reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WItam się tylko sobotnio przesyłam buziaki bo zaraz lecimy na grilla papap
 
reklama
Marcepanek - to zbieramy ekipę i robimy urządzenie do przenoszenia różnych rzeczy między osobami :tak: Ostatnio się śmiałam że ja mam skurcze a koleżanka co już dwa tygodnie temu urodzić powinna nie ma ani jednego :-D To by się przydało takie urządzonko - ja bym ci te 10 kg z pocałowaniem ręki oddała :-D A Tysi skurcze bo dalej urodzić bidula nie może - dzisiaj miała pierwszy skurcz bo to co wcześniej brała za skurcze okazało się że jej brzuch się stawiał a nie skurcze miała :-D A już 12 dni po terminie dziewuszka - ma mieć synka i tak jak ty jest drobniutka dziewczynka chociaż w ciąży 14 kg przybrała i przed ciążą normalną wagę miała. Tyle ze te bioderka ma jak dziecko :-( Ciężki poród będzie miała niestety :-(

sorbuś - miłego grilla :-D
 
czesc kochane mam pytanko do was bo okazalo sie wlasnie ze mam infekcje nerek i dostalam augumentin czy ktoras z was wie czy to lek bezpieczny w ciazy bo jest wiele sprzecznych opini moze ktoras z was go stosowala caluje :*
 
Cześć wszystkie dziewczynki bez wyjątku :-)

Ale naprodukowałyście, ojoj, godzina czytania :-)

Wczoraj sobie pomarudziłam, tak mi dokuczał brzuch, krzyż i jajniki a dzisiaj mniodzio, nic nie boli, piękna pogoda, żyć nie umierać.

Marcepanku jeszcze dzisiaj nie testuję, jeszcze kilka długaśnych dni. Ale ty chuda jesteś :szok: A ja już mam o rozmiar biust większy i zatrzymuję wodę na brzuchu, po jedzeniu robi mi się balonik i nie schodzi do rana :crazy: I nadal nie wiem czy to na fasolkę czy na @. Tzn. wiem, czuję ale 100 nie mam ;-)

Maggy wypadanie włosów to jedna przyjemność, mi w ciąży włosy się tak plątały, że codziennie godzinę walczyłam ze szczotką. Dzień w dzień kołtun, dramat, nic nie pomagało, kosmetyki, witaminy, nic. W końcu obcięłam o połowę i miałam spokój.

Krakowianko ja jednak nadal trzymam kciuki na fasolke... Liczę na ciebie :-) Ciąża i @ dają podobne objawy, szczególnie pod koniec cyklu.

Pysia gdzie ten test, chciałabym pogratulować i podessać się pod fluidki ciążowe!!
 
asiuasiu witaj. Ja niestety nie wiem więc nie pomogę.
sol biorę się za konstruowanie tej maszyny :-) Biedna ta twoja znajoma choć różnie to z tymi porodami jest. Niekiedy szczupła raz dwa rodzi ,a niekiedy męki jak nie wiem co ,ale co z tego jak potem widok naszego maleństwa jest bezcenny.
pralinko witaj.
pallissa
to być tylko teraz cierpliwą wiem to trudne , ale najlepiej zakupić 14testów owu i robić codziennie ,a w dniu gdy wyjdzie najmocniejsza krecha zapisać koniecznie który to dzień. Bo zdarzają się różne anomalia i działajcie bobosexy jak krechy będą mocne.
Hope więc czekam niecierpliwie na wynik. Bo TY kobieto masz takie przesłanki ku temu by stwierdzić ,że coś się na pewno tam dzieję.
 
hejka! witam wszystkie się w sobotnie popołudnie :-)
asiu co do antybiotyku w ciąży najlepiej spytac gina, moj mi mówił im mniej leków w ciąży tym lepiej. ale moze w tym przypadku się nie obejdzie bez niego.
Mama witaj imiłego grilowania z Dorotą :-) daleko sie spotykacie od domu? :-)

ale sie dzis nasprzatalam, padam na buzie.
ide po kawcie i wracam
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry