reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mary-Beth-Witam :-) oby @ szybko poszła-to szybciej staranka nowe zaczniecie.
U nas po odstawieniu tabletek-był ostatnio 3 cykl-tylko pierwszy się nie staraliśmy i dopiero 2 ostatnie działania były podejmowane :-D nio i teraz 4 jest w polowie-a nawet chyli się ku końcowi-i zobaczymy co zdziałaliśmy :-) ale ciiiiiii
 
Ostatnia edycja:
reklama
AGATEK- to po cichu trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
EWCIA- jakie plany na dzis??
MARYLKA- nie odmawiaj sobie-raz nie zawsze;-):tak:ja tez dzis wciagne chyba 2 paczki krówek az mnie zemdli!!
 
Agatek - trzymam więc kciuki! :tak::tak:
Dziewczynki, ja zmykam się suszyć i na autobus do pracy. Mam nadzieję, ze dziś nie padnę tam, bo po prostu nie do życia jestem... :eek:

Buziaki!!! :-)
 
Mama- oj mam dzisiaj mega lenia...
zaraz pościeram kurze, poodkurzam, pomyje podłogi i koniec na dzisiaj...
Nawet obiadu nie chce mi się gotować dla samej siebie...
 
witam i ja po weekendzie :) i życze spokojnego dnia :) marylce utargu dużego...
dziękuje Ci słodziaku :)

AGATEK- to po cichu trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
EWCIA- jakie plany na dzis??
MARYLKA- nie odmawiaj sobie-raz nie zawsze;-):tak:ja tez dzis wciagne chyba 2 paczki krówek az mnie zemdli!!
masz razje :) raz niezawsze dwa nie wciąż :):):):) i jedz jedz :) acha piekne masz suwaczki:ninja2:
 
Więc jestem z kserokopią w łapkach HiHi :)
Panie bardzo nastawione anty jak sie dowiedziały ze przeszłam do tego lekarza i już fochy ze przecież mam karte ciąży to po co mi historia wiec ja już lekko nabuzowana mówie Prosze pani z karty ciąży nie wynika jakie miałam dolegliwości i jakie leki zażywałam !!! coś tam sapała pod nosem ale kazała poczekać i zawołała już grzeczniej i wydała :) wiec w środę jade do mojego ginka :)
Marylko - mega utargu :) Trzymam kciukaski :)
 
Życzę miłego dnia....
Proszę o kciuki, bo dziś wizyta u gin... :|
Nie posiedzę z Wami, bo dziś mam mega pracy, na dodatek mam jakiegoś doła, czy cuś....mam wszystkiego dość...
Buziaki dla Was :*
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry