reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
martus, bunia, musia spijcie dobrze ja sie wyłanczam bez buziek .... i drinków, martusia dla ciebie mango z lodem... wypiłabym zmaiast wody , fuj.........
Jaewa witam kochana cię za chwil parę. Może ci będzie milej jak wejdziesz i pomyslisz, ze ktos na drugiej połkuli mysli o tobie i sle Ci buziaki wieczorno - ranne.
 
reklama
martus, bunia, musia spijcie dobrze ja sie wyłanczam bez buziek .... i drinków, martusia dla ciebie mango z lodem... wypiłabym zmaiast wody , fuj.........
Jaewa witam kochana cię za chwil parę. Może ci będzie milej jak wejdziesz i pomyslisz, ze ktos na drugiej połkuli mysli o tobie i sle Ci buziaki wieczorno - ranne.

Wisienka Slonko dziekuje ze o mnie myslisz :tak:!!! Jasne ze mi milo ze o mnie ktos pamieta :rofl2: Ale Ty masz dobry humorek Kochana dzisiaj widze :-D Nie nadrabialam, nie czytalam ale widzialam po ostatnim Twoim poscie;-) Tak trzymaj!:happy: Tez Ci sle buziaki :)))
S dzisiaj wraca....Znaczy chyba wraca mam nadzieje:eek:

Kochane moje zycze Wam wszystkim slodkich snow bo ja witam sie z kawka poranna :-D
 
Ufffff... :eek: Padam na twarz, a woskowanie trwa. Na szczęście M. woskuje, bo ja się już orobiłam na dziś. :tak: Teraz żłopię winko, bo mi się zachciało na wieczór lampeczkę. :-D:-) Dziś zauważyłam (chyba) płodny śluz, więc zaciągnę tego mojego do wyrka jak skończy z tym woskiem. :-D:-D:-D

A co do woskowania: nie nogi, nie autko, a... podłogi. :-D:-D:-D:-D

Jaewa - dzieńdoberek! :-)
 
Moi faceci ogladają jakis mitologiczny filmik ja dopiero pod prysznic ale jeszcze zalukałam.
Jaewa wróci, będzie dobrze, a powitanie cudowne, nie martw sie bo na pewno się stęsknił bardzo mocno i skutek gwarantowany:tak:
mary woskuj sie kochana no bo potem to będziecie polerowac te podlogi do rana:-):-D:-D:-D
No coz ja jednak ide. Jakby to powiedziec. Z @ pod prysznic:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
MaryBeth witaj Kochana! Smacznego winka zycze! Tez bym sobie piwko otworzyla i z Toba dla towarzystwa wypila ale tak z rana...nie wypada :p


Wisienka kochana no ja mam nadzieje ze skutek czy stosunek bedzie gwarantowany hahaha :)
Tobie zycze oby @ sie szybko skonczyla a potem beda stosunkowo udane noce :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jaewa - jak tam poranek? Miłego dnia słońce :tak:


Spadam odłożyć Karolę spać bo mi ciąży :-D
Dobranoc kobietki i spokojnej i owocnej nocki :tak:
 
Dziekuje Sol mam nadzieje ze bedzie mily i moj mezczyzna wroci dzis do domu :)
Tobie spokojnej nocy Kochana i poglaszcz brzuszek od cioci Ewy na dobranoc :p
 
jaewa witaj :) no ja dopiero tez doczytałam... to przykre, że zdażają sie takie sytuacje, że niektórzy nie chcą zrozumieć innych... ja tam uważam, że każdy ma prawo marzyć i dążyć do spełnienie swoich pragnień... i nie ma to znaczenie czy stara sie o pierwsze czy o kolejne dzieciątko to pragnienie jest tak samo silne... nikt nie ma prawa NAS oceniać i karcić... jesteśmy tu by sie wspierać a nie dołować... mama tule Cie sercem bo uważam, że nie zasłuzyłaś na takie skarcenie...
wisienka i jak tam już po prysznicu??
a TY Bunia już poszłaś na łoże?? Budź męża niech ścieli bo trzeba odpocząć :)

mój mąz pojechał do pracy na nocke a ja poczytałam i też chyba zaraz pójde do łóżka, ale póki co Ala tam lezy bo zasypia na moim a później ją przenosze do jej..
 
maran ja wykapana i @ też. Pol dalej ogląda film a ja do niego tak przyzwyczajona, ze spac nie mogę. Jak jest na rybach to kręce się cała noc za moim wisniowym kochanym. Ale zaraz sie położę i ty tez kochana wypocznij.
Jaewa jeszcze raz milego dnia
Sol spij słodko kochana
hmmm ja bym była w 15 tyg i 6 dniu.... A Dzwoneczek wolał niebo....
Szczypie raz jeszcze
 
reklama
Witaj Maran :)

Ja wlasnie doczytuje powoli. Jak sie komus nie podoba to forum albo watek to niech tutaj nie wchodzi i nie psuje nastroju jaki tutaj panuje. Kazdy umie sie wymadrzac tylko! Ja wchodze na BB jak mam zle i dobre chwile i wiem ze jak mam dola to sie moge Wam wyzalic i mnie nie opier....A jak mam dobre to cieszycie sie razem ze mna :)

Mama olewaj takie glupie komentarze bo kazdemu jest dobrze gadac i wprowadzac zamieszanie tylko. Tulam i buziam Cie i nie przejmuj sie glupimi tekstami :*

Maran Twoj maz na nocce a mojego poki co tez w domu nie ma....Milego wieczoru Ci zycze Kochana i mam nadzieje ze dzisiaj samopoczucie dobre :)

Wisienka spij slodko !!! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry