reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hej laski, u mnei wielkie sprzatanie, pranie i zapelnianie lodowki. w ten fajerwerkowy dzien nigdy nic nie planmujemy, ale ze mieszkamy prawie nad samym jeziorem to po fajerwerkach wszyscy si edo nas zwalaja, wiec na wszelki wypadek nakupowalismy butelek z napojami wszelakimi i jakies chipsy do podgryzania, pewnie wszyscy sie jak zawsze do nas zwala, bo nikomu sienie chce z tlumem strasznym wracac od siebie.

no i caly czas mam ten sluz zakrwawiony - czy ktoras z was tak miala po hsg? u mnie to juz 4 dzien po badaniu... ponaglam was, bo poki co zadna mi nic w tym temacie nie odpowiedziala. help! ;-)

kozica- GRATULACJE! Potwornie zadzroszcze,nie dosc, ze fasolina to jeszcze wpierwszym cyklu! brawo! ja juz 14 cykl sie mecze i nic. Wrr!
 
Marcepanku

Widzę jesteś w 6 tygodniu jakie badania miałaś już zlecone przez lekarza ? Ja na razie tylko mocz, krew, poziom cukru i WR
 
pok ja niestety nie wiem więc nie pomogę :-(
jadzia a mam kilka zleconych ,ale to do końca miesiąca mogę poczekać. Mam też takie dodatkowe by określić coś tam w krwi czy to nie wytwarzam czegoś co szkodzi dzidzi. Bo mamy z Tomem konflikt serologiczny...
DZIEWCZYNY GDZIE JESTEŚCIE? Znów się bobosexicie :-)
 
Ostatnia edycja:
pok ja niestety nie wiem więc nie pomogę :-(
jadzia a mam kilka zleconych ,ale to do końca miesiąca mogę poczekać. Mam też takie dodatkowe by określić coś tam w krwi czy to nie wytwarzam czegoś co szkodzi dzidzi. Bo mamy z Tomem konflikt serologiczny...
DZIEWCZYNY GDZIE JESTEŚCIE? Znów się bobosexicie :-)


ehehe Marcepanku weekendujemy się grupowo każda u siebie ;-):-)

Pogoda u nas iście łóżkowa, może dzięki temu będzie duuuużo majówek? :-D:-)

Kozica doczytałam wielkie gratulacje! To się nazywa mieć szczęście :-):tak:
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek - warto robić te badania chociażby dla samej siebie :tak: Ja muszę w przyszłym tygodniu zrobić sobie morfologię i przeciwciała anty RH bo u nas konflikt niestety :-) Chociaż morfologię może sobie daruję bo robiłam dwa tygodnie temu o te omdlenia :-)

W ogóle to śmieszne teraz te wymogi - z Karolą robiłam sobie jedynie dwa razy przeciwciała i raz morfologię w 37 tygodniu :-p I wsio było ok i nikt się nie czepiał, nie pytał a ja się dobrze czułam :-p
 
reklama
dziewczyny Wy to i tak macie dużo badań... u mnie tylko raz na całe 40 tygodni ciązy jest robione badanie krwi w 12tc. a później nikt już krwi nie bada...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry