reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mary trzymam cały czas &&&& żeby @ sie nie pojawiła i żeby test wyszedł pozytywny! Bedzie dobrze!

Dziewczyny Kochane ja wróciłam od Ginka z luxmedu i zostaje u niego. Mi i M sie podoba... Wysłał nas na usg ale niestety Naszej Kruszynki jeszcze nie widać - jedynie pecherzyk 5,5 mm. Lekarz wyliczył mi, że to 7 tydzień ale nie wziął pod uwage długości moich cykli. A jak wziąć je pod uwage to jestem gdzieś w 4-5 tygodniu ciąży wiec jestem spokojna. Wierze, że Maleństwo pokaże mi sie za 2 tygodnie bo wtedy mam zrobić kolejne usg.
 
reklama
Czuje sie nawet dobrze tylko brzuszek po bolewa. Myślicie, że wszystko dobrze? To normalne, że Maleństwa jeszcze nie widać?
 
Hey dziewczyny!
misia
spokojnie wszystko zależy od sprzętu nie zawsze jest on na tyle dobry by uchwycił coś więcej. Ważne ,że rozmiarem bąbel się zgadza ;-)
No i poczytałam tu na temat implantacji i aż mi oczy spuchły :-) w wielu źródłach jest napisane ,że może ona trwać od 6 do 12dni. A koleżanka chyba miała tu na myśli żywotność plemników...to trzy dni w dobrych warunkach owszem.Więc marry no stres bo po co. Będzie co ma być i puki nie ma @ to jest nadzieja.
mama Ty nie szalej z dietą ;-) dzidzia ma być a tu takie katuszę dla ciała ;-)
 
Witam moje Kochaniutkie :****



Niestety nie jestem na bierząco... :((


za co psieplasiam... :***
 
MISIA- a co powiedzial na opryszczke??????????????a dzidzie na pewno za 2 tyg bedzie widac:tak:

MARCEPANKE- ale ja sie nie katuje-to jest suerp sprawa-bo to nie jest dieta tylko sposob jedzenia-nie smaze tylko pieke,nie uzywam tluszczy ,nie jem ziemniakow,jasnego pieczyma,makaronow-teraz wcinam pyyyyszna rybke w sosie jogurtowo-porowym-sama zrobilam-rewelacja.
a jak samopoczucie???

EWCIA- powitac:):tak:
 
ewcia witaj kochana. Jak się czujecie?
mama no chyba że ,tak :-) A moje samopoczucie do bani. Nie wiem skąd mi się przypałętało ,ale węzeł chłonny na szyi mi wyszedł i boli. W sensie wyglądam jak chomik.
Do tego wszystko mnie boli. Ale już niedługo bo nie w ten a następny poniedziałek 20.09 mam wizytę u Gina. Wtedy nieco może się uspokoję. Bo te bóle brzucha mnie stresują najbardziej.
AAAAAA i super suwaczki ;-)
 
Witam Was dziewczyny!
u nas tylko jeszcze dzisiaj powtórka,żeby ''nosek dorobić'' i wielkie oczekiwanie przez 2 tygodnie...
dlaczego to nie jest tak skonstruowane że nie wiadomo od razu...tak się zastanawiam...hmmm...chyba dla kobiety to nauka cierpliwości,bo przy maluszku jej podobno dużo potrzeba,ja tak to sobie tłumaczę :)
czemu wśród wszystkich gatunków człowiek jest najmniej płodny...ma najmniejsze szanse...wszystko jest takie zależne od czasu i losu...
dobra koniec moich rozmyślań.właśnie gotuję czerninę,pewnie wiele z Was tej zupy nie lubi :-D
a jutro na grzyby jedziemy,przestróg nie potrzebuję bo ja nie z tych co łaszą sie na grzyba jak pewni nie są.no i to ja zawsze wszystkie oceniam jeszcze zanim do domu wrócimy.
musimy pojechać dzisiaj po suszarkę do warzyw bo u nas jeszcze nie grzeją i sznurki nie zdadzą rezultatu i by nam grzybki spleśniały.
pozdrawiam Was i mocno kibicuję!!!
 
WITAJCIE. :*

Mary-beth
- ale wyszła Ci słaba kreska w tym teście o obniżonej czułości? Małpy nie masz? No to przecież jeszcze nic straconego! Powtórz jutro rano bobtesta i będziesz miała porównanie co do siły kreski. I głowa do góry, tylko na spokojnie. :*

Marcepanku
Kochany - mam nadzieję, że Ci szybko zleci do tej wizyty u gina, bo ja też dostaję świra jak mnie zaczyna brzuch zaczyna pobolewać... Ale musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze. :)

Misia - cieszę się, że jesteś zadowolona z gina. :) U mnie na pierwszym USG też było widać tylko samą fasolkę, za tydzień-dwa się Maleństwo pokaże, zobaczysz. :) A co z tą Twoją opryszczką? Bo ja czytałam, że jak w ciąży wyskoczy to konieczna jest konsultacja u gina i leczenie...
 
reklama
marcepanek- hej!!! ja tez mam pobolewania brzucha/podbrzusza... wiec to chyba normalne raczej :) oby szybko przeszly.. sciskam Cie mocno :*

MAMA- ja poprosze o przepis na sos do ryby ten jogurtowo - porowy.. jakie to musi byc pyszne :D mniam...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry