reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
monisia tulam !!!!! Nic sie nie martw nastepnym razem sie napewno uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewcia modle sie za ciebie!!!!! Mam nadzieje ze sie nie potwierdzi.

mama jak tam dzieciaczki po przedszkolu??
 
reklama
Sorbus- CZESC..
no masakra-mowie Ci -Ewa zaplakana ,poszla teraz na bete i musi jeszcze dojechac do domu ,mam nadzieje,ze da rade-matko jak sobie pomysle.....tyle juz przeszla..i teraz to..
powiedziala,ze jesli sie potwierdzi toraczej juz nie bedzie miala sily starac sie o kolejne 3 dziecko....

jezu kochany - mam nadzieje ze się nie potwierdzi

monisia tulam mocno - właśnie ci wysłąłąm wiadomośc na PW z pytaniem kiedy test:zawstydzona/y: przepraszam nie wiedziałam
 
Witajcie dziewczyny. Nie wiem co napisać tak mną wstrząsnęła wiadomośc o Ewie.
Ewa przykro mi, tulę cię i jestem z tobą w bólu. Nie ma słów kochana
Monisia przykro mi , ze wredota przyszła. Fatalny dzis dzień.
 
... dostałam tę umowę... ale jak sobie forum poczytałam, to już się nawet nie cieszę...

Ewcia - jesteś w mojej modlitwie. Oby wszystko dobrze się skończyło... :*

Monisia - przykro mi, że @ przyszła...
 
dziewczyny rozmawialam z Ewcia...niestety:-(
beta wyszla 930 za niska jak na 4 tydzien i ginek powiedzial ,ze jutro ma jechac do szpitala i dostanie zastrzyk na wywolanie poronienia......matko :-(

choc z dwojga zlego mam nadzieje ,ze zastrzyk wystarczy i nie bedzie koniecznosci usuwania jajowodu:-:)-:)-:)-(
 
mama a nie ma żadnych sznas żeby Ewcia np była w 3 tyg - Boże ja bym spradziła bete za dwa dni np czy rośnie - czasem lekarze się mylą przeciez - nie moge wueirzyć i nie dopuszczam tej mysli do siebie
 
Sorbus wszytskie bysmy chciały , zeby to nie było w ogóle tak ale w takiej sytuacji lepiej zeby uratowano jajowód a liczy się tu każda godzina.Możemy ją tylko wspierać i być z nią w tej tragedii.
 
WISIEŃKA- dokladnie-mozemy jedynie wspierac Ewe...jestem zdruzgotana..

SORBUS- niestety ,Ewa wie kiedy byla owulka i to jest juz skonczony 4 tydzien wiec nie ma szans a poza tym jak pecherzyk jest widoczny poza macicą to....:-(

KRAKOWIANKA- ja plakalam razem z Ewa...to jest straszne:-(
 
reklama
Sorbus wszytskie bysmy chciały , zeby to nie było w ogóle tak ale w takiej sytuacji lepiej zeby uratowano jajowód a liczy się tu każda godzina.Możemy ją tylko wspierać i być z nią w tej tragedii.

acha rozumiem - myślałam ze moze lepiej poczekać ale nie znam się. Będę się modlić gorąco za Ewcie

mama no tak nie doczytałam z tego wszystkiego - po prostu w głowie mi się nie mieści :no::no::no::-:)-:)-:)-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry