reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Iwonka miód na moje uszy.
Ewelinka da radę chłopina a jak nie zrób mu ostrygi i sałatkę z włoskiego kopru. Nie martw się mi po 30 stce bije a minęły 4 lata!:-D
mama jak pomyslimy dobrze to każda ma jakies pomysły i nudy nie będzie:-D
Zapmarta cóż się dziwisz kochana drugi trymestr to najlepszy czas na reklamy:-D
bunia wiedziałam, ze z nami będziesz w zbiorówce:-D
Kala ja juz nie wiem czy jestem bardziej głodna czy bardz:-Diej pragnąca:-D
Ewela temat ciągnie się od wczoraj ty tylko potęgujesz doznania:-D
 
a mi się już zaczyna przedwyjazdowy sajgon w łepetynie w nocy pewnie oka nie zmrużę, rano będę biegać do wucetu, a teraz w głowie się kłębią myśli czy czegoś nie zapomniałam, czy nam starczy kasy, czy nie będzie problemów na drodze... o boziu- niech już będę na miejscu!!!
 
kalamandyna zapraszam :-) kurcze jaki długi nick :-pmoge piasac jakos skrotowo???
mamo ja za Ciebie trzymam kciuki &&&&&&&&&&&& w środę mam kontrole u gina minelo miesiecy od straty fasolki musi zobaczyc czy tam wszystko jest ok spytam sie go o wspomagacze zajsci a w ciaze a teraz niby sie nie staram ale tez sie nie zabezpieczam wiec moze sie uda
 
Dziewuchy chyba mamy zbiorową chcicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WISIEŃKA- no na to wyglada,ale moj wczoraj nienarzekal ...ja tez nie;-):-D:-D
KALA- bo jak sie Ewela pojawia to temat jakos sam skreca to tory sexu:tak::-p:-D:-D:-D
EWELA- nigdzie nie idz:rofl2:
IWONKA- a kiedy masz dostac ta umowe,zebys mogla z pracy jednej zerzygnować??
ZAPMARTA- noooooooooo,u Ciebie tez sie szykuje blok reklamowy???super:tak::-):-):-):-)
 
Ewelinka da radę chłopina a jak nie zrób mu ostrygi i sałatkę z włoskiego kopru. Nie martw się mi po 30 stce bije a minęły 4 lata!:-D
Ewela temat ciągnie się od wczoraj ty tylko potęgujesz doznania:-D

Musi dać radę, nie ma wyjścia i basta! A o sałateczce pomyślałam :tak::tak::tak:
Czyli ciągniemy od wczoraj??????:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-Do Boziu...hahahha



OOooooo, nie nie nie...idę już, nie dam się wciągnąć - jesteście zboczuchy!!! :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Szlak dietę trafił , a dopiero się zaczeła. Zaczynam od jutra. a dziś zjem sobie wszystko na co mam ochote. Teraz makrelka....Czy makrelka jest tucząca??
Ewelinka ja myslę, ze sałatkę to zjedz sama wystarczy jak na ciebie popatrzy!!
 
:-D:-D:-D Nie mogę z was, zbiorowa chcica :-D:-D:-D

Zaglądam z doskoku, obiad się sam nie chciał ugotować a TZ wrócił z pracy więc wiecie... przerwa reklamowa :-D:-D

Bunia kochana, wysłałam priv, muszę popatrzeć na zdjęcia, coś wybiorę, wyślę ci i wtedy zobaczymy co mi tam zapodasz :-)
 
reklama
Iwonka- wiem, że długi:-) używaj skrótu "kala" jak większośc już zaczeła używać, hehe.

Ewelinka- już się teraz nie wycofuj, nakręcaj dalej, dzięki Tobie może szybciej spłodzimy potomstwo
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry