reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dziewczynki czy mierzycie swoje tempki i obserwujecie organizm?? macie wykresy?? ja będę trzymać kciuki za same plusiki.
u mnei dopiero 2dc więc do testowanka kupe czasu.od jutra zaczynam łykać clo.
a u was które to dni cyklu??
łatwiej by było gdyby był załozony wątek z naszymi wykresami i wtedy byśmy mogły podglądać wykresiki i kibicować
 
majqa- to spoznione zyczenia kolejnych lat w milośc i synka zycze...

kochane dziekuje za wsparcie,ale zmykam juz bylam pod prysznicem,ide spac-nie chce juz o tym myslec-Tomi jeszcze nie wie bo jest na tej siatce-wraca po 23...
dobranoc kochane i do jutra..

WISIEŃKA- myslami jeste z Toba-mam nadzieje,ze juz po przeprowadzce..
 
mama dobrej nocki ci życzę i myśle o tobie :tak: Trzymaj się.

nika dobrej nocki.:tak:

A ja idę pod prysznic. Jeszcze tu zajrzę.;-)
 
Dobrej nocki Wszystkim które ida lulu

MajQa -poczekaj do 26 - zatestujemy razem!!!!!
SAWI - ja nie mierze tempki, alke obserwuje sluz;-)
Moje cycuchy tak jakby mnie piekły...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przepraszam ale mi odwaliło i przemodelowałam koszatniczkom klatkę - a wiązało się to ze zrobieniem im nowych półek i pomostów z metalowej siatki a wcześniej musiałam ją wymyć więc mi zeszło :-p A klatka fest bo ma w podstawie 50x80cm i jest wysoka na 90 cm :-D Zaraz was doczytam i wrzucę fotkę jak mi mąż zrobi :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry