reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Racja kochane - ta pogoda dzisiaj to taka jesienna....ehhh.... mam nadzieje ze od niedzieli bedzie ładnie, bo 2 tyg nad morzem z taka pogoda....:szok::szok::szok:
a ja znów zaczynam sie stresować...im blizej terminu, tym bardziej szaleję...ehhh...babo jedna....
 
reklama
NIKA- nooooo!to chociaz w nocy bedziesz kawalek ode mnie to przytylimy sie telepatycznie:tak::-D

KYRA- witaj ,ja juz nawet nie licze ktory cykl sie staram:sorry:
WISIEŃKA- ja nie pomoge ze streszczeniem bo u mnie tez dzis dolek i dopiero od godziny jestem na bb:sorry:
 
NIKA- masz rację:) "widzimy się" po raz pierwszy:)
WISIENKO- nie martw się bo u mnie w pracy marznie człowiek nawet w upały- mamy super klimatyzację (o jak się cieszę:baffled:)
A na co pomaga wiesiołek? wydaje mi się, że to Ty właśnie go pijesz, lub zażywasz...
 
WISIENKO - narobiłas mi smaka- własnie zrobiłam sobie herbatkę z miodem i cytrynką...od razu poczułam zimę.....:szok::baffled:
KYRA - my tez sie chyba nie znamy...witaj zatem serdecznie:-)
 
MONISIA- no u nas tak jest z ta pogoda ,ze jak cieplo to na maxa a jak sie ochlodzi to tez od razu tak ,ze trzeba cieplejsze ubrania szykowac:eek:
ale zycze Ci super pogody na wakacjach:tak:

KYRA- wiesiolek poprawia jakosc sluzu plodnego-ja tez bede go lykac od tego cylku-od @ do polowy cyklu-do owluki:tak:
 
Gadam sobie z naszą Ewcią przez telefon a tu ładuje mi się do mieszkania jakiś facet. Mater z kablówki. Mógł zadzwonic a nie za klamkę i jak do obory. Ale się wystraszyłam:szok:
Kyra mama ci wyjaśniła post wyżej
mama no wiem kochana, ze sie stresujesz. Ja też. I postresujemy się jeszcze troche pewno. Nie pocieszam bo bez sensu. Mówię jestem z Tobą. Tulę
monisia Znaczy urlopik ci się szykuje.
 
MAMA- dzięki piękne za inf o wiesiołku- to ja go pewno też wezmę następnym razem. Chyba, że już nie będzie trzeba:))
Z całego serca życzę, by Ci się udało zafasolkować, ale sama widzisz- my jeszcze nie mamy żadnej pociechy, wiec nachodzą mnie czarne myśli, że może być tak że nie mozemy mieć. Ty masz się natomiast kim cieszyć i z kogo być dumna (tak pokazują Twoje suwaczki:). Fajnie, że chcecie mieć troje dzieci- tak mało osób się decyduje obecnie na trójkę. Ja sama też zawsze chciałam mieć troje dzieci, no ale czas pokaże czy choć jedno przyjdzie...
 
Gadam sobie z naszą Ewcią przez telefon a tu ładuje mi się do mieszkania jakiś facet. Mater z kablówki. Mógł zadzwonic a nie za klamkę i jak do obory. Ale się wystraszyłam:szok:
Kyra mama ci wyjaśniła post wyżej
mama no wiem kochana, ze sie stresujesz. Ja też. I postresujemy się jeszcze troche pewno. Nie pocieszam bo bez sensu. Mówię jestem z Tobą. Tulę
monisia Znaczy urlopik ci się szykuje.

Tak - dopiero teraz....mam nadzieję ze się chociaz uda!!!!!
 
reklama
jsorbek trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:-) daj znać po wizycie:tak:
mama nie dziękuj tylko wcinaj i niech się humorek szybko poprawia:-D
kyra
kciuki zaciśnięte za piąty cyk mam nadzieję że już ostatni :-)
nika dbam, dbam kochana:-)
wisieńka bidulko kochana odpoczywaj teraz:-)u mnie też pogoda jesienna pada i pada cały dzień:wściekła/y:a ten facet to fakt mógł dzwonić a nie pakuję się ludziom do mieszkania jak do siebie sama bym się wystraszyła:szok:
monisia a gdzie jedziecie nad morze?:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry