reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol pasuje w końcu.
I firanki pasuje też przeprac. Ostatnio nam zalozyli zewnętrzne rolety i sobie powiedziałam, że jak założą to się biorę za okna i coś się zabrać dziś nie mogę ale zaraz ruszę w końcu dupsko z fotela :-D:-D:-D a zresztą nie wiem czy umyję te okna bo ta pogoda cosik niepewna :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam się na kawce...
Życzę cudnego weekendu...


SOL, nie mogę nie napisać...Kornelia - przecudne imię...

mediumjs0hf04748202ca0495.jpg
 
[FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT]WISIEŃKA- masz @!!!! super!!
[FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif



a teraz jade do piekarni!!
[/FONT]
 
Wisieńka, cieszę się, że @ przylazła.....
Neti, sorry, ale to jest Twoje życie, czy Twojej mamy??? Jesteś dorosła i sama powinnaś decydować o swoim życiu. Układaj sobie życie tak, jak Tobie odpowiada, a nie tak, by zadowolić swoją mamę....
MAMUSIA, kup mi precelka na pocieszenie... ;-)
Marylka, dziękuję za cudną karteczkę :-)
 
Ostatnia edycja:
ewelinka - a czemu ta łezka? Ładne imię ale nie jestem w 100% pewna czy takie chce :sorry: Aleksandra wymyślił M dla chłopca a ja sobie umyśliłam Kornelkę zaraz po tym jak urodziłam Karolcię ale jakoś mi minęło :-D



A my mieliśmy gościa w domu - kociaka - takiego rudo białego :-D Śliczny i zadbany to widać że nie dachowiec i pewnie komuś uciekł, bo bez problemu wszedł do domu ale nie chciał jeść. Szkoda ze się komuś zgubił bo młodziak ma może ze 3-5 miesięcy. Ale nie zatrzymałabym teraz kota w domu - nie jak ma przyjść kolejny domownik :-D
 
Hey laski. Ja tylko na chwilę.
Od wczoraj boli mnie strasznie brzuch :-( Jeśli do wieczora nie przestanie pozostaję mi tylko wizyta w szpitalu ,ale mam bardzo blisko bo tuż pod samym domem po drugiej stronie ulicy. Do tego mdłości i zawroty głowy. Nie wiem co się dzieję :-(
Wisieńko cieszę się kochana ,że jest już@...teraz będzie już tylko dobrze ;-)
 
Marcepanek, jeżeli oprócz tych dolegliwości, o których piszesz nic innego sie nie dzieje, to nie martw się...takie uroki ciąży...a powiedz, jakbyś miała określić ten ból brzucha to.....? Jaki on jest?
 
reklama
Marcepanek... oby Ci przeszło... :( :* Może no-spę zażyjesz i pomoże? A jak naprawdę mocno Cię boli to nie czekaj do wieczora tylko idź od razu może, co?

Wisieńka - suuuper, że dziś 1 dc!! :D

A tak poza tym - WITAJCIE! :)

Mam nadzieję, że dziś będę mieć lepszy dzień niż wczoraj, bo wieczorem kiepsko się czułam - było mi lekko niedobrze, bolał mnie żołądek i głowa.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry