reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
laski mi cos slabo jest i zle. zasne sobie teraz na chwile chyba a potem jeszcze Was odwiedze.

ściskam na placka!

no jak juz dzis powinnas miec @ to testuj i daj znac! kciukasy scisniete!
Ja też sobie pospałam w dzień troszkę, zmogło mnie dziś jak nigdy :) dam na pewno znać co i jak :)
 
ale jazda, na nowo wybudowanej obwodnicy Poznania na środku drogi stoi słup wysokiego napięcia... brak komentarza, mozna dojechać do niego z obu stron i zapomnijcie o przejechaniu... masakra jakaś, co za głąby robią projekty i odbierają budowę... szok.:szok:
 
Hey laski. Ale dziś się nachodziłam i może nawet ciut przesadziłam. Aż mnie kręgosłup strasznie boli bo to jednak wózek ,młody ,zakupy i pod górę...Ale kupiłam sobie coś zupełnie przypadkiem jak byłam w sklepie dla dzieci super białe spodnie do kolan :-) na całe 140cm :-) i kupiłam takie body dwie pary bezpłciowe białe z pomarańczowymi wzorkami :-) tak wiem wiem szaleje ,ale ja jak widzę takie małe tyciuteńkie ubranka dostaje świra :-)
Julitka testuj nawet teraz!!! :-)
 
ale jazda, na nowo wybudowanej obwodnicy Poznania na środku drogi stoi słup wysokiego napięcia... brak komentarza, mozna dojechać do niego z obu stron i zapomnijcie o przejechaniu... masakra jakaś, co za głąby robią projekty i odbierają budowę... szok.:szok:
rzeczywiście co za głąby i nie wiem jak można odebrać taki projekt ze słupem na śrdoku drogi...

Hey laski. Ale dziś się nachodziłam i może nawet ciut przesadziłam. Aż mnie kręgosłup strasznie boli bo to jednak wózek ,młody ,zakupy i pod górę...Ale kupiłam sobie coś zupełnie przypadkiem jak byłam w sklepie dla dzieci super białe spodnie do kolan :-) na całe 140cm :-) i kupiłam takie body dwie pary bezpłciowe białe z pomarańczowymi wzorkami :-) tak wiem wiem szaleje ,ale ja jak widzę takie małe tyciuteńkie ubranka dostaje świra :-)
Julitka testuj nawet teraz!!! :-)
Jutro kupię test i się dowiem :) dziś jeszcze wieczór i noc w niepewności ;p
 
Doczekamy się w końcu :) ile już się starasz ??

JULITKA- my dzialamy w sumie od lutego...
a co do Ciebie to skoro jestes po terminie @ to test mozesz wykonac o kazdej porze dnia:tak:takze rob i daj znac-potrzebujemy dobrych wiesci:tak:

KRAKOWIANKA- ja jadlam lody ,ale w "sprawdzonych "lodziarniach:tak:mysle ,ze wszytsko z umiarem i bedzie si-oczywiscie sa rzeczy ktorych absolutnie nie jadlam w ciązy-jak ser plesniowy -mimo ,ze uwielbiam,sushi,niektorych wedlin jak mielonka,tatara,kogla-mogla...zero alkoholu i nie przebywalam w miejscach gdzie ktos palil
 
nie moge sie od was uwolnic.

a jest tu jakas co sie stara tak dlugo jak ja? 14 cykli bez cienia fasolinki?
 
POK- bo my uzalezniamy:-D:-Dpewnie ,ze sa takie-Kinga85 juz sie dlugo stara ,ale ostatnio nie zaglada,nasza EWELINKA,nie jestes sama;-)

MARCEPANEK- Cześć piechurze nasz :-D:-D:-D:-D:-Dfajnie,ze cos upolowalas dla siebie i Nicolki;-):-):-)


Tomi kosi trawe ide na ogrod nawdycham sie zapach swiezo skoszonej trawki-uwielbiam:tak:
 
Julitka to czekam na wyniki i trzymam &&&&&&&
mama hey słońce:-)
Ostatnio wpadł kolega Toma i pizze zamawiali i właśnie z serem pleśniowym chcieli ,a ja musiałam kombinować by jej nie wybrali bo jeszcze nikt z rodziny i znajomych nie wie o mojej ciąży :-) A Tom jak by zapomniał ,że kobiety w ciąży nie mogą serów pleśniowych grrrrrrr....i jeszcze się głupio pytał ,a czemu nie.Mężczyźni...

A ja i tak przebije wszystkich ilością zjedzonych rzeczy dziś :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry