reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam sie na chwile i zmykam...
MARAN- jak sernik,mam nadzieje ,ze z olewą OKI:tak:smacznego Ci zycze-moj sie skończyl-to wlatuje do Ciebie:-Djak nocka??

BIBINKA- cześć kochana ,jak Tomi skonczy schody to wstawimy fotke;-)
WISIEŃKA- przyjemności na grzybkach:tak:
ZAPMARTA- no to żesmy sie minęly wczoraj...fajny avatarek:tak:
JAEWA- no super ,ze sie odezwalaś-myslalam wczoraj co u Ciebie;-)

papa-milego dnia i buziaki i pozdrowienia dla wszystkich moich e-koleżanek:tak:;-)
 
reklama
ja również witam się porannie:tak:
mama no to czekam na foty:tak:
wisienka jak tam grzybobranie:-)?nie dorwałaś tam Wiśniowego za drzewem:-D?
jaewa,kalamandyna,neti hej:-)

ale mam nerwa od wczoraj:wściekła/y::angry:,także nie będę Wam smęcić...

miłego dnia wszystkim!
 
Bibinka, Mama i wszystkie inne Kochane witajcie :-D

My wlasnie z S za troche bedziemy siadac do wczesnej kolacji :tak:
Popisze z Wami wiecej jutro;-)
Tak jak pisalam wczesniej, S wyjezdza na 2 dni w delegacje to bede troszke na necie i bb :tak:
Milego dnia Kochane:-) :*
 
Hej Laseczki:)
u mnie mialo byc dzisiaj ladnie, ale pada...
O i burza wlasnie slysze sie zbliza...
No ale przeciez mam wolne wiec musi byc brzydko:(

Wisnienka przeczytalam o @...
Teraz to juz z gorki do staranek;) :*
Bibinka wygadaj sie, czesto to pomaga:)
 
czesc Kochane :):)
Witam sie w ten burzowy dzień .... u mnie leje i grzmi okropnie .....
Mamcia - widze ze Ania pojawiła sie na forum .... ale wózka nie wybrała ....
 
Ostatnia edycja:
Witam się w ten upalny i słoneczny dzień :dry:
Jak któraś chce wysyłam słońce w ilości hurtowej bo mam 39 w cieniu i mam dość od rana :-(
Bierzcie ile chcecie :tak:
images


Ja spadam pomóc M w papierkowej robocie :-) I podjeść trochę boczku pieczonego - wyszedł pyszotka :-D
 
Witajcie. :)

Sol - u nas też się upalnie dzień zaczynał, a teraz już się chmurzy i straszna duchota... chyba burza będzie.

Wisieńka
- rozumiem Twój niepokój, ale głowa do góry. Teraz już musi być dobrze. :)
 
Witam :-)

U nas nareszcie ładna pogoda, chyba słoneczko od Sol przyszło ;-)

Życzę miłych boboseksów i do wieczorka :-)

Majówki do dzieła, szczególnie trzymam za 30-tki!! :-D:-):tak:
 
no to i ja witam :)
już drugie pranie sie pierze bo korzystam z pogody, u nas lato powróciło wiec posciele i koce piore...
mama no dziś spróbowałam sernika i smakowy jest, polewa obleci też, nie jest twarda, ale sie nie leje wiec ok. możesz śmiało wpadać, no i musze powiedziec, że fajny przepis bo szybko sie robi i nie trzeba piec :) Po za tym Ala zrobiła mi dziś noc dobroci i spała sama w swoim łóżeczku do 5:50 a później ze mną jeszcze do 7:10 wiec dziś było bardzo dobrze - kochana córka dała starej matce odpocząć po wczorajszym urobieniu :)
witam wszystkich niedzielnie i udanej rodzinnej niedzielki zyczę :)
 
reklama
melduję że żyję spędziłam najlepsze wakacje w moim życiu!! za krótkie mam tak zfajczoną lewą rękę, bo jechaliśmy w takim upale, że mnie zjarało, aż mam bąble na niej z płynem i boli jak diabli. ale spoko- i tak było warto!!
dziś tylko na chwilkę- jest niedziela więc i tak mały tu ruch, a my jedziemy do miasta, bo dziś odpust, to kupimy cukierki i wejdziemy do mojej mamy na kawkę.

kartki powysyłam jak będę miala kaskę, bo kurka wyssały nas te wakacje i i tak będziemy musieli pożyczyć do końca miesiąca. tylko raz taka okazja się nadarza, żeby jechać na takie wakacje, więc nie żałuję a kasiorkę się pożyczy

mama dziękuję za smski

marylka dziękuję za kartkę- świetna
jaewa twoja też już dotarła- cuuuuuuuuuuuudne zwierzaczki na tym są!!!

nadrobię pewnie jutro- tzn. pewnie nie nadrobię, ale przynajmniej przejrzę, bo 150 stron to trochę dużo.
jutro na 9 jadę na rozmowę kwalifikacyjną, więc trzymajcie kciuki. nie jest to co prawda praca moich marzeń, ale zawsze coś. rozmowa w firmie produkującej słomki i takie tam rzeczy foliowe i wogóle. pewnie będą 3 zmiany, a to akurat podoba mi się najmniej, ale czegoś trzeba spróbować. nie moge wiecznie siedzieć w domu. jeśli mnie tam wezmą, to zawsze mogę szukać czegoś dalej w administracji i biurze. najważniejsze, że będzie kasiorka, to będę mogła pomyśleć o zaocznym prawie- przynajmniej będe miała na czesne.

o urlopie popiszę przy okazji, bo teraz bym walnęła posta na całą stronę

przesyłam buziaki i zbieram się do miasta. muszę też wejść do apteki po coś na te moje bąble na ręce od spalenia. panthenol pójdzie w ruch. tak zjarana nigdy nie byłam. a co najśmiejszniejsze, to tylko ta lewa strona, bo przypiekało od strony okna, a skoro jechało się 6 godzin, to się słońce przykleiło dosłownie.

buzioli i miłej niedzieli. jutro wpadnę koło południa, poprzeglądam i znowu popiszę. no i zdam relację z rozmowy

000203F8.gif
000203F8.gif
000203F8.gif
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry