reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
...przepraszam że tak szybko uciekłam ale byliśmy na zakupach:)

Dziewczyny u mnie zmiany...starania będą przybliżone jednak,nie będziemy czekać aż tak długo,czeka nas także przeprowadzka po nowym roku.Wszystko z mężem już obgadaliśmy także jak Bozia da to zostanę mamą 2011 :))
 
Witaj Młodam. Ja kocham słodkie, wolę nie zjeść mięsa niż czekoladkę ;-)

Marcepanku mam nadzieję, że twoje słowa będą prorocze choć nie ukrywam, że im bliżej prawdy, tym bardziej się denerwuję. Na zasadzie chcę ale się boję :zawstydzona/y:
 
no walsnie wiem ze tak jest ale powiedziala mi lekarka ze musze brac tylko tutaj ci lekarze to... i dlatego pytam czy ktoras z was brala :)
 
Hope ja tez uwielbiam, ale nie moge co roku zmieniac garderoby ;P
PRALINKA jak zwykle w weckend mniej nas ;) no i mniej nadrabiania dla nieobecnych hihihi.
Agnieszka to powodzenia w staraniach.
Ja już powoli myslami wracam do miasta tzn do powrotu do Wrocka, trzeci tydzien na zwolnieniu leci ;) i skonczy sie migiem, i bedzie trza do roboty wracac... wrrr
Marcepanek jakbym mogla bym oddala, mi na razie nie potrzebne :((
 
Agusia to reewelacyjne wiesci:-D:tak:
Mlodam mniej niby do nadrabiania ale ja calkiem do tylu, bo poltorej tygodnia...


Ktos mi moze strescid wazne wiadomosc??i
 
Młodam przyznaj się, ile ważysz przy jakim wzroście, pewnie nas tu kokietujesz. Marcepanka nie zapytam, bo strach.
 
reklama
Pralinka ja tez do tyłu bo prawie dwa tyg, najpierw w szpitalu a pozniej nie mialam ochoty na kompa. zmuszam się do kontaktu z ludzmi bo inaczej moze zle ze mna byc... ale nie poddam sie chocciaz to bardzo trudna walka.
w ciagu tych 4 latek to 10 kg przytylam. tak w zaokraglenniu... w dół oczywiscie...:szok:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry