reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wpadłam tylko powiedziec ze uciekam i juz dzisiaj raczej mnie nie bedzie :( Ide popracowac troszke :) Do jutra kofane miłego wieczorka!!papapapapapapapap
 
reklama
witam was Kobietki :-) dawno mnie nie bylo ale chcialam wam powiedziec ze zaczelam od wczoraj :-D dzis moj 12 dzien cyklu ale tradycyjnie nie nakrecam sie :-)
 
nadrobilam wasze posty od przed wczoraj. Musze przyznac, ze czyta sie Was jak super powiesc. Tekst trzymal w niesamowitym napieciu dzieki klopsikowi (BARDZO BARDZO MI PRZYKRO! uda sie wkrotce! zobaczysz!).

wiec takie spoznione odpowiedzi:

jaewa - tez bralam diane kiedys, z 7 lat chyba i syfki mi niestety po odstawieniu wyskoczyly, choc tak naprawde nigdy specjalnego tradziku nie mialam. aczkolwiek bralam diane od polowy liceum, wiec moze nie wiem, ze mialam. Mialam dokladnie jak bibinka - po 2 miechach, po 1,5 i teraz rowno co 32 dni, z dokladnoscia co do godziny (7:30 rano) :)

mama, monia - dzieki za info cenowe. Ja nie mieszkam w Polsce tylko w Szwajcarii, tu jest cywilizacja i ubezpieczyciel medyczny zwroci nam 100% za kazde zaleccone przez lekarza badanie, a ze nie mozna sobie zbadac krwi bez swistka od lekarza, to wszystko jest zwracane. I cos juz czytalam, ze mozna w domu i w ciagu godziny trzeba zawiezc do labo, a ze tu wszystko czynne od rana do max 18, to trzeba pomyslec jak to zorganizowac.

v_jolka80 - jesli przelew byl z banku w tym samym kraju powinien przelezc w MAKS 3 dni robocze - w Twoim wypadku w srode. Mama nadzieje, ze kaska doszla! Jesli bank bylby ten sam co Twoj to kasa jest od razu.

mama - a czyta;as kiedys ulotke skutkow ubocznych paracetamolu i antybiotykow, ktore lykamy od reki? Nie mowiac juz a tabsach anty. kazdy madry lekarz Ci powie, zebys sie nie zadreczala objawami z ulotki. Madry lekarz w czasie wizyty opowie Ci o objawach, ktore sa bardzo prawdopodobne. Luuuuuz

margolcia - aktore to sa te, ktore nie powinny zaciazyc?

ewelinka - kciukasy trzmam i rekami i nogami!

a poza tym to wyszlam dzis wczesniej z pracy, bo brzuchol bolal mnie tak, ze az mi bylo slabo. teraz leze w lozku i wcale nie jest mi lepiej. Zjadlam wczoraj wieczorem kluski z gorgonzola. P jadl pizze ale tez mowi, ze ma zoladkowe rewelacje. 2 rozne dania ale wino to samo. ale czy winem sie struc mozna? mi sie zaraz jelita na lewa strone przekreca. mowie wam, masakra!

a z dzieciorobskiego tematu to mam dziwny sluz, jak nigdy, taki gladziusienki, bielutenki. Nie mialam nigdy czegos takiego. Sie boje, zeby to nie byl jaki grzyb czy inna bakteria po tym cholernym hsg.

w pracy jestem tak zarobiona, ze nie mam nawet kiedy o was pomyslec :( i tak juz chyba zostanie, ze bede popoludniami/wieczorami zagladac.

buziaki
 
Hej epsiółki papsiółki paplatki gadatki pisatki. Jestem po pracy. Zmachana i spocona. Zaraz lece pod prysznic i potem do kumpelki na chwilke. W pracy dzis cięzkawo ale lepsze zamówienia niz wczoraj. Boli mnie brzuch a raczej kłuje powyżej lewego jajnika. @ brak i smutaśnie smutasnie. Dieta działa w trzy dni poszedł kilogram, ciesze sie i od razu zdaje mi sie , ze jestem taka leciutka. Odwala mi
Zapmarta alez pyszności miałaś
mama mniam bitki
hope ogórkowa moja ulubiona
Vjola makaronic pycha
jestem głodna, idę szybko wszamać moja pierś z grila....
mlodam napisze ci jak wrócę od kumpeli bo moze ona cos będzie chciała.
 
Witajcie popołudniowo. :)

Marcepanek - mam nadzieję, że jutro już się będziesz lepiej czuła.

Klopsik - przykro mi, że Ci się w tym cyklu nie udało... :(

Mama - mój Mąż zażywał przez ostatni cykl salfazin (to też jest selen + cynk, ale z witaminami jeszcze, no i taniej wychodzi).

Wisieńka - dzielna jesteś tą dietą. :)

Mnie dziś brzuch ciągnie, nie jest to przyjemne uczucie - niepokoi mnie. No ale tłumaczę sobie, że to normalne.

Ja dziś byłam na mieście z koleżanką i coś zjeść musiałam... no i był tylko McDonald's pod ręką - MOJA WINA, BARDZO WIELKA WINA, wiem ;) ale wolę zjeść w takiej sieciówce niż w czymś nieznanym, bo mniejsze ryzyko zatrucia...
 
krakowianka - maczek raz na ruski rok Ci przeciez nie zaszkodzi - no chyba, ze wciagnelas 4 big maki na raz i zapilas litrowa cola ;-)
 
reklama
wisieńka-powitac po pracy:tak:dobrze,ze dzis lepsze zamowienia;-)a Tomi wlasnie wrocili je obiadek aż mlaska tak Mu smakuje-a ja pije drinka...

pok-ja zawsze czytam ulotki i mam swiadomosc "co moze wystapic"wiem ,ze MOZE a nie MUSI ale i tak strach jest...

krakowianka- macica rosnie dlatego czujesz takie ciągniecie-jesli masz sie martwic to wez no-spe kochana...a mc donald raz na jakis czas tragedii nie zrobi;-)

kasienka- witaj po dlugiej nieobecności:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry