reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marcepanek to nic tylko się cieszyć że wyglądasz jakbyś w ciąży nie byla chyba, że Ci później brzuchol wywali ;-);-)


To fakt u mnie nic nie bylo widac prawie do 7 miesiaca a potem wygladalam jak kuleczka jeszcze tylko moglabym zaczac sie toczyc hehe ;) chociaz znam mamusie ktore w ciazy mialy tak malutki brzuszek z enigdy nie powiedzialabym ze zaraz urodza hehe:)
 
reklama
A ja czuje , że nigdy nie będę w ciąży, ale nie będę Wam trułą, poprostu mam takie przeczucie i to od dawna.
marcepanku - życzę dużo spokoju i zdrówka ...
Muszę poprasować i spać mi się chce, pójdę juz sobie, jutro rano tu wpadnę, mam teraz neta w pracy, więc mogę częściej zaglądać do Was ...
 
ewciaM heh ;-);-) a ciekawe jak kiedys będe w ciaży jaki będę mieć brzucholek...
Nagapalma nie pisz mi tu glupotek, będziesz w ciąży tylko potrzeba na to pewnie troszkę czasu ale na pewno doczekasz się upragnionego maleństwa... ;)
 
...a mnie coś gardło zaczyna boleć. o_O Jak rosół przetrawię, to sobie muszę zrobić herbatę z cytryną i miodem. Już mnie mdli na samą myśl. ;)

Marcepanek
- no ja mam termin w książeczce wpisany na 7 kwietnia. ;) Ale to się pewnie jeszcze będzie zmieniać.
 
ewcia ale ja to chce mieć brzucholek.Bo w pierwszej ciąży też zbytnio nie miałam. Całą ciąże w zwykłych ubraniach przechodziłam praktycznie nie musiałam czekać na żaden powrót do rozmiaru a co gorsza po porodzie zmieniałam garderobę na jeszcze mniejszą.
palma nie wolno Ci tak myśleć 125 na dupę!!! Będziesz miała bo kto urodzi mi dziewczynę dla syna :-)
krakowianko pewnie tak ,ale dzieci i tak rodzą się w swoim czasie kiedy chcą.
A gardełko ciężka sprawa. W ciąży z młodym dorobiłam się węzłów na szyi jak śliwek i nic nie pomagało ,po dwóch tygodniach dopiero zaczęło samo stopniowo puszczać. Ale masakra.
Muszę sobie inną pozycję na łóżku wynaleźć bo już mi z laptopem nie wygodnie ...
 
A ja czuje , że nigdy nie będę w ciąży, ale nie będę Wam trułą, poprostu mam takie przeczucie i to od dawna.
marcepanku - życzę dużo spokoju i zdrówka ...
Muszę poprasować i spać mi się chce, pójdę juz sobie, jutro rano tu wpadnę, mam teraz neta w pracy, więc mogę częściej zaglądać do Was ...

Bedziesz bedziesz zobaczysz:) i to moze szybciej niz myslisz:)

ewcia ale ja to chce mieć brzucholek.Bo w pierwszej ciąży też zbytnio nie miałam. Całą ciąże w zwykłych ubraniach przechodziłam praktycznie nie musiałam czekać na żaden powrót do rozmiaru a co gorsza po porodzie zmieniałam garderobę na jeszcze mniejszą.
palma nie wolno Ci tak myśleć 125 na dupę!!! Będziesz miała bo kto urodzi mi dziewczynę dla syna :-)
krakowianko pewnie tak ,ale dzieci i tak rodzą się w swoim czasie kiedy chcą.
A gardełko ciężka sprawa. W ciąży z młodym dorobiłam się węzłów na szyi jak śliwek i nic nie pomagało ,po dwóch tygodniach dopiero zaczęło samo stopniowo puszczać. Ale masakra.
Muszę sobie inną pozycję na łóżku wynaleźć bo już mi z laptopem nie wygodnie ...

Hehe no to uwazaj hehe bo ja to tez tak chcialam zbey brzuszek bylo widac i przytylam ponad 20 kg z rozm 36 przeskoczylam na 44 ale dzieki Bogu juz spadlam na 39 ale powiem wam ze ciezko bylo :)

Dziewczyny jak wrzucic suwaczek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewcia mi to parę rozmiarów się przyda bo noszę xxs tj 32 a czasem i ten jest za duży generalnie ubieram się na dziecięcym ;-)
A co do suwaczka. U góry po prawej stronie masz ustawienia. Klikasz w to i pokażę się po lewej stronie kolumna z różnymi tam opcjami. Wybierasz edytuj sygnaturę wklejasz tam suwaczek i robisz zapisz.
 
Ewcia mi to parę rozmiarów się przyda bo noszę xxs tj 32 a czasem i ten jest za duży generalnie ubieram się na dziecięcym ;-)
A co do suwaczka. U góry po prawej stronie masz ustawienia. Klikasz w to i pokażę się po lewej stronie kolumna z różnymi tam opcjami. Wybierasz edytuj sygnaturę wklejasz tam suwaczek i robisz zapisz.

Jeju to tylko pozazdroscic takiej figury :)
 
Witajcie dziewczyny!!!
Marcepanku- cieszę się że Cię widzę i trzymam kciuki żeby wszystko było oki!!
Krakowianka- współczuję Ci tych okropnych mdłości, ale też i zazdroszczę...
 
reklama
Zrobilam tak i dalej nie ma chyba tego suwaczka a w jakim skrocie musze go wkleic URL z obrazka czu w HTML?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry