reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
maggy - no właśnie :-D Tu był kiedyś pas :-D I może kiedyś będzie znowu :-p :-D
jadzia - napisz mi kiedy ty masz termin porodu to zrobię suwaczek na liście staraczek :tak:


Spadam Karolę nakarmić :-) I dorwać sok z czarnej porzeczki bo mnie naszło :-D
 
reklama
na chwilkę wpadam. byłam dziś na rozmowie w spr pracy- kolejnej. bardzo fajna taka praca-> przygotowywanie ofert na przetargi, dokumentów i takie tam też inne. ogólnie administracja i papiery, czyli coś dla mnie muszę się zapoznać z tym, co robią, jak to skumam to do nich pojadę na taki jeden dzień zobaczyć jak ta praca wygląda, przydać się na coś i jak mi pójdzie dobrze, to na początek umowa-zlecenie, ale jak się sprawdzę, to umowa o pracę. więc coś dla mnie.

maggy doczytałam że dostałaś kartkę od marylki-> jaaaaaaaaaaa teeeeeeeeeeeeż chcęęęęęęęęę twój adreeeeeeees!!!!!!!!!!!!! prześlij mi prv, to też ci coś wyślę-> mam kartki z gór kupione jeszcze. jak mi kurka nie dasz, to normalnie pofrunę na tą Maltę i cię tam znajdę a jak cię dorwę, to normalnie do pupci nakopię!!!! adres odpiszę i i tak ci przyślę kartkę

a ja jeszcze bardziej chora jestem- już mam znowu gorączkę, oczy bolą, gardło i wogóle czuję się do dupci. na noc polopirynkę, syropek i oby przeszło, bo się wścieknę.

a tak wogóle to się pochwalę, że te spagetti mi wyszło rewelacyjnie- pierwszy raz robiłam na świeżych pomidorkach. mniamniuśne było-> zostało jeszcze na jutro, więc będzie szło się jeszcze podelektować
 
maggy - no właśnie :-D Tu był kiedyś pas :-D I może kiedyś będzie znowu :-p :-D
hahahhaahaahah :D no to pieknie :D czy juz mam sie zalamac ?? :D hahahahaha a moze to faktycznie sama woda? :D no i na pewno mam tylko 1 bobaska, chociaz wszyscy sie wciaz pytaja, czy to nie blizniaki :D

bunia- a nie przesylalam Ci adresu? na pewno ? :D zaraz podesle :d hihihi
odpocznij troche i do lozka lezec a nie przed kompem siedziec :) ale najpierw podaj przepis na spagetti z tych swiezych pomidorkow :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ojoj wrócił mój mąż i mu się buzia nie zamyka- wygląda to tak::angry: tylko, że się uśmiecha- więc ja już zmykam spędzić z nim jeszcze troszkę wieczoru i nocki:rofl2::rofl2::rofl2:
MAMA- przykro mi, że tak "to" u Ciebie się układało, ale sama wiesz- trudności wzmacniają...więc dasz sobie radę i napewno wszystko dobrze się skończy- tzn będziesz miała duży brzuszek:-D jak się czegoś bardzo pragnie to w końcu się udaje, no nie?
Dobrej nocki wszystkim!!całuski!!
 
maggy - a wiesz że dzieciaczki się lubią chować jeden za drugiego :-D :-D :-D



Karola nakarmiona więc mogę sobie pograć chwilkę bo baje ogląda bo zaraz spać idziemy :-)
 
maggy no wkońcu żebyś się nie zdziwiła, jak przyjedzie do ciebie żyrafa albo wściekła owca

a przepisu na te spagetti nie mam- sama sobie wymyśliłam. nalałam oliwy na patelnię, przysmażyłam mięsko (mielone takie), jak już było trochę usmażone, to wrzuciłam drobno pokrojone pomidorki, zasmażyłam i dodusiłam. przyprawiałam solą, pieprzem, przyprawą do kuchni włoskiej i świeżą bazylią. posypałam startym serem (u nas to akurat niekoniecznie parmezan-> byle ser) i taaaaaa daaaaaaaaa-> obiad podano

zapomniałam dodać, że do tego ugotowałam makaron i ten sos z mięskiem dałam na niego i na to ser i bazylię jeszcze do ozdoby (małż zieleniny nie je, bo on nie jest przecież królikiem, więc jemu w paszczy została tylko ta podduszona w sosie)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
maggy - a wiesz że dzieciaczki się lubią chować jeden za drugiego :-D :-D :-D
Sol- nawet nie zartuj :D ja tu juz nastawiona jestem na jedno :) chociaz.. jakby byly blizniaki, to bylabym wniebowzieta :)

bunia- dzieki za przepis :D musze go wyprobowac. ;)


ok kochane, ja spadam do kapania.. moze wpadne pozniej ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ło Matko Was nadrobić!!!
Ja włąśnei wróciłąm ze spaceru z mężem i psiakiem i odprowadzania 3-letniego siostrzeńca... Trwało to ze 2 godziny chociaż daleko nie jest:) Ale ciężko nam szło wytłumaczyc małemu ze psa się nei przywiązuje do rowerka:szok: Ale ogólnie miło:) Skończyło sie na bieżni:)) Na zmianę kółczeka robiliśmy żeby psiak się zmęczył:) I co???? My padliśmy a ona nie:angry:

Sol - to super masz sytuację na tej uczelni:) Strasznie fajni ludzi emuszą tam pracować:)) Ja tez poproszę wkońcu o dopisanie mnie do oficjalnej listy staraczek. Napisz mi tylk co mam CI napisać....

Maggy obiecuję ze już niedługo wyślę karteczkę:zawstydzona/y: Kupiłam specjalną z Roztocza i ciągle nie mam kiedy wysłąć... Nie wiem ile się płaci za znaczki na Maltę bo bym z pracy gwizdnęła a tak to muszę na pocztę:crazy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jadzia - napisz mi kiedy ty masz termin porodu to zrobię suwaczek na liście staraczek :tak:





Na 8 marca wstępnie.:-):-)
 
reklama
Mama każdy ma prawo sobie posmęcić jak mu źle!
Przecież po to jest takie forum żeby sobie poagać w tych gorszych chwilach...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry