reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JULITKA- my dzialamy w sumie od lutego...
a co do Ciebie to skoro jestes po terminie @ to test mozesz wykonac o kazdej porze dnia:tak:takze rob i daj znac-potrzebujemy dobrych wiesci:tak:

KRAKOWIANKA- ja jadlam lody ,ale w "sprawdzonych "lodziarniach:tak:mysle ,ze wszytsko z umiarem i bedzie si-oczywiscie sa rzeczy ktorych absolutnie nie jadlam w ciązy-jak ser plesniowy -mimo ,ze uwielbiam,sushi,niektorych wedlin jak mielonka,tatara,kogla-mogla...zero alkoholu i nie przebywalam w miejscach gdzie ktos palil

nie moge sie od was uwolnic.

a jest tu jakas co sie stara tak dlugo jak ja? 14 cykli bez cienia fasolinki?
oj ja tu chyba najdłużej się staram :( jestem z Danielem moim juz prawie 4 lata i nigdy nic nawet żadnej wpadki zupełnie nic :( jeżeli teraz nic nie będzie to chyba trzeba się za jakieś poważne leczenie zabrać

Julitka to czekam na wyniki i trzymam &&&&&&&
mama hey słońce:-)
Ostatnio wpadł kolega Toma i pizze zamawiali i właśnie z serem pleśniowym chcieli ,a ja musiałam kombinować by jej nie wybrali bo jeszcze nikt z rodziny i znajomych nie wie o mojej ciąży :-) A Tom jak by zapomniał ,że kobiety w ciąży nie mogą serów pleśniowych grrrrrrr....i jeszcze się głupio pytał ,a czemu nie.Mężczyźni...

A ja i tak przebije wszystkich ilością zjedzonych rzeczy dziś :-)
Dziekuje za kciuki :*
ide na trochę poczytać książkę,

Julitka a dokładniej skąd jestes? :) jak można wiedziec.
ja jestem ze stron Szczecina :)
 
reklama
A ja dziś upatrzyłam sobie w H&M super spodnie ciążowe w rozmiarze nawet w miarę 34:-) ale nie kupiłam na razie. Zastanawiam się czy w ogóle będę mogła tym razem coś takiego nosić. A raczej czy będę miała okazję :-)
Dobra uciekam pobawić się z młodym bo znów jesteśmy sami :-(
 
Marcepanek, a ja byłam w dwóch H&M i NIC z ciążowych spodni nie wypatrzyłam. :/ To samo w C&A... Nie wiem, czy oni tych działów u nas w mieście nie polikwidowali...

Dzięki Dziewczyny za KAWOWE odpowiedzi. :) Na kilka lodowych (Mama, dzięki :)), jeszcze poczekam. ;)

PS: Mam fazę na sok pomarańczowy i pomarańcze. :]
 
Ostatnia edycja:
witam ponownie

niestety bol glowy mi nie przeszedl.. trudno.. moze jak pojde spac to minie i jutro bedzie ok.. a jak nie, to juz sama nie wiem..

krakowianka - Ty masz na pomarancze, a ja na truskawki :D heheeh i do tego jeszcze pomidory :) i pizza z majonezem ... pychota :)
 
KRAKOWIANKA- masz faze to smacznego:tak::tak:
MARAN- powitac popoludniowo:tak:;-)

MAGGY- jaka piekna fotka NIUNI!!!

zapmarta-czekamy na fotke jak juz wyjdziesz od fryzjera:))))
 
maggy - kysz od kompa :-D Miłego odpoczynku :tak:

krakowianka - prv :-)



No i właśnie maż dostał tel że mają jednak dzisiaj jechać i za niedługo jadą :-( Za to my jutro z Karolą jedziemy z moją mamą na wieś się odstresować :-p Wrócimy wieczorem :tak: A Karola dzisiaj kupkę na nocnik zrobiła ale dwa razy popuściła jak mnie nie było ale to nic :tak: Jeny jaka jestem z niej dumna :-D Z męża też bo mi podniósł suszarkę do prania za oknem bo była na płasko a ja nie sięgałam do samego końca :-)

No i zostałyśmy same :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Wam staraczki!

Z samego rana śmignęłam dziś do Oslo odwiedzić mamę, brata i siostrę. :-):-) Wróciłam teraz, no i Was czytam. :tak:

Maggy - mam nadzieję, że ból szybko minie! :tak: Zdrówka, kochana!
Mamuś - heeej! Jak leci? Samopoczucie lepsze dziś?
Julitka - witaj! Ja staram się już 5. cykl, więc krócej niż Wy, ale ślę Ci masę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Wasze staranka! :tak:
Krakowianka, Sol, Szczęśliwa, Maran, Zapmarta - jak się czujecie, mamusie? :-)
Hope - dzięki za ten tekst o owulce - w sumie nie byłam świadoma, ze tak może być i faktycznie - czego tu się trzymać w takim razie... :eek::eek: Zwłaszcza, gdy cykle raczej nieregularne... Ale przynajmniej mamy trochę wiecej wiedzy. :-)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Was wszystkich, staraczki!
 
Przepraszam, że opuściłam Wasze towarzystwo bez zapowiedzi, ale ja też tym byłam zdziwiona- tzn internet mi się rozłączył (mam bezprzewodowy), a że mieszkam na wsi...no takie są minusy- słabe zasięgi. Ale plusów na wsi znacznie więcej- byłam popołudniu na polu po marchewkę :)taka mnie naszła chęć, potem wtrąbiłam miskę agrestu, a teraz jem wspominane już dziś słynne ogórki:) no i mogę też do woli wąchać trawę:) a nie smrody z aut...
mama, pytałaś mnie skąd jestem- do niedawna z krakowa, teraz wyniosłam się na górny śląsk- pod dąbrowę górniczą, ale okolica naprawdę zielona i czysta.
Julitka (mam nadzieję, że nie przekręciłam) to ja też trzymam i życzę powodzenia, tzn dwóch kresek!!!
 
reklama
mary - a dziękuję - dobrze :-D


Przed wyjazdem M chciał posłuchać bicia serduszka maleństwa :-D Okazało się ze maluszek już umie kopać bo zapukał w aparacik dwa razy :-D Słodziak mój malutki :-D Dzwoniłam do gina i przełożyłam termin wizyty na wrzesień bo się nam nie opyla bo bym była co dwa tygodnie a tak pójdę sobie od razu na połówkowe :tak: Jeszcze tylko nie wiem czy pójdziemy do mojego gina czy do innego na 3D ale to zobaczymy. Tak więc idziemy 7 września - już po moich obronach - mam nadzieję ze się nie skompromituję i zdążę się nauczyć a tak mi się nie chce :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry