reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
motylek - witaj :-D Miło że wróciłaś :tak:


A ja się właśnie uśmiałam :-D Mąż przysypia od 14 więc postanowiłam go obudzić. Wołam i mówię żeby zadzwonił o której Karolę odwiozą. A po chwili słyszę chrapanie :-D Znowu musiałam obudzić :-D Ehh Ci faceci - kochane zwierzątka :-p Ale kolacji chyba się nie doczekam w takim tempie :sorry:
 
reklama
Mama to faktycznie dzieciaki się wyszalały :happy: i to jeszcze nie koniec:szok::-D

Krakowianka ja właśnie nie wiem jak oni sobie to wyobrażają. Siostra im powiedziała, że nie ma możliwości bo nie raz było tak, że ksiądz nie zdążył zejść z ołtarza a już zaczynał się drugi ślub. Ja jutro pracuje i nie mam jak zadzwonić ale Mikuś już się napalił bo jest wkurzony tą sytuacją. Przecież nie może być tak, że zostaniemy bez dekoracji... A My właśnie też chcemy taką skromną... W końcu to Kościół.... :baffled::crazy:

My jesteśmy teraz u kolegi. Chłopaki grają w fifkę a ja sobie tu z Wami siedzę i myślę o wszystkim:-D
 
SOL dziękuje ;) mam nadzieję, że bedę mogła tu troszkę znowu z Wami popisać:happy:

MAMA no niestety, na całym świecie ludzi spotykają nieszczęścia. A dziennikarze tylko jadą i oglądają:angry:.
 
a ja szperam w necie od dawna w poszukiwaniu wplywu choroby P. na nasze trudnosci z zajsciem i sie doczytalam, ze terapia, ktora stosuje teraz nie ma zadnego wplywu na plodnosc mezczyzn ale poprzednia, ktora bral moze miec -z tym, ze obnizona ruchliwosc armii powinna wrocic do stanu normalnego po 2 cyklach produkcji nasienia, a wiec ok pol roku, czyli w naszym wypadku za miesiac-dwa. Hmm.. to wiele tlumaczy! mam nadzieje, ze to nic wiecej niz te leki i zaraz nam sie uda zmajstrowac obcego w moim brzuchu :)

mama - no niestety... pamietaj, ze ludzie, ktorym zyje sie szczesliwie, wygodnie i cieplo stanowia mniejszosc. A najgorsze, ze zawsze myslimy, ze to spotyka innych. Ja od 3 lat wiem, ze zle rzeczy moga spotkac kazdego. W mojej rodzinie tyle bylo pechow wszelkiego rodzaju, ze ja juz zmieniam podejscie na - to mi sie tylko dzieje a innym nigdy. trzeba na maksa doceniac co sie ma! ;* TULE MOCNO


misia - no wiadomo, ze namioty, parkiet, podgrzewacze powietrza, ew. wiatraki chlodzace, stoly, krzesla, catering, oswietlenie i.... toaleta :)
skomplikowana sprawa z tymi dekoracjami. najlepiej dowiedz sie czy ladne i powiedz, zeby juz przed Twoim slubem zamontowali- bedziesz miala swieze i ladne :D

Kobitki myślicie, że takie programy online do obliczania dni płodnych się nadają do czegoś??

ja mam taki program na iphonie mojego P. :) po 3 cyklach wymierzyl sobie srednia. Pokazuje kiedy beda dni plodne, kiedy owulacja i kiedy nastepna miesiaczka. Poza tym mozna notowac temperature, wyniki testow owu, testow ciazowych, sluz, polozenie szyjki + robic inne notatki, a i jeszcze zaznaczac kiedy byly boboseksy. Ja sobie na poczatku sprawdzalam te wyliczenia z testami owu i ciagle co 2-3 cykle robie testy i co dozasady sie zgadza. Moim zdaniem bardzo fajne. Zawsze jak ide do gina to dzwonie do P., zeby sprawdzil kiedy mialam ostatnia miesiaczke :DD
normalnie zawszemialam daty w glowie ale od kiedy zapisuje w programie kompletnie nie pamietam.

SOL dziękuje ;) mam nadzieję, że bedę mogła tu troszkę znowu z Wami popisać:happy:

MAMA no niestety, na całym świecie ludzi spotykają nieszczęścia. A dziennikarze tylko jadą i oglądają:angry:.

dobrze, ze jezdza i ogladaja - przynejmniej mamy szanse docenic nasze szczescie, ktorego zazwyczaj na co dzień nie dostrzegamy tylko marudzimy i smecimy o blachostkach ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przeleciałam was po łebkach bo jedlismy te grzybki a teraz idziemy do tego mieszkania co będziemy mieszkac dogadac szczegóły i umówic się kiedy się wprowadzamy.:-D
mama ja tez dostałam od mlodam es ale juz nie pisze bo to samo.
wlece jak wrócimy
 
POK chodzi mi bardziej o to, że tylko jeżdżą i oglądają a nikt im nie pomoże.

Nareszcie spadł deszcz, bo normalnie oddychać się nie dało!
 
POK ja znalazłam co takiego na BB tylko na kompa, ale zacznę od następnego cyklu chyba,że już nie będzie trzeba :rofl2: cudownie by było.....

Ja jutro ostatni dzień do pracy a potem do ślubu wolneeee :rofl2::rofl2::rofl2:
Powinnam się uczyć, ale nie moge się skupić:baffled:
 
miska - DO NAUKI!

motylek - a mi sie wydaje, ze kazdy ma inna funkcje, z reszta skad pewnosc, ze nie pomagaja? A samo to, ze dzieki nim wiele, wiele osob dowie sie co tam sie dzieje, i moze niektorych cos wzruszy i sami pojada pomoc? Z reszta same tez nie jestesmy fajne, bo nas tam nie ma i nie pomagamy, kase mozna zawsze wplacic ale jak mowila Janina Ochojska kasa sie zawsze znajdzie a w takich sytuacjach brakuje rak do pracy, bo kazda ich ilosc to za malo, i brakuje pozytywnie do zycia nastawionych ludzi, ktorzy by z tymi dotknietymi powodzia porozmawiali, spedzili czas i zmotywowali do działania.
 
reklama
W ogóle nie mam motywacji do nauki... Myślę o ślubie o tym, że zaczęliśmy starania o Maleństwo. Chociaż szczerze Wam powiem, że myśleliśmy zacząć starania najwcześniej od nowego roku, ale Moje Szczęście powiedziało mi żebyśmy zaczęli już. Podpatrywałam Was cały czas ale nigdy nie pomyślałabym, że zawitam do Was tak na poważnie:-):-):-)
Do nauki pewnie się wezmę od środy a potem po podróży 3-4 dni będę miała. Ale będzie dobrze dam radę :-):-):-)
U mnie burza przeszła. A ja czekam na pizze mmmmm.....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry