reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mary oj, to niefajnie mam nadzieję, że znajdziecie coś lepszego

czekamy na znajomych- jednak koło 18 będą. a narazie się pochwalę, że kupiłam sobie takie magnesiki (6szt x 5 czyli chyba 30 )

GUZIKI - MAGNESY magnes na lodówkę RETRO zestaw! (1201919521) - Aukcje internetowe Allegro

fajne, nie?

to teraz uciekam- muszę wynaleźć coś do kawki, żeby nie siedzieć przy niczym

buźka. dziś już pewnie nie wpadnę do was, więc życzę miłego popołudnia
 
reklama
Witam Was dziewczyny!:-)
Melduje się po przerwie, u mnie ok, narazie nie testuje, bo nie ma co, ale za Was mocno trzymam kciuki :-)

Ewcia- gratuluje i życze szczęsliwej ciąży! Super wiadomość:-)

Bunia-dostałaś kartkę?

Miłego popołudnia:-):happy2:
 
Hej dziewczyny,
ewcia trzymaj się!!! Trzymam &&&&&&&&&&&&
mary przykro mi. Na pewno znajdziecie coś lepszego!
bunia fajne te magnesy :-)
zanka GRATULACJE!!! Kolejna majowka :-D
monisia trzymam &&&&&&& za jutrzejszy test!!!!
 
MARY-BETH- oj kuuuuuuuuurczeeeeeeee!!!szkoda!!:crazy::sorry2::sorry2:tule mocno!
a nie mozecie przebic czy to juz bedzie dla Was za dużo??

to teraz &&&&&&&&&& zebyscie znalezli cos lepszego,ladniejszego -no nie wiem jak pocieszyć:baffled:


a ja zaraz lykam kolejnego hormona:nerd:

SOL- czesc,bo chyba sie dzis nie witalyśmy:sorry2:


jakoś dzis wena mnie opuścila.....
 
mary - to bardzo niefajnie :no: Ale trzymam kciuki w takim razie żebyście znaleźli coś fajniejszego :tak: Może tak miało być że to nie ten a następny :-)
bunia - fajne magnesiki :-D
mama - witałyśmy :-D przy okazji najeżdżania na moją uczelnię :-D



A mnie teściowa tak wkór***** że masakra :no: Dzwoni raz - mówię jej że M śpi (Karola się rozbudziła ale jeszcze spała) , po chwili drugi telefon - chyba nie zrozumiałą pierwszej odpowiedzi (Karola się obudziła a ja rzuciłam słuchawką nawet nie odbierając :wściekła/y: Ale ze męża kocham to jej napisałam że M śpi a ja muszę od nowa dziecko usypiać. Niech się ..... nie powiem co :dry:
 
zanka - wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!:-D
DZIEWCZYNY - TESTU NIE BĘDZIE - WYOBRAZCIE SOBIE, ŻE W CAŁYM WŁADYSŁAWOWIE NIE MAJA TESTÓW STRUMIENIOWYCH:angry::no::wściekła/y:
CO JA MAM ROBIĆ????????????
Powiedzcie mi, czy jak którejś spózniala się @ tak przez klimat, to bolał normalnie brzuch jak na @?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
MARY-BETH- oj kuuuuuuuuurczeeeeeeee!!!szkoda!!:crazy::sorry2::sorry2:tule mocno!
a nie mozecie przebic czy to juz bedzie dla Was za dużo??

to teraz &&&&&&&&&& zebyscie znalezli cos lepszego,ladniejszego -no nie wiem jak pocieszyć:baffled:
No, niby moglibyśmy przebić, bo zapas kredytowy mamy spory. Ale doszliśmy do wniosku, ze i tak musielibyśmy kupę kasy wywalić na remont, który jest naprawdę nieodzowny w tym domu. Ta cena, którą zaoferowaliśmy była jak na stan domu dobra. No, ale trafił się ktoś, kto chciał bardziej... Nie wiem... :baffled::crazy::wściekła/y:

No i mnie wena opuściła...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry