reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
info od BUNI:
DZIEKUJE WSZSTKIM ZA ZYCZENIA ROCZNICOWE!!robia sernik na zimno do popoludniowej kawy,trzyma za nas wszystkie &&&&&&&&&&&&&&& przesyla buziaki i pozdrowienia z Zyndranowej:tak:

ja zmykam na jakis czas-obowiązki!
 
reklama
Nie palę tylko popalam, tj maszka np. ale to raz od dzwonu,bardziej martwi mnie piwkowanie, no jak testy mi wychodza negatywne to sobie piłam.
3tc - a tu już by zaczął się 6 ty chyba.
oj oj
gdzie się robi betę?:) za ile?
 
Agatek heyyyy dawno Cię nie było. Trzymam &&&&&&&&&&&& byś zaciążyła szybciutko.
W sumie za resztę też trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
to ja nie dziękuję.

Dziś jakiś taki leniwy poniedziałek-nic się nikomu nie chce. Dobrze ze jeszcze 2godz i koniec roboty i na paznokcie lecę.
 
Hej babeczki,

a co to za humory dzisiaj ??? zaraziłyście się od mojego Karolka ?????????????

ewelina, mama, co jest ???? trzymam kciuki za wasze wizyty u ginek i dobre wieści.

Marylka, odpoczęłaś trochę ? wszystko się przydało ?
a na fast fooda to i ja mam dziś smaka i też nie odmówię.

Marcepanek, zrób koniecznie morfologię. A kiedy masz teraz wizytę ?

Aga miłej pracy.

pozdrawiam was kochane i spadam dalej pracować, ale jak mówi mama, mam was na oku.
 
Wróciłam od gin........
Wpadłam na kawkę...

HOPE, dzięki*. Ani bloga ani pamiętnika nie piszę...nie mam na to czasu, a terapię sama sobie zafundowałam, już lepiej....u mnie to wszystko przejściowe...nie może byc inaczej, bo ja niepoprawna optymistka :p
 
Cześć dziewczynki

Ja już po chrzcinach. Imprezka była udana tylko pierwszy raz się spotkałam z takim czymś że na mszy aż 4 chrzty były.
Ja jutro do gina, mam nadzieje że wszystko w środku jest ok.

Powiedzcie mi czy któraś z was robiła sobie badania 3D i czy was uspokoiły ?

 
Hej babeczki,

a co to za humory dzisiaj ??? zaraziłyście się od mojego Karolka ?????????????

ewelina, mama, co jest ???? trzymam kciuki za wasze wizyty u ginek i dobre wieści.

Marylka, odpoczęłaś trochę ? wszystko się przydało ?
a na fast fooda to i ja mam dziś smaka i też nie odmówię.

Marcepanek, zrób koniecznie morfologię. A kiedy masz teraz wizytę ?

Aga miłej pracy.

pozdrawiam was kochane i spadam dalej pracować, ale jak mówi mama, mam was na oku.
odpoczełam a tyle z sobą wzieliśmy że połowe jedzienia przywieźliśmy i nie wyciągneliśmy połowy ubrań ale przyda by sie jeszcze dzień czy dwa :)
 
Witam Kochane!!!!
Wpadam tylko na chwilke sie przywitac, bo musze cos tam mężulkowi pomóc do pracy....
U nas znów staranka sie zaczeły, ale powiem szczerze, że jakos odpuściłam z tym wariactwem - na lajt teraz wszystko - jak sie uda to super, a jak nie to dalej przytulanki, ale takie na luzie!!!!!!
 
reklama
Ewelina u gina byłaś? Dobrze zrozumiałam? Coś nowego? Czasu na blog nie masz ale na zamartwianie się tak, ach te kobiety ;-)

Witam nowowpadnięte na forum :-):tak:

Monisia to jeszcze mi powiedz jak to zrobić, żeby się nie przejmować i podejść na luzie. Ja dopiero drugi cykl starań zaczynam a już mnie nosi po ścianach z niepokoju :crazy: Sama na siebie jestem zła. A do tego dzisiaj zmierzyłam tempkę i co? 37 stopni. Skąd te 37 :angry::angry:

Ale twardo, nie kupiłam testów ciążowych, owulacyjnych, termometr już poszedł do szafki, zdejmę chyba lusterko ze ściany :-D Zostawiłam sobie tylko kalendarz ale ten chyba też schowam. Pora znormalnieć. Tylko jak.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry