reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mama, Agatek - ale ja wcale nie narzekam. ;) Ja się cieszę na te wszystkie - nawet mniej przyjemne - objawy. :) To takie normalne okołociążowe marudzenie ;) a raczej potrzeba podzielenia się tym, czego doświadczam. :)

Ewelina - będę pamiętać. :*
 
reklama
Witam milusio przy porannej kawie :-)

Pogoda się poprawiła, może i humory pójdą w górę :-)

Krakowianka poczekaj aż się zaczną mdłości, chyba, że tobie będzie dane ich nie doświadczyć ;-):-)
Jaewa coś mi tu fasolinką pachnie :tak:;-)

No dziewczyny, któraś musi w końcu rozpruć majowy worek!
 
MARYLKA- dzieki!!
SZCZESLIWA- najwazniejsze,ze masz co trzeba a pani niech sobie focha wsadzi;-)
ewcia- A CO TAM MĄŻ WYJECHAL??
ewelinka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& POZACISKANE-DAJ ZNAC PO WIZYCIE I TULE-JA DZIS TEZ SMĘTNY DZIEŃ!!

hope- WITAJ PONIEDZIALKOWO
 
U mnie testy nie wychodza nawet jak jestem w ciąży
jak to????

Sorki że tak wracam dziewczyny, dzień dobry w ogóle,staram się najpierw nadrobić i tak mnie ta wypowiedź zszokowała że aż sobie zacytuję nie czytając dalej co było. Ja robiłam już 3 testy, dziś 37 dc - nadal @ nie nadeszła, dziś rano zrobiłam ostatni i wyszedł negatywny więc biorę za PEWNIK że w ciąży nie jestem, popijam wieczorami piwko i ogólnie jestem wyluzowana, kurna nie straszcie że jednak zdarza się że testy nie wychodzą????
 
Witam wszystkie laski.
Ewcia
kochana tulę Cię mocno i wiesz tak jakoś mam do Ciebie sentyment bo mój synuś również ma na imię Maciuś...i wiem to nie to samo ,ale przeżyliśmy koszmar bo jak urodził się w 8miesiącu maleńki bezbronny i z wszystkim były problemy. A potem jak miał zaledwie tydzień trafił do szpitala z hipotermią miał 33'C temperatury ciałka ,pamiętam wszystko zamglone przez łzy jak walczył o życie z masą kabli podpiętych do niego...teraz jest już dobrze ,ale tego nie zapomnę nigdy do końca życia.
ewelinka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
jeawa
może to baby?
krakowianka ciężarówko jak samopoczucie?
mamuś witaj
Agatek heyyyy dawno Cię nie było. Trzymam &&&&&&&&&&&& byś zaciążyła szybciutko.
W sumie za resztę też trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Wisieńko kochana po stracie @ nie przychodzi tak jak normalnie masz dni cyklu. Ale życzę by się wreszcie zjawiła bądź okazało się ,że coś innego się zadomowiło u Ciebie :-)
Szczęśliwa super ,że załatwiłaś wszystko ,a co masz prawo i już.
marylko super że wreszcie wypoczęłaś ,a teraz niech Ci utarg 100% w górę pójdzie :-)
agnieszka,hope,klopsiku,marry witajcie ;-)
 
dziewczynki zabieram sie za obiadek :):) bede was doglądać :):) Buziaczki :*
Marcepanek - też sie ciesze -- a jak ty sie czujesz ciężaróweczko ??
 
Witaj Marcepanku. Jak samopoczucie dzisiaj? Mdłości nadal meczą?

Ewelinka porozmawiaj może z nami, bliskimi, zawsze lżej się robi gdy człowiek wyrzuci z siebie żal i złość... Nie jesteś sama, pamiętaj o tym :-)
 
reklama
Hope, dzięki, ale na dzień dzisiejszy jakbym miała pisać - o żalu i złości, to obawiam się, że było by zbyt wiele do czytania i pisania...pocieszam się, że to chwilowe zwątpienie...ale dziękuję :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry