reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mamuś ta osoba już edytowała to...coś zdjęcia na BB mają problemy bo mam jedno tam na razie z brzuszkiem. Następne zrobię w 8tygodniu i tak co dwa...
ewelinko nie wiem ,ale nie spodziewałam się ,że ktoś będzie się czepiał o to.
 
reklama
Marcepanek .....widziałam ten opis o płaskim brzuszku ....a pisza tak bo ci zadzroszczą i tyle nie martw sie :)
Dziewczynki ide sie położyc bo mi głowe rozssadzi i znów jakoś mi niedobrze i nogi z waty ..... kurde chyba pojde do sąsiadki po ciśnieniomierz może tu tkwi problem .....
 
EWELINKA- Tobie rownieza wogole przez to ,ze zaspalam to taka nieogranieta dzis jestem...musze poodkurzac bo nie zrobilam jeszcze tego a na panelach ciemnych wszystko widac!!
SZCZESLIWA- no to mialas sytuacje niedopozazdroszczenia -jak czujesz ,ze Ci slabo to siadaj gdzie popadnie-nawet na podlodze-lepiej niech to glupio wglada niz bys miala upasc na brzuszek....

MARY-BETH- o ktorej masz ta rozmowe-bo troche juz mnie &&&&&&&&&&&&&&&& bola i chcialabym na chwile poscic:))wiem ,ze po pracy a o ktorej konczysz???

WISIEŃKA- MI napisala sms'ka ,ze waptece byla promocja i kupila ....3 testy [FONT=&quot]
d040.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
d040.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
d040.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
d050.gif
[/FONT]
 
małżonowi foch przeszedł, bo nie żartowałam z tym, że jak będzie dalej fochał, to pojadę sama i teraz jest miły i grzeczny, bo wie, że jeden foch i on zostaje w domu!!! buahahahahahaha

pożyczyliśmy od mamy torby. chciałam jedną, ale na szczęście wzięliśmy obie, bo byśmy musieli plecak brać. a wiadomo jak to z plecakiem- bajzel się okrutny robi jak sie czegoś w nim szuka

jeszcze popakować trochę jedzonka, ale to już na jutro broszka. weźmiemy puszki i takie inne podobne, bo sporo tego kupiliśmy- mieliśmy przecież nie jechać, to zrobiliśmy zakupy do domu, a skoro jedziemy to część weźmiemy, bo po co tracić kasę na zakupy, jak sie ma taka cwana jestem. a do auta można wszystko wrzucić- nosić się tego nie będzie przecież całą drogę jak np. autobusem czy pociągiem

no i wogóle jestem taka happpppyyyyyyyyy
00020266.gif
00020266.gif
00020266.gif
00020266.gif
00020266.gif
00020266.gif
00020266.gif


na obiad zrobię pierogi z mięskiem i posypane smażonym boczusiem. wiem, wiem, niezdrowe, ale domowe
 
Marcepanek, olej to. Mam tylko nadzieję, że nie był to nikt od nas, bo ja nie widziałam tych komentarzy a jedynie zdjęcie twojego brzuszka.

nie denerwuj się tylko, żeby Nikolci się nie udzieliło.
 
mama no to wisienka prawdziwa kobieta- bo żadna babka nie popuści jak jest jakakolwiek promocja

mój G ma coś z kobiety, bo on na promocji to zawsze wszystko kupi. potrafi się nawet skusić na 3paczki papieru toaletowego, byle się dostanie 4 gratis
 
MAMA, ja też jakaś dziś niezorganizowana jestem i jakaś taka.....bleee...mam nadzieję, że kawka pomoże, bo roboty w domu full, a ja siedzę...i siedzę...i siedzę....
 
Marcepanek - ale ja weszłam na tą galerie i nic nie widziałam żadnego komentarza kochana ........
ja tez nic nie widze , ale nie ma co patrzec na innych

no to się trochę popakowałam. te "trochę" to już kurna pełna torba no bo trudno się zdecydować co się przyda. i długi rękawek, i krótki, i ramiączka- wkońcu to góry i niewiadomo jaka pogoda będzie. no i musiałam trochę grubszych rzeczy spakować, bo jeśli trzeba będzie spać w namiocie, to mnie przynajmniej nie wypiździ. a pozatym ja muszę więcej "dołów" wziąć- w sensie spodenek, bo jak @ zawita, to niewiadomo jaka będzie i lepiej się nie ubabrać

kosmetyki juz też prawie wszystkie schowane. i leki i wogóle. jeszcze zostają mi buty do znalezienia, bo jak się pójdzie do lasu to w sandałkach zamieszkają mi robaki

ta daaaaaaam- właśnie przyjechał mi namiot i 4 karimaty!!! no to teraz już nie muszę się stresować, czy dojedzie na czas!!
no to superowo :) przedemną dopiero pakowanie i kukra tylko na weekend jedziemy a chyba tez mi dużo wyjdzie do pakowania :( bo na krótki musze wziąść ale i na długi bo wieczorem posiedzieć albo jak faktycznie będzie padać no nic jakoś dam rade :)

ja własnie pochłonełam dwa rogale z jakąś szynka konserwową i musztardą - zwykle nie lubie takich szynek ale coś mnie dziś wzieło

no i za chwile biore sie za papiery a tak mi sie niechce :(
 
ZAPMARTA- hejka,co prawda juz sie z Toba witalam ,ale nie wiem czy doczytalas,a jak Karol-pulmeo jeszcze podajesz???nadal nocki przespane???dzis Domi cos wywijal-obudzil sie po 1 w nocy i cos tak gadal ,poplakiwal-poszlam do Niego i ja ,potem Tomek,ale o nic Mu nie chodzilo....pare razy mnie zawolal,ale nie poszlam i zasnąl....

MAMA, ja też jakaś dziś niezorganizowana jestem i jakaś taka.....bleee...mam nadzieję, że kawka pomoże, bo roboty w domu full, a ja siedzę...i siedzę...i siedzę....
o to,to -tez na to licze ,ze mnie kawa troche na nogi postawi!!

MARYLKA- zawsze na wyjazd bierzemy za duzo-zawsze!!!!wiesz jak sie mowi-poloz na lozko wszystkie rzeczy ktore chcesz zabrac i wszystkie pieniądze-po czym rzeczy zapakuj polowe a kase calą [FONT=&quot]
c008.gif
[/FONT]
[FONT=&quot]
c008.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c008.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c008.gif
[/FONT]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A co się dzieje z MAGGY? Nie było jej dawno nie??


Mama, póki co tu skutek odwrotny jest, bardziej mi się nic nie chce...:-D ale zdąży się zrobić przecież...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry