów więc jak miałam się rozliczyć:baffled::confused:

No, ale ok, na szczęście tylko 150
uffff no jest różnica :):)

monisia - ty też zapisana na 2011 ale terminażyka nie mam przy sobie :-D

maryla - słucha się niewiele starszej koleżanki :-D

mama - pochwalę się na pewno tylko chwilowo leżą jedna na drugiej bo miejsca brak a i tak ciężko przejść przez pokój teraz :sorry:


A ja właśnie sobie podgrzałam parówę z serkiem bo głód mnie ścisnął :-p Za niedługo zajrzy kolega po fotele a między 16-20 przyjdą z jego szwagrem po kanapę :-) A i jeszcze mi później pomoże z przeniesieniem dywanu - a jak ładnie poproszę to mi może go wytrzepią :-p W końcu kanapę z fotelami za free dostaną to mała cena wytrzepać dywan :-D Szczególnie w przysłudze dla ciężarnej :-p :-D
już sie poprawiam :) i fajnie że fotele sie podobają i jesteś z nich zadowolona :)
 
Sol- bo się nie rozliczyłam...
i jej to nie interesowało... no, ale mówię dobrze, że tylko tyle... :))

patrzyłyście na ten film co wrzuciłam? :))
 
ewcia - ja bym poszła do kierownika z mordą :-p A filmiku nie mam wtyczki ale zaraz ściągnę to sobie obejrzę :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol- z nimi się nigdy nie wygra...


A film jest suuuper :))

trochę trwa bo ponad 80 mim, no ale cóż...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry