reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Ewcia! :-)
Mama - ściskam kciuki, żeby gin miał dla Ciebie dobre wieści. Może dobrze pojechać i sie dowiedzieć, dlaczego ten cykl taki krótki był.
 
reklama
Moze po prostu mleko Ci nie służy!!!!!

Nie Renna, ja jestem mlekolubna od kiedy pamiętam. :)

Agatek - dzięki. :)

Mama - no właśnie zmuszać się nie zamierzam, bo wczoraj jak próbowałam więcej zjeść, to wcale potem się dobrze nie czułam...

Ewcia - :)
 
Ostatnia edycja:
EWCIA- przytulam Cie i wiesz ,ze jestem z Toba!!:ninja2::sorry:

KRAKOWIANKA- mam nadzieje,ze Ci sie wszystko na dniach unormuje-tego życze choc kazda z nas swoje w poczatkach ciąży musi przejść-takie uroki:eek::sorry:ale tule i wiedz,ze w drugim trymestrze jest super!!!:tak:
 
Mama Ty sama wiesz najlepiej jak sie bedziesz czula z tym jak pojdziesz jutro albo nie....Ja bym chyba poszla....Buziam Cie :* Zobaczysz wszystko sie ulozy! Trzymam &&&&

Ja sie zegam z Wami Kochane, u nas wieczor i bede spadala robic kolacje :)
papa
 
Oj jak ja bym chciała być już tak jak Marcepanek czy Krakowianka-nawet z tym pełnym brzuchem itp :) nio nic-miejmy nadzieję że czekanie popłaca i w końcu się doczekam i ja. Nio i Wy wszystkie Kobitki :-)
 
Oj jak ja bym chciała być już tak jak Marcepanek czy Krakowianka-nawet z tym pełnym brzuchem itp :) nio nic-miejmy nadzieję że czekanie popłaca i w końcu się doczekam i ja. Nio i Wy wszystkie Kobitki :-)
Agatek, ja mam to samo... Też bym się chciała głasiac po brzuszku... :tak: Ostatni cykl w sumie sobie starannie zaplanowaliśmy, liczyliśmy dni płodne itd., a tu lipa - @ przylazła w sobotę! :eek::baffled::wściekła/y: Teraz czekam na koniec @ i od nowa staranka - będzie 5. cykl. A u ciebie jak tam staranka? Bo chyba jeszcze nie miałyśmy okazji się przywitać tu, na forum. ;-)

Ojeju, dwa posty mi wyszły, sorki dziewczyny, ale myślałam, że któraś z Was zdąży naklikać zanim ja napiszę...
 
reklama
hej dziewczynki :) wróciłam z grubsza ogarnełam sklep i złożyłam zamówienie ale nic mi sie neichce i mam mega ochote na fas fooda dziś i wiem jedno nie odpuszcze sobie :)

mary-beth przykro mi że @ przylazła
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry