reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia - wiem jak jest Ci ciężko i tulę z całych sił. A ty kochana nie zrobiłaś nic złego. :-(


Miałam się dzisiaj uczyć ale nie miałam netu. Mam doła i chyba w sobotę nie podejdę do obrony. Kręgosłup mi siadł tak że mogę tylko na chwilę usiąść - normalnie muszę leżeć bo tak boli :-(
 
reklama
EWUŚ ja mimo wszystko wierzę że będzie dobrze... i pamiętaj że jestem z Tobą...
 
Ewcia - dziewczyny mają dobry pomysł... powtórz jutro betę... idź rano na betę.

Sol - na pewno się obronisz, nie odkładaj tego na później! Przecież później możesz się jeszcze gorzej czuć (tfu, tfu) i mieć jeszcze mniej siły na naukę. :*
 
Krzysiu- on zaznaczył kilka razy, że ty tylko PODEJRZENIE...


więc naszła mnie nadzieja, że to cholerna pomyłka...
i że Maleństwo się jeszcze przemieści...


A betę sądzę, że jutro w szpitalu mi powtórzą...
 
EWCIA- no to nmam nadzieje,ze na podejrzeniu sie skończy i jutro zostaną rozwiane wszystkie wątpliwości....tego Ci życze i jutro bede z Toba-wizyte w szpitalu masz rano??
 
ewcia - trzymam kciuki żeby twój gin się mylił

krakowianka - mam to gdzieś już teraz :-(

Przepraszam - chce mi się ryczeć cały dzień :-( Dobrze że Karola mnie nie widzi bo jest u dziadków. Idę...
 
Sądzę, że zostanę tam kilka dni, żeby mogli porównać...


Także bym bardzo chciała, żeby to tylko skończyło się na podejrzeniu...

Że pęcherzyk jest tam gdzie jest, bo jeszcze się nie zagnieździł...


Lecę się położyć...

Pa
 
reklama
Straszne.. :(
Jedyne pocieszenie w tym jest, jak któraś już pisała, żeby nie stracić jajowodu :( ale nic poza tym.. na prawdę bardzo ale to bardzo mi przykro :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry