reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się porannie

jak ja bym chciała juz piątek - czeka mnie cięzki tydzień w pracy - mamy audyt - no chociaż środa wieczorkiem już mogłaby być

Wisienka ja tam mocno trzymam &&&&& i wierze mocno że się uda

dobranoc jaewa - fajnie że już za 2 tyg. zobaczysz maluszka
 
reklama
Witam ponownie,

Sorbus Kochana ja jeszcze spac nie ide :p Mam 16.30 w poludnie :)
Oby Ci ten tydzien ciezki w pracy szybko przelecial... :)
 
Cześć:)
Ja tylko na chwilkę bo pracy ostatnimi czasy dużo:(
Ale wczoraj sobei poodpoczywałam tak aktywnei i od razu mi lepiej:)) Byliśmy u moich rodziców na obiadku i siostra ukąłda puzzle takie 1500 części. A my uwielbiamy więc było fajnie:) A potem na grzybki pojechalismy (prawdziwe zbierać - co by sie nikomu nie kojarzyło) I miałam radochę bo strasznie dużo znalazlam:)) Psiak tez się cieszyl bo pobiegała sobie po lesie (padła juz w drodze powrotnej)
I ogólnei to jakoś mi lepiej:))

Jaewa super że wyniki dobrze:) No i za 2 tyg zobaczysz swoje maleństwo:))

Krakowianka przeczytalam o Twojej "przygodzie" kurcze straszne to musiało być... Mam nadzieję że okarze się że to nic złego i faktycznie te elektrolity...

Jsorbek ja od powrotu z urlopu to bym codziennie chciała żeby byl piątek... Nie mogę się przyzwyczaić do tej chorej atmosfery w mojej pracy...
 
Monia Kochana super ze lepiej sie czujesz :) Grzybki powiadasz...Oj jak ja lubie takie wyprawy do lasow...Sama kiedys marynowalam :)

Dziewczyny przyszly mi jeszcze winki z moczu. Dzwonilam do lekarki i kazala mi przyjsc i zrobic jeszcze raz.

Mam podwyzszone Leukocyty do 13 a norma jest 10
i erytrocyty 33 a powinno byc mniej niz 20.... Powiedziala mi ze infekcje pecherza w ciazy to normalka i ze jak cos bedzie trzeba to wyleczyc...Zna sie ktoras z Was Kochane na tym? Nic mnie nie boli podczas siusiania...
Sol moze Ty Slonce mi pomozesz? :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się i ja. U mnie pogoda ładna - słoneczko świeci i jest w miarę cieplutko. Zaraz uciekam pokopać w ogródku a jak skończę to może foteczkę wkleję :)

jaewa - nie pomogę ale sol na pewno coś podpowie
 
Cześć:)
Ja tylko na chwilkę bo pracy ostatnimi czasy dużo:(
Ale wczoraj sobei poodpoczywałam tak aktywnei i od razu mi lepiej:)) Byliśmy u moich rodziców na obiadku i siostra ukąłda puzzle takie 1500 części. A my uwielbiamy więc było fajnie:) A potem na grzybki pojechalismy (prawdziwe zbierać - co by sie nikomu nie kojarzyło) I miałam radochę bo strasznie dużo znalazlam:)) Psiak tez się cieszyl bo pobiegała sobie po lesie (padła juz w drodze powrotnej)
I ogólnei to jakoś mi lepiej:))

Jaewa super że wyniki dobrze:) No i za 2 tyg zobaczysz swoje maleństwo:))

Krakowianka przeczytalam o Twojej "przygodzie" kurcze straszne to musiało być... Mam nadzieję że okarze się że to nic złego i faktycznie te elektrolity...

Jsorbek ja od powrotu z urlopu to bym codziennie chciała żeby byl piątek... Nie mogę się przyzwyczaić do tej chorej atmosfery w mojej pracy...
hej ja też woczoraj byłam na grzybach :) uzbierałam połtorej wiadra i też jestem z siebie dumna :)

Monia Kochana super ze lepiej sie czujesz :) Grzybki powiadasz...Oj jak ja lubie takie wyprawy do lasow...Sama kiedys marynowalam :)

Dziewczyny przyszly mi jeszcze winki z moczu. Dzwonilam do lekarki i kazala mi przyjsc i zrobic jeszcze raz.

Mam podwyzszone Leukocyty do 13 a norma jest 10
i erytrocyty 33 a powinno byc mniej niz 20.... Powiedziala mi ze infekcje pecherza w ciazy to normalka i ze jak cos bedzie trzeba to wyleczyc...Zna sie ktoras z Was Kochane na tym? Nic mnie nie boli podczas siusiania...
Sol moze Ty Slonce mi pomozesz? :*
ja sie za bardzo nie znam ale mi pomaga herbata z żurawiny albo sok żurawinowy też powinien pomóc, mam nadzieje że szybko ci przejdzie
 
Kochane jutro daje mocz na posiew to zobaczymy co i jak...W najgorszej sytuacji dadza mi jakis antybiotyk....
Ok lece powoli przygotowywac kolacje :)
Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze dziewczynki :)

Maggy dziekuje za linki do Allegro :*
 
Kurcze zła jestem....
Była właścicielka naszego mieszkania... Znowu nam podniosła czynsz... Stwierdzial że cos tam wzrosły opłaty i teraz będziemy jej płacić 900 zl... A ostatnio przyniosła kwitek ze spółdzielni że czynsz jest 385 zł a nie 400 jak to dziś stwierdziła (bez żadnego dowodu) Już mam jej dość! I obiecała nam jeszcze piwnicę i jak narazie nic z tego...
Ale kurcze od maja juz szukamy mieszkania i nic nie ma...
 
Czesc kochane :) witam sie poniedziałkowo :):):) ale jestem wyspana ... przespałam całą noc :):)
Jaewa - słonko nie doradze ci bo ja żadnej infekcji nie miałam .....
Marylka - hejka:):)
 
reklama
Kurcze zła jestem....
Była właścicielka naszego mieszkania... Znowu nam podniosła czynsz... Stwierdzial że cos tam wzrosły opłaty i teraz będziemy jej płacić 900 zl... A ostatnio przyniosła kwitek ze spółdzielni że czynsz jest 385 zł a nie 400 jak to dziś stwierdziła (bez żadnego dowodu) Już mam jej dość! I obiecała nam jeszcze piwnicę i jak narazie nic z tego...
Ale kurcze od maja juz szukamy mieszkania i nic nie ma...
no to nie ciekawie , mam nadzieje że szybko znajdziecie nowe mieszkanie i taniej


Czesc kochane :) witam sie poniedziałkowo :):):) ale jestem wyspana ... przespałam całą noc :):)
Jaewa - słonko nie doradze ci bo ja żadnej infekcji nie miałam .....
Marylka - hejka:):)
hej hej :)

ide robić zamówienie

kurcze ja nic tylko o spaniu i jedzeniu ostatnio chyba musze lodówke do pokoju przetransportować będe miała blisko łóżka :):) nie no żartuje - i ja tak zawsze mam przed @
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry