reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mary-beth - witaj ;) dziękuje i wzajemnie..

Ja uciekam, wziąć prysznic i zbieram się do pracy, druga nocka przede mną..
Jak narazie jest ok, nie licząć mojego samopoczucia, ale staram się przywyknąć.
Życzę miłego wieczoru i jutrzejszego dnia ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane zdrzemnełam sie troszkę a teraz juz wykąpana i z pazurkami na śliweczkę wpadlam poplotkować.
Haha Sorbus ale sie uśmiałam
mary hej kochana
misia to wszystko zmienia sie w profilu
maggy ja tez kiedyś byłam na jachtach i mimo, ze to duży był z dwoma sypialniami, kuchnia, malutką łazienką i tarasem na zewnatrz to kiwało jak diabli i to na naszych Mazurach a nie morzu. Potem jak schodziłam to tak się do kiwania przyzwyczaiłam , ze mi nie na jachcie ale na lądzie kiwało
 
Sol - śliczna Twoja córeczka. :) Widać, że pogodna rozrabiara. ;)

Wisieńka
- właśnie martwi mnie to, że ja banany jem co najmniej 2 dziennie a i tak ten potas poleciał...

Maggy - ja mam taki zestaw: kwas foliowy, B1, B6, B12, biotyna, niacyna, kwas pantotenowy, C, E, jod. Moja gin jest przeciwna podawaniu jakichkolwiek preparatów w ciąży oprócz tych, co konieczne. No ale myślę, że po tej nocnej akcji coś jeszcze mi jutro da.

Ja nadal nie czuję się jeszcze najlepiej, ale staram się dużo pić, jem banany ;) i myślę, że to co teraz czuję jest NORMALNE dla ciąży w porównaniu z tym, co przeżyłam wczoraj.

Dzięki, że jesteście. :*
 
witam wieczorkiem :)

dzięki dziewczyny za kciukasy :):):):)

Mi weekend minął spokojnie. Dziewczynki trochę marudne już są więc zaraz kąpiel i spanko bo jutro do przedszkola :)

Życzę miłego, owocnego wieczorku :) pa :*
 
mama wisienka sol szczęśliwa misia - dziękuje ,że Was mam i dzięki za słowa pocieszenia, mimo wszystko to zawsze pokrzepia ... duszyczkę ... Jest mi teraz zle z tym, ze tak z rana wyskoczyłam. Postaram się nad tym panować bardziej. Poprostu niemoc ludzka mnie dopadła. Nie chcę wyjsc na egoistkę - tak jak byscie same nie miały problemów na głowie, a ja jeszcze wszystkim tyłek zawracam ... Od dziś głowa do góry, zaczynam myśleć pozytywnie. M. pójdzie się przebadac, załatwimy to "po cichu " Byliśmy dziś w górach, a potem nad zalewem, fajny dzień, dzięki, któremu nabrałam trochę dystansu ... do siebie i do otoczenia ...

krakowianka - cieszę się, że juz wszystko dobrze, ale skarbie koniecznie skonsultuj to z lekarzem, moze rzeczywiście powinnaś więcej tych witaminek dostarczac teraz swojemu organizmowi. Pozdrawiam cieplutko

idę spać ... dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Witam sie wieczornie my po seansie filmowym i dalej leżakujemy.
Jutro termin @ ale pewnie nie przyjdzie bo się spóźni jak zwykle. Nawet na fasolinkę się nie nastawiam bo nie mam żadnych objawów. Test nie wyszedł i przede wszytskim w poprzednich ciążach miałam wysoką tempkę od początku.
Pozdrawiam wszystkie straczki i zafasolkowane.
 
Witam serdecznie. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona staraczek :)
Jestem mamą 2,5letniego Jasia i właśnie zaczynamy starania o rodzeństwo dla niego.
To moje pierwsze kroki na tym forum, obym się z Waszą pomocą na nim odnalazła :)
Pozdrawiam.
 
reklama
Witajcie Kochane,

Wlasnie wrocilam od lekarza.Wszystkie wyniki dobre :) Za 2 tygodnie mam pierwsze USG co sie zdziwilam ale bede musiala sobie sama za nie zaplacic.... Nastepne w 12 tygodniu. Trafilam na jakas fajna doktorke widac :)Dostalam witaminki na ciaze i skierowanie do szpitala na ten scan.
Nie nadrabialam Was. Moja znajoma wlasnie wyleciala do Nowej Zelandii. Wczoraj pojechalam z nia pokazac jej i jej corce Opera House i Harbour Bridge:tak:
Mam nadzieje ze Wam rowniez milo weekend minal:tak:
Zycze Wam spokojnej nocy i do napisania rano jak wstaniecie :-)

Ide sie polozyc bo mnie spanie bierze:p
Buziaki :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry