reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mlodam tak trzymaj!!! Ja jestem żywym dowodem dążenia do celu:zawstydzona/y:
Hope 38kg 80dag dokładnie:zawstydzona/y:
Po poronieniu też było mi ciężko...niby to tylko 6tc ale widziałam już wtedy swoją fasolkę...i ciężko jest stracić ten kawałek siebie.
Ale teraz znów jestem w drugiej ciąży i daj panie B oby szczęśliwie się skończyła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
:szok::szok::szok::szok:
MATKO BOSKA CHUDERLAKU...
TO JA TU SIE NAWET NIE PRZYZNAM ILE... A ILE WZROSTU MASZ??

Marcepanek moja 2 niestety też się zle skonczyła. A powiedz kiedy stracilas 1?
Mam nadzieję, że wszystko dobrze będzie z dzidzia.
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek ty szczypiorku, moja córka niedługo będzie cięższa :-D

Przy okazji tycia i chudniecia, idę coś zjeść. Pizza czeka ;-)
 
Mlodam dokladnie wiem o czy m piszesz, ja sie niesety tak zmuszam od lutego...
I jak tylko przyjdzie lepszy okres to BUM i znowu cos sie wali i przytlacza...

A z kilogramami to dokladnie wiem jak trudno sie walczy..
Ale zycie jest zbyt piekne zeby tyc;-)
Niestety ja po poronieniu wpadlam w dolki i troszke mi przybylo.. Tak wiec teraz znowu musze stanac do walki ze zbednymi kilogramami, odswierzyc swj pamietnik na portalu dietkowym i bedzie Si:tak:
 
mlodam to już raczej mój organizm jaja sobie robi. Bo mogę jeść wszystko ile wlezie i nic ...
Ciąża dla mnie ostatnią deską ratunku by przytyć:-D
 
reklama
Pralinka ja od poniedzialku sie biore za dietke, zobaczymy czy wytrwam. a do tego bede jezdzic do pracki rowerkiem ktory uwielbiam, a ostatnio malo jezdzilam bo nie chcialam szkodzic, ale i tak sie zaszkodzilo cos nie wiadomo co :( wiec rowerek gora!!!! :D
Marcepanek a latek masz ile? :) mi to z latkami przemiana materii podupadala i juz dupcia zaczela rosnac jak sie nie to co trzeba niekiedy jadlo... ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry