reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Agniesiu dziękuję Ci bardzo. Chciałabym żeby się udało, ale nie nastawiam się za pierwszym razem.
Doszło do mnie, że za 2 tygodnie sesja poprawkowa i 3 rok się zaczyna:szok:
Ja też już powoli się zbieram Kochane :-D dobrej nocki i do juterka jakbym się już nie pojawiła.
 
reklama
wisieńka, ty nie pisz przy tych naszych zboczuchach o grzybobraniu, bo wiesz im się to z jednym kojarzy:-D:-D:-D:-D:-D

misia, to działaj, działaj. Jak coś to pomacham w stronę Muranowa i prześlę fluidki...


spadam jeszcze do męża na blok reklamowy i palulu...

karaluchy...
 
hej! wrocilam! pomyslalam, ze jak juz robie pierogi na kolacje to zrobie wiecej... no i tak czas zlecial ale 100 pierogow sie mrozi :DD bedzie na leniwe dni. zrobilam eksperymentalnie sos szpinakowy do nich - suuper ekstra mniam! no i chłop tez szczesliwy. natomiast przez to pierogowe pieklo prasowanie odkladam na jutro.

monia a gdzie znalezliscie restauracje, ktora pozwala wam swoje napoje przywiezc? alkohol tez swoj dajecie? ja planuje wesele na za rok i z tego co na razie podzwonilam to wszedzie trzeba placic za ich alkohol (koszmarne kwoty!).

a co do brzuchow to mojej kumpeli uwierzylysmy w ciaze dopiero jak ok. 8 miesiaca byla - wczesniej praktycznie zero brzucha. i nic kompletnie nie przytyla ale to chyba dzieki temu, ze jak nigdy w czasie ciazy miala smak tylko i wylacznie na owoce i warzywa. kupila blender, sokowirowke i calymi dniami wpierdzielala koktajle warzywne i owocowe :)
a z kolei druga kumpela, ktora teraz w ciazy jest normalonie zawsze same salatki i zdrowo a teraz na poczatku ciazy tylko tluste miecho jej smakuje :) niesamowite to jest :)
 
zapmarta dziękuje złapałam :-)
pok chyba do mnie to napisałaś ale nie jestem pewna. Jakby co odpowiem. Znaleźliśmy salę w Warszawie-Falenicy. 140 zł za talerzyk- menu super 4 dania ciepłe + przystawki, tort w cenie. Sami kupujemy alkohole (po cenie hurtowej u nich w restauracji) i sami napoje :-) Mam nadzieje, że jedzenie będzie dobre a póki co jesteśmy bardzo zadowoleni bo myślę, że to super oferta :-)
https://www.babyboom.pl/forum/members/zapmarta-45859.html
 
tak misia, do Ciebie :) dzieki za informacje! to w takim razie musze jeszcze poszukac :) mam nadzieje, ze bedziemy sie dlugo decydowac i juz wszystko bedzie zajete i zrobimy tak jak chce - w ogrodzie rodzicow P. :DDDD

wszystkie juz chyba spac poszly ale jakby co - ja jeszcze tu bede zagladac. dlugo spalam i jeszcze red bula w ciagu dnia wypilam to sie jeszcze pokrece :)
 
Ojjj... jak w amerykańskich filmach:happy: w ogrodzie... Ja już nie mogę się doczekać aż będę mężatką... Nie ważne gdzie i jak byle z Moim Kochanym:happy:
 
Ojjj... jak w amerykańskich filmach:happy: w ogrodzie... Ja już nie mogę się doczekać aż będę mężatką... Nie ważne gdzie i jak byle z Moim Kochanym:happy:

cholera. no wlasnie P. nie chce, bo mowi,z e to jak w amerykanskim filmie. a ja na to wpadlam 4 lata temu jak sie dopiero zaczelismy spotykac i pierwszy raz bylam w tym domu :) i w ogole nie myslalam o filmach, tylko, ze ten ogrod taki olbrzymi i nieuzyty i piekny :) i ze darmo, i ze mozna wszystko zrobic od a do z po swojemu :D
 
Witam sie z poranna kawa :)

Melduje sie ze zyje:) Jutro z Wami dluzej popisze bo S wyjezdza na 2 dni.
U mnie wlasnie sie @ skonczyla :)

Wisienka strasznie sie ciesze ze @ przyszla! Sciskam Cie kochana :)

Tyle tylko nadrobilam, wybaczcie. Ostatnio do pisania weny bylo brak. Dzisiaj jakos glowa mnie boli bo popiwkowalismy sobie z S wieczorkiem :)

Zycze Wam pieknej niedzieli! :*
 
Witam :) ja właśnie zaczynam swój dzień. Niby mam wolne a i tak jadę znowu znajomej włosy robić i nic z wolnego mi nie zostanie :( Później od razu do jednych i drugich rodziców w odwiedziny a jutro znowu do pracy :( szkoda, że jestem już p urlopie... Doszliśmy z narzeczonym do wnisku, że będziemy się powoli starać o dzidzusia ale na razie nie nerwowo... :) Są jakieś specjalne diety dla staraczek? Podobno można wpłynąć na płeć dziecka tym, co się je. To się sprawdza? Mi to osobiście obojętne czy to będzie córcia czy synek byle zdrowe. Jeśli są jakieś rzeczy, których jeść się nie powinno przy staraniach to piszcie :). Już się ostatnio od was dowiedziałam, że picie kawy może spowodować poronienie, więc będę jej unikać ;) Miłego dzionka :)
 
reklama
Witam!
Widze, że doszło parę nowych staraczek :-)
Nie mam ostatnio weny do pisania, ale myśle o Was:happy:
Życze udanej niedzieli wszystkim bez wyjątku:-):happy::tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry