reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama mykaj kochana , zabaw się z Tomem i odstresuj. Miłej nocki i spij spokojnie i wiedz , ze jestem z toba. Jak mówiłam Tomowi , ze palce nas bolały od klepania w klawiaturę, potem języki od rozmawiania godzinami a teraz serduszka od wspierania i zrozumienia kochana 30tko.:tak:
Zapmarta w ciązy nie wolno sie denerwować.Dawaj dooope to ci wyłaskocze bo lac w ciązy nie będe:-D
Ide na drina......
Buńka staram się jak moge a tylko ty zauwazyłaś moje wysilenia. Nawe Pol nie widzi tylko opija ten urwany bak ze szwagrem czubek
 
no to dobranoc dziewczynki->wisienka ech, poezja.... taka niedoceniana przez menszczyznów zapatrzonych w samochody...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiśnia i zobacz sama, jak mam się nie denerwować ?????????
nalej mi drinia - tylko bezalkoholowego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiśnia jakiś tam stosunek pewnie do ciebie ma... ale jaki?

kurka, miałam iść spać, ale Grzesiek poległ tu w salonie i chrapie. nie chce mi się go budzić, żeby pościel rozłożył w sypialni-> ja nie daję rady z tą ręką podnieść kołdry. poczekam, aż się chłop ocknie to go pogonię

a mama się nie denerwuje, bo jest za dobra i wolała sobie iść-> ja jestem wredną małpą i nie odpuszczam. a burzę się, bo zaczęłaś się mnie czepiać- rób sobie co chcesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Szczypawki kochane iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii miłych snów iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii owocnych staranek iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii srutu tutu- majtki z drutuuuuuuuu:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p;-);-);-);-);-);-);-);-):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Ale sobie buziek natrzaskałam na dobranoc:cool::yes::rolleyes::elvis::happy2::-D:laugh2::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::errr::rolleyes::biggrin2::errr::evil::cool::-):-D:-p:-p:-p:rofl::rofl::rofl::rofl:
 
koty moje już ziewają to i ja się kładę.

Szczypawki dla was :)))


wisieńka, ty już nie pij więcej...haha

mnie też właśnie kociak dopadł kociątek pluszaczek mały

wisienka dałaś czadu z ryjkami

to ja tez już uciekam. obudzę seniora i go zagonię do łóżka- wkońcu obiecał mnie dzisiaj po piętach całować, a tu ani buziaka w podeszwę mą

gud najt maj słitharts
 
reklama
Patryczek śpi, Adrian zaraz z pracy wróci, a ja lecę pościelę łóżko i jak mąż wróci to troszkę się do niego poprzytulam ;) Dobranoc
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry