reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
maggy - kobito w ciąży korzystaj póki możesz bo karmiąc będziesz musiała sobie wielu rzeczy odmówić :tak: Nie powinno się w dużych ilościach spożywać produktów wzdymających ale zjeść sobie porcyjkę raz na jakiś czas możesz :tak:

mama - to fajnie ale mało widocznie poszło bo u mnie ciągle praży :no: :-(

Marcepanek - to dobrze że masz odpoczywać - w taką pogodę nie ma się co wysilać :tak:


A ja się najadłam sajgonek i mnie położyło :-D A teraz siedzę z moją mamą bo właśnie przyszła bo nie bałdzo się czuję i zostanie na noc opiekować się Karolą. Ja dzisiaj odpadam :-(
 
reklama
To się cieszę że masz identyczne zainteresowania jak Ja:)
Ja sięgnęłam dalej i zaczynam po woli opanowywać Gimpa(program do obróbki zdjęć)

Cichutko tu dziś...

cichutko faktycznie . Moze przez to ze wekeend. My z j dopiero zaczynamy przygode z gimpem. Do tej pory bawilismy sie picassa i photo shopem. Nie jest to latwe wbrew pozorom :)
 
cichutko faktycznie . Moze przez to ze wekeend. My z j dopiero zaczynamy przygode z gimpem. Do tej pory bawilismy sie picassa i photo shopem. Nie jest to latwe wbrew pozorom :)

Oj nie jest nie jest fakt:)
Życzę powodzenia w nauce:)


Dziewczyny pewnie odpoczywają:)
Ja też lecę wszamać jakieś lody i pooglądać polską TV:)
 
ja tylko na chwile.
lece pedem kolacje robic, bo mnie chlop zameczy na smierc :)

sciskam, buzi, tule!
 
Jak widzisz cisza dzisiaj straszna na naszym forum. Wszyscy chyba odpoczywaja i oddaja sie rodzinie bo jakos spokój straszny tutaj :)
no naprawde cisza a ja mam nowa prace pracuje ciezko no ale nie wiem jak dlugo poniewaz jak bede w ciazy to nici z pracy nowej wiec czekam do 22 sierpnia robilam testy ovulacyjne noi niby mialam ovulke puzno 18 dniu strasznie puzno zobaczymy czy cos z tego bedzie,,,poniewaz kalendarze dni plodnych na mnie nie zadzialaly wiec proboje testami owulacyjnymi noi zobaczymy i czekamy:tak::tak::tak::tak:
 
jestem na chwile....
Tomi jeszcze walczy z tymi plytkami,najgorsze to docinanie....potem sie okazalo ,ze braknie tego kleju wiec pojechalismy do Leroy,oczywiście Tomek kupil klej ja....storczyka:sorry::-D

dzieci juz spią,ja ogarne dom zeby rano bylo czysto bo w kuchni dzis wszystko stawialam na blacie ,zeby jak najwiecej byc na ogrodzie,na spacerze...jutro u nas ma padac i maja byc burze....

kto tam jest z tą sie witam:tak::-)
 
jestem na chwile....
Tomi jeszcze walczy z tymi plytkami,najgorsze to docinanie....potem sie okazalo ,ze braknie tego kleju wiec pojechalismy do Leroy,oczywiście Tomek kupil klej ja....storczyka:sorry::-D

dzieci juz spią,ja ogarne dom zeby rano bylo czysto bo w kuchni dzis wszystko stawialam na blacie ,zeby jak najwiecej byc na ogrodzie,na spacerze...jutro u nas ma padac i maja byc burze....

kto tam jest z tą sie witam:tak::-)

mama witaj kochana!!!! To u Was pracowity wekeend!!!!!! My dzisiaj rodzinnie bylismy na morzem nogi pomoczyc bo niestety z wizyty u ginka nici - przelozona na za tydzien a teraz jestem wlasnie w pracy :)
 
reklama
RENNA- cześć :) no pracowity u nas weekend a w sumie sobota bo w niedziele nie bedziemy juz robic schodow-jeden dzien odpoczynku w tygodniu musi być;-)dlatego Tomi dzierga tam,zeby dzis jak najwiecej zrobic,ale juz ma koncowke:tak:2 tyg temu mialam przemile rodzinne spotkanie z Wisieńka nasza:tak:w tamtym tyg bylo mega przemeblowanie bo padalo i nie mozna bylo robic a dzis pogoda do poludnia pochmurna wiec w sam raz do roboty:tak:

a u Ciebie wizyta przelozona...dobrze ze o tydzien a nie o m-ąc:sorry:ni nic poczekamy z Toba:tak:a Ty w pracy??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry