reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SORBUS- ja sie na tych hormonach czuje super-nic mi nie dolega,nie boli,waga nie poszla w gore,chyba tych hormonów mi brakowalo bo nawet nerwow nie mam jak wczesniej;-)
koncze brać we wtorek.jesli sie nie uda to 7 dni przerwy i znowu 21 tabletek:tak:

ZAPMARTA- Ty juz pewnie przemęczona jesteś slonko...skoro no-spa nie pomaga-pewnie pomogloby lerzenie...mam nadzieje,ze czas szybko zleci do Twojeg L4:tak:
 
reklama
sol : to fajna praca! najlepsze, z emozna pogodzic z rodzina i pracowac siedzac na wkasnej kanapie w domku i popijajac kawke, no i wlasnym rytmem, nikt ci godzin nie ustawia!!! tez bym chciala tak!!!!!
 
josephine - a ja chce do pracy :-D normalnej roboty do ludzi :tak: chciałabym wrócić do apteki normalnie ale u mnie techników jak mrówek więc mam małe szanse szczególnie w ciąży :dry: Ale będę starała się po Emilce wrócić do zawodu farmaceuty a informatyka przy okazji :-p Chociaż z tych projektów jak są zamówienia można lepiej wyciągnąć niż na etacie :-p A na dodatek mąż mnie opierniczył o mój cennik :-p Bo ja biorę mniej od niego a on bierze i tak bardzo mało bo po 500 zł od projektu (normalnie z grafiką, wypozycjonowaniem itp koszt jest od 800-1000 zł) Dlatego sobie obiecałam że dla Kpi bo się znamy robię za mniej, Marylce jak mi wreszcie podeśle zdjęcia robię za free a potem przechodzę na jego cennik bo mnie w końcu zje za mój samarytanizm :-D

marta - ja przy Karoli skurcze zaczęłam odczuwać po 30 tc i to były te przygotowujące. Teraz mam skurcze i bóle od 7-8 tc i podobno mogą takie być - bo jak każdy ci powtórzy po raz enty - każda ciąża jest inna nawet u tej samej osoby więc mi kazał się uspokoić po badaniu. Dzieciaczek fika ładnie, szyjka mocno zamknięta i plamień jakichkolwiek brak więc zwyczajnie sobie macica ćwiczy a mam pecha bo w tej ciąży mocniej to czuję bo mięśnie już wiedzą o co chodzi i mam osłabione bo mi się mięsień rozszczepił przy Karoli i nie zarósł prawidłowo :-( Kazał za to przyjeżdżać natychmiast jakby ból był jak przy skurczach partych lub wystąpiło nawet najlżejsze plamienie. A tak nie przemęczać się, odpoczywać i nie stresować :-d

sorbuś a coś takiego:
http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-klasa-e-i1220162821.html
http://allegro.pl/espiro-vector-lite-parasolka-motorek-gratis-i1218904665.html
http://allegro.pl/baby-active-jet-alu-spacerowka-gondola-torba-i1215236182.html
http://allegro.pl/lumina-euro-cart-2-w-1-gondola-spacerowka-wys-0-i1220707542.html



Idę wziąć szkocownik i coś naskrobać bo nie mogę znaleźć nic fajnego w sieci :dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć wszystkim staraczkom i przyszłym mamusiom!

Przepraszam Was bardzo, że mnie nie było parę dni. Miałam beznadziejne ostatnie dni - w poniedziałek w nocy nie spałam, bo miałam takie bóle brzucha, jak nigdy. :no: Gdzieś o 4.oo czy 5.oo zrobiłam test potem drugi. Było oczywiście za wczesnie a mnie puściły nerwy i emocje które urosły do potężnych rozmiarów. Byłam wściekła na siebie, że nie wytrzymałam z tym testowaniem... :baffled:

MARY-BETH- gdzie jesteś???robilaś test???

Mamuś - witaj! Tak, niestety testowałam, ale było to we wtorek nad ranem - oba testy negatywne. Dziękuję, kochana, za troskę!

W ogóle wszystkim Wam strasznie mocno dziękuję, za troskę, i za to, ze jetseście! Starałam się was podczytywać, ale nie dawałam rady ze zmęczenia (problemy ze spaniem w nocy, za to śpię masę w dzień) i z tych głupich emocji.

Teraz nie testuję. Nie odliczam dni. Tyle mnie to nerwów kosztuje, że dopóki nie minie solidnych parę dni - nie testuję.

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Postaram się poczytać!
 
Ostatnia edycja:
MARY-BETH- slodziaku moj kochany!!! czuj sie utulona przez mame...slonko musisz troche wyluzowac bo nam sie wrzodów żalądka nabawisz....
a @ przylazla czy jeszcze nie??
 
MARY-BETH- slodziaku moj kochany!!! czuj sie utulona przez mame...slonko musisz troche wyluzowac bo nam sie wrzodów żalądka nabawisz....
a @ przylazla czy jeszcze nie??

Nie, nie przylazła. Fizycznie jest tak: bóle w dole brzucha, kłucie z lewej strony (jakby jajnik) - w poniedziałek w nocy kłuło tam tak mocno, jak nigdy. :baffled: Piersi nie bola absolutnie nic, co mnie akurat dziwi, bo nigdy tak przed @ nie miałam - zawsze bolały i były ciężkie. Wczoraj, dziś, jutro chyba powinna @ przyjść. Poza tym to zasypiam dość późno i śpię strasznie długo, a w dzień chodzę strasznie zmęczona z bólem głowy. No i mi się, cholera, opryszczka dziś na gębie zrobiła do tego! :wściekła/y::baffled: I ogólnie jestem jak chora!

Dziękuję Ci, kochana Krzysieńko! Tak, wyluzowac muszę koniecznie. Dlatego ze
ro liczenia dni teraz. Nie wiem nawet, który to dzień cyklu dziś... 33, 34, 35?...
 
MARY-BETH- mi sie zrobila opryszczka na dolnej wardze 3 dni temu....jak pije gorącą kawe to az boli...

czekamy z Toba kilka dni i sie okaze czy @ przylezie... ja zaraz zmykam po dzieci..
 
Mary-beth
Dziewczyny dobrze radzą; wrzóć na luz. Moja koleżanka się przez takie wypatrywanie dzidziusia "zablokowała" i nie mogła dłuższy czas zaskoczyć. Ale jak odpuściła, bo nie miałą czasu o tym myśleć, to od razu safasolkowała. Ja też się nie mogę doczekać, ale staram się nie świrować...

Dziwczyny, apropo tych wózków. Co sądzicie o takich 3w1? Czyli gondolka, spacerowy i fotelik samochodowy. Miała któraś taki? Bo mi sie wydają dość sensowne i chyba się bardziej opłacają niż kupić wszystko osobno i nie zajmują tyle miejsca. Jakie są Wasze opinie?
 
Dziewczyny, dzięki za podtrzymywanie mnie na duchu. :*

Sol
- dzięki za to, co napisałaś. :* Ufam, że będzie wszystko dobrze. My będziemy ten wózek kupować: wózki VERSO - JUNIOR - wózki dziecięce, children prams, detské kočíky , w wersji z gondolą waży 11 kg, spacerówka też tyle, więc nie jest ciężki, a solidny i w rozsądnej cenie. Moja Mama go wypatrzyła. ;)

Mary-beth
- no to kciuki nadal zaciśnięte. :)
 
reklama
MARY-BETH- mi sie zrobila opryszczka na dolnej wardze 3 dni temu....jak pije gorącą kawe to az boli...

czekamy z Toba kilka dni i sie okaze czy @ przylezie... ja zaraz zmykam po dzieci..

Dzieki i miłego dnia! :tak:

Mary-beth
Dziewczyny dobrze radzą; wrzóć na luz. Moja koleżanka się przez takie wypatrywanie dzidziusia "zablokowała" i nie mogła dłuższy czas zaskoczyć. Ale jak odpuściła, bo nie miałą czasu o tym myśleć, to od razu safasolkowała. Ja też się nie mogę doczekać, ale staram się nie świrować...

Wiem, naprawdę, ale to tak łatwo mówić. Sama się złoszczę na siebie, ze się tak daję tym emocjom. W każdym razie nie liczę i nie czekam - a jak @ nie przyjdzie przez pare dni jeszcze, to zatestuję.

Zmykam teraz do miasta! Miłego dnia wszystkim!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry