reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hejka witam się prawie weekendowo

Co do opryszczki ja tez nie miałam o tym pojęcia, ale gin kazał mi robic badanie zwane Herpes - zapytałam co to takiego i wtedy mi tłumaczył ze to wirus opryszczki który jest szkodliwy dla płodu - moze nie koniecznie jak wyskoczy tez - najlepiej zrobic herpesa bo mozecie tez miec przeciwciała juz i wtedy jest ok - jak miałyście wczesniej opryszczke to prawdopodobnie je macie - to na podobnej zasadzie co toxoplazmoza czy cytomegalia - jak sa przeciwciała to juz można sie nie martwić

mary - tulam mocno kochana :-:)-:)-(

Dzięki, Sorbusiu!

Ale a propos opryszczki - Sol wyżej napisała, że zwykłe zajady nie sa szkodliwe, a z opryszczką co innego. No to ja trochę zgłupiałam - jaka jest różnica? Kurczę, naprawdę nie wiem. :sorry2:


Boże, jak mi jest smutno... :sad::sad:
 
reklama
mery u mnie przy pierwszej ciazy test nic nie wykazał w 7 tyg gdzie juz na USG pecherzsyk było widac ... gin powiedziała ze mam mało hormonu ciazowego i czasami tak jest ..
 
Mary zajady to zupełnie co innego niz opryszczka Sol ma racje zajady nie sa szkodliwe - robia się zwykle w kacikach ust np od "brudnych" sztućców:zawstydzona/y: choć niekoniecznie natomiast opryszczka jest wywołana przez wirus, który jest szkodliwy choć jak pisałam wyżej mozecie juz miec przeciwciała i wtedy nie ( dokałdnie przez ten sam co półpaśca jak pisała Sol)
 
Ostatnia edycja:
mery u mnie przy pierwszej ciazy test nic nie wykazał w 7 tyg gdzie juz na USG pecherzsyk było widac ... gin powiedziała ze mam mało hormonu ciazowego i czasami tak jest ..
Witaj Biala! Boże, jak ja bym chciała być w tej grupie dziewczyn, którym testy nie wychodzą, bo za mało mają hormonu... Mam swoje odczucia, ale nawet ich głośno nie wypowiadam bo sie boję... Dzięki, kochana!

Mary zajady to zupełnie co innego niz opryszczka Sol ma racje zajady nie sa szkodliwe - robia się zwykle w kacikach ust np od "brudnych" sztućców:zawstydzona/y: choć niekoniecznie natomiast opryszczka jest wywołana przez wirus, który jest szkodliwy choć jak pisałam wyżej mozecie juz miec przeciwciała i wtedy nie ( dokałdnie przez ten sam co półpaśca jak pisała Sol)

Dobrze, że mi to rozjasniłaś, dzięki! A jesli chodzi o wygląd: kilka bąbelków wypełnionych płynem umiejscowionych nad górną wargą to opryszczka? Przepraszam, ze tak dopytuję, ale jakoś nigdy się nad tym głębiej nie zastanawiałam...
 
witam sie rowniez w ten nijaki dzień:baffled:
MATRY-BETH- tule i ściskam i czekoladke podaje...powiem Ci ze chyba "wole" dostac @ niz mam patrzyc na I kreche-wiem co czujesz choc juz dawno nie testowalam bo @ mnie wyprzedzala....
i tak-to co opisalas to opryszczka-ja tez mam tyle ,ze 1 babla na dolnej wardze,ale jak jest taka pogoda to mi zawsze wyskakuje:sorry2:

SORBUS,BIALA,SOL,MONIA-i ktora tak jeszcze zalogowana:-D:-D:-D:-Dwitajcie:tak:
 
Witaj mamcia :)

mary
nigdy nie miałam opryszczki ale z opisu jakby to bo zajady sa zwykle w kącikach ust - ale najlepiej zrobic herpesa i bete przy okazji :)
 
SORBUS- czesc jeszcze 10 dni i zobaczysz co tam u Twojego pysiaczka:)))
mam nadzieje,ze nozki rozlozy jak nalezy i poznacie plec:)

kiedy wozeczek dojdzie??
 
Witaj mamcia :)

mary
nigdy nie miałam opryszczki ale z opisu jakby to bo zajady sa zwykle w kącikach ust - ale najlepiej zrobic herpesa i bete przy okazji :)

Zrobiłabym, ale tu nie mam możliwości! :baffled::eek: W Norwegii tylko lekarz może zlecić betę, a to tylko gdy są twarde podejrzenia co do ciąży. :baffled: Nie wiem sama... Czytam już chyba z 20. artykuł, przekopałam fora... Może za wcześnie na test było? :confused: Z poniedziałku na wtorek nie mogłam spać z powodu kłucia w lewym jajniku, albo w tej okolicy. Nigdy mnie tak nie bolał jeszcze. To byłby 10 dzień po owulce. Już snuję teorię, ze może mi się zagnieżdżało maleństwo wtedy... Matko kochana! Niech mi ktoś mózg wyłączy!!!

Mama - życzę miłego dnia mimo wszystko! Ja się już chyba przyzwyczaiłam do 1 krechy na teście... Ale na @ się nie czuję - piersi nic mnie nie bolą i brzuch też inaczej, więc nie wiem o co kaman!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! Jak tam nocka minęła?
Bo mnie coś brzuch bolał.
Niestety dzisiaj nie popiszę, bo muszę zakówać do jutrzejszego egzaminu.
Pozdrówki i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Wasze zafasolkowania. pa

MARY
Uspokój się kobietooooooooooooooooooo.... W ten sposób do iczego nie dojdziesz i tylko się psychicznie wykończysz! odłóż te testy w kąt, nie nakręcaj się i wyluzuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jajeczko powinno się zagnieździć w ciągu 3 dni od owulki, inaczej umrze, więc to nie to.
Nie rób testów przed @, tylko wtedy gdy się spóźnia... Bo wcześniej raczej nie wykażą i niepotrzebnie tracisz nerwy i kasę. Naprawdę nie wiem jak do Ciebie dotrzeć.... Każda z nas chce mieć to swoje wymarzone maleństwo i naprawdę nie jest mi łatwo mówić i nie gniewaj się na mnie, ale chyba troszkę fiksujesz na tym punkcie. Zrób coś z sobą bo w końcu to się źle skończy. uroisz sobie ciążę albo coś. Naprawdę piszę to w dobrej wierze... Mam nadzieję że Cie nie uraziłam. Pozdrawiam i życzę Ci z całego serducha powodzenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny! Jak tam nocka minęła?
Bo mnie coś brzuch bolał.
Niestety dzisiaj nie popiszę, bo muszę zakówać do jutrzejszego egzaminu.
Pozdrówki i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Wasze zafasolkowania. pa

Madziarka - powodzenia na egzaminie!

W ogóle to przepraszam, ze gderam o sobie, ale tak mnie rozwalają te ostatnie dni strasznie! :no::no::no:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry