reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol to witam w klubie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Dlugą masz przerwę w zawodzie??
wiek Karoli plus 7 miesięcy a mam zaliczone 5 miesięcy stażu tylko :dry:


sol he he,to zdrowy objaw:tak:.ja też miałam taką chcicę w ciąży ,że szok:szok::-D
monisia nie wątp,tylko czekaj do testowania i nie załamuj się za wcześnie:tak:.a nóż widelec...:-)
A bo ten drugi trymestr tak nakręca :-D I choć nie wolno to się chce :-D


Wisieńka - eee... nie wiem o co chodzi :-D

krakowianka - kobieto - ty się ciesz że mdłości na maxa nie masz i nie wymiotujesz :tak: Ja teraz też nie wymiotowałam tylko trochę mnie muliło i uwierz mi że to lepsze od wymiotowania kilkanaście razy dziennie :-D Nic złego się nie dzieje :tak: A jak ci gin zrobiła taki numer to było iść do przychodni czy do gina żeby grzecznie poprawiłą bo to jej obowiązek :tak:



Przepraszam ze tak uciekłam ale Karola się obudziła i poszliśmy na spacer dwugodzinny do agrocentrum kupić moskitiery na okna :-D Moskitiery kupione a mąż się zastanawia co z mojego kombinowania wyjdzie :-D Kupiłam sobie 10 sadzonek truskawek :-D Już zostały posadzone w dużej donicy i postawione na oknie - mi już całkiem na dekiel bije. A żeby źle nie miały to nawóz też dostały i mam nadzieję że chociaż one nie zdechną w tym domu :-( Mam tylko dwa kwiatuszki w kuchni bo tylko na tamtym oknie chcą żyć i nie usychać :-( A M się śmieje że chociaż będę miała jakieś zajęcie na najbliższy czas :-D Muszę się jeszcze dowiedzieć jak często je podlewać i w ogóle :-D Nie no psychoza mnie jakaś dzisiaj dopadła :-D Moje ciśnienie jest na dworze, fajny wiaterek i nie ma duchoty :tak: Ooo.. żeby tak do jesieni było - no może ciut cieplej - o bym skakała z radości jak małe dziecko :-D
 
reklama
ale tu się u was dzieje...
Staram się troche was poczytać.
Pozdrawia gorąco i trzymam kciuki za mamusie i staraczki ;-)
EWULA- witaj i pisz smialo i czesto!!!
mama ten estrofem to chyba coś podobnego co ja brałam - progynove - tez sie podawało kobietom w czasie menopauzy (estradiol) i skutków było móstwo na etykiecie a ja nie miałam żadnych także głowa do góry kochana będzie dobrze zobaczysz
SORBUS- lejesz miod na moje serce:tak::tak:i co-w czyms Ci pomogl ten lek???z jakiego powodu go bralas???
 
maggy - to idziemy łeb w łeb bo ja mam 97 :-D Tylko ja 7 tygodni przed tobą rodzę :-D

Wisieńko - uśmiechnij się
images
 
sol jak ci wszystko zdycha to polecam sukulenty, bezigłowe bo dom będzie pełen brzdąców.Ale jak ci te truskawki sie udadzą to ja sie pisze na jedną.:-D:-DBronisz się dzień przed moimi imieninami, bo ja Wawrzyniec 5.09. Zrób mi prezent i zdaj spiewająco:-)
Ewula witam i zapraszam do kółeczka:-)
 
Wisieńka - w komisji będę miała prawdopodobnie prócz promotora - dwóch moich ukochanych wykładowców którzy jak zaszłam w ciążę to mi nieba na uczelni uchylali :-D A potem prosili żebym przychodziła z Karolą na wykłady :-D Tak więc jak zobaczą że jestem w kolejnej ciąży a ciężko nie zobaczyć to mam już 3 w kieszeni a że średnią ze studiów mam 4,47 to mniej niż 4 nie dostanę z obrony :-D O ile dostanę jakiekolwiek pytania bo bronię się sama a mój promotor się boi żebym mu nie urodziła podczas obrony :-D Ogólnie będą jaja :-D
A truskaweczki... mam nadzieję ze za tydzień nie zdechną :-D Jak nie zdechną w ciągu tygodnia to przeżyją :tak: :-D


M już dotarł do pracy :-( I znowu noc z Karolą bo nie będę miała serca jej kłaść do łóżeczka żeby spać samej :-(
 
maggy - to idziemy łeb w łeb bo ja mam 97 :-D Tylko ja 7 tygodni przed tobą rodzę :-D
??????????????? no to pieknie :D to ja chyba mam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo wody w organizmie:d hahaahhhaahah
waga sie nie ruszyla..... wciaz 55kg


Marylka- dziekuje za kartke!!!! jest sliczna :D
 
Witam was wszystkie dziewczynki.

Sol skoro podchodzili tak dobrze do ciebie wykładowcy to pewnie będzie dobrze więc trzymam kciuki.

Ja dziś bawiłam na rodzinnym grillu ale chyba nic dobrego z tego nie wyjdzie bo tak mnie przewiało że szok. W Wałczu już chyba koniec wakacji :happy:

Oprócz tego to od kilku dni pobolewa mnie głowa, ale mam nadzieje że w ciąży jest to normalne.

 
:szok: maggy - ty ważysz 55 i masz 96 w pasie? Jezu - dziewczyno :-D Ja ważę 69 kg i mam 97cm w pasie w 17tc :-D

Wisieńka - biorę męża i Karolę :-D Bo na obronach M (robił magisterium u mnie na uczelni i miał tych samych wykładowców co ja) poszliśmy z małą to co chwila dwóch wykładowców wychodziło zobaczyć czy Karola śpi czy się bawi a ten co będzie w mojej komisji bawił się w trakcie obron z Karolą w dziekanacie - trzymał ją na kolanach i pozwalał klepać w klawiaturę - kij że miał jakieś dokumenty dodrukować :-D A ze ja starościna roku to i w dziekanacie Karola była maskotką :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry