reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marcepanku- zazdroszcze objawów ;-) Po Twoim suwaczku widze, że nastawiasz się na płeć żeńską :-) Kiedy masz kolejną wizytę? A jakieś szczególne smaki, apetyty też masz?
 
reklama
kalamandyna pod koniec miesiąca mam się umówić. A smaki he he są już mówiłam ,ale musztarda już trzy słoiki poszły :-) i kwaśne oj tak:-)
No i marzy mi się ta dziewczynka.
 
Marcepanek- samą musztardę wcinasz? :-o Ciekawe smaki masz, hehe :-) Z Maciusiem też tak miałaś? Na kiedy masz termin?
Ja też marze o dziewczynce, choć ostatnio może mniej, bo bardziej mi zależy żeby w ogóle zaciążyć :-)
 
Ostatnia edycja:
Przespałam 3 godziny popołudniu. o_O

Mąż się na wieczór kawalerski wybiera a tu znowu zaczyna grzmieć pomiędzy chmurami, okropne dziś burze przechodzą, będę się martwić o Niego. :(

Ja dziś na obiad robiłam ruskie pierogi - od kilku dni mam na nie smaka. :)

Malapralinka
- gratulacje dla Męża. :)

Marcepanek - ja też dziś JAK NIGDY kupiłam sobie musztardę do kanapek. o_O ;)

Idę, bo coś grzmi coraz bardziej. :/
 
kalamandyna no nie samą nie :-) z kiełbaską bo ja wcinam takie jak mój synuś jedynki z serem.
Z Maciusiem nic nie mogłam praktycznie jeść ,ale jak już i co śmieszne jadłam ogórki tyle ,że surowe :-)
Termin na 28.03.2011r ale jeszcze ołóweczkiem zapisany bo Gin przy następnym USG określi podejrzewamy ,że będzie prędzej.
To czekam na wieść ,że zaciążyłaś i życzę z serducha :-) a kiedy testujesz ?
krakowianko myślałam ,że tylko ja mam takie szalone zachcianki. A pierogi ruskie to lubię od niedawna kiedyś bym się nie tknęła nawet. Ale ni stąd ni zowąd jak była w ciąży z małym zachciało mi się a nigdy nie jadłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Wpadłam żeby przekazać że robiłam test :
Jednak udało się w pierwszym cyklu!!!! :-) Trochę jeszcze jesteśmy w szoku ale bardzo się cieszymy.
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 21
Marcepanku- planujemy działania dopiero na pazdziernik. W nast tyg mam wizyte u gina i dowiem sie czy torbiel nadal jest...Oby jej nie było.
Robiłaś przed ciążą badania na tokso, cytomegalie?
Ja jak byłam w ciąży wcinałam na okrągło ryby wędzone i truskawki :-)

Krakowianka- witaj i miłego wieczorku :-)

Kozica- z całego serca gratuluje! Dbaj o siebie! Ale fajnie, kolejna ciężaróweczka :-) Cykle masz regularne?
 
Cykle mam nieregularne raz 28 raz 32 dni...ale to chyba nie jest wielka różnica???
 
reklama
Kozica- jasne, że nie ma, spytałam z ciekawości :-) Jesteście szczęściarzami, udało Wam się za pierwszym razem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry