reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
amol i spirytus stosowane na skore ale bez kontaktu z krwia (czyli zadna krwawiaca rana) nie powinny moim zdaniem miec zadnego wplywu.
a kawa to juz gorzej, bo kofeina bardzo zle robi maluszkom ale znawca tematu nie jestem jeszcze niestety
 
reklama
KRAKOWIANKA- pewnie ,ze taka kawa to nic zlego mi ginek powiedzial ,ze mozna na dzien 1 taka kawe pic jak przed ciąza-ale jedna a tak polecil mi te cekierki KOPIKO(lub Copico-nie pamietam jak sie pisze:sorry:)a co do Amolu to przeciez jak sie smaruje skron to tego amolu jest niewiele ,sladowa ilosc alkoholu...a poza tym to co dociera do dziecka to dociera przez lozysko czyli przez krew-niesadze,zeby to zaszkodzilo-ja smarowalam a dzieci mam zdrowe;-)ale zawsze mozna poradzic sie farmaceuty w aptece:tak:
MAGGY- zycze zeby szybko bol przeszedl:tak:
 
a mi sie cos wydawalo, ze chyba temp mam podwyzszona i nie wiem czy to po owulce czy sie strulam (brzucho boli niezmiennie) ale piec w ustach i 37,5 jak nic. cholera. :crazy:
 
Pok - z tego, co ja czytałam w uczonych książkach można spokojnie 2 kawy dziennie wypijać, przy czym oni biorą pod uwagę kawy z ekspresu, a więc jeszcze mocniejsze, niż rozpuszczalna... Ale wolę doświadczonych w temacie dziewczyn jeszcze dopytać. :) Albo po prostu tych, które coś na ten temat słyszały.

Ja jestem niestety koszmarny NISKOCIŚNIENIOWIEC, trudno mi bez kawy.

Młodam - ale ja tam się codziennie nie żywię, tylko raz na ruski rok, jak nie ma innej opcji. ;) Ale już postaram się w ogóle nie, obiecuję. ;)


Aha, jeszcze 1 pytanie za 100 punktów. ;) Jadłyście lody w ciąży? Nie bałyście się jakiegoś paskudnego zatrucia, np. salmonellą...?
 
Ostatnia edycja:
MLODAM- a bo troche patologia:-D:-D:-D:-Dtak w bialy dzien;-)ale Tom juz jest to dzieci maja opieke jakby sie matka naprula:rofl2::rofl2:
WISIENKA- gratki zgubionego kg:tak:

JULITKA- a ja chce Pole albo Filipka :)))
ślicznie imionka :) u mnie dla chłopca Kubuś :) heh imiona wybrane więc zostaje tylko czekanie, czekanie i jeszcze raz czekanie. Dziewczynki @ już powinnam mieć jak myślicie poczekać jeszcze czy zrobić testa już??
 
Ostatnia edycja:
krakowianka - MOJE ZDANIE: co ma być to będzie, przesadne dbanie o siebie to też nie jest dobre wyjście. z WIsienką dmuchałyśy i dbałysmy o siebie i co... nie ma reguły. Sorki za takie teksty, ale tak właśnie myśle po swoich doświadczeniach.

Krakowianka wogle nie do końca ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
krakowianka - no to fajnie! tak czy siak pewnie sama zaobserwujesz co i jak. Ja tylko pamietalam, ze psiapsiula moja jak sie w 7 miesiacu kawy napila, to maly takie jej cyrki w brzuchu urzadzal przez 10 godzin, ze ledwo zyla. Myslala, ze to przypadek ale jak sie znow kawy napila to, to samo. Jej ginka powiedziala, ze jaks ie kawy w ciazy nie pije zupelnie to najlepiej dla dzidzi a kawa jako taka nie szkodzi jakos bardzo tyle, ze uzaleznia (kofeina) no i maluch sie rodziny jako cpun kokainowy :) czasem sie to objawia bardziej, czasem mniej - zalezy pewnie ile tej kawy.
Ale co lekarz to teoria, wiec badz tu czlowieku madry.
 
reklama
laski mi cos slabo jest i zle. zasne sobie teraz na chwile chyba a potem jeszcze Was odwiedze.

ściskam na placka!

ślicznie imionka :) u mnie dla chłopca Kubuś :) heh imiona wybrane więc zostaje tylko czekanie, czekanie i jeszcze raz czekanie. Dziewczynki @ już powinnam mieć jak myślicie poczekać jeszcze czy zrobić testa już??

no jak juz dzis powinnas miec @ to testuj i daj znac! kciukasy scisniete!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry