reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
agnieszkakk- gdzie nowe fotki?? :d

segreveena- czyli juz wszystko zamontowane, przeniesione, tak? tylko internetu Wam brakuje.. ?

jol, bibinka, nika, sol- dzieki za info ipotw. czekam cierpliwie na lepsze czasy :)


szczesliwa- witam w klubie :D ja mialam pobudke o 1 i nie spalam jeszcze o 4... masakra.. zjadlam krakersy, popilam woda z cytryna i bylo ok :)
dzisiaj w nocy zastosuje cieple mleko :) moze mi pomoze przespac cala noc .. chociaz raz

marcepanek- faktycznie szczuplutka jestes.. brzusio sie pokaze wkrotce, zobaczysz ;) przynajmniej zaoszczedzisz na letnich ciazowych ciuchach :)

jadzia- ja juz tez 2 tyg temu musialam zakupic nowe biustonosze.. nie mowiac o ciuchach bo akurat naleze do tych kobiet, u ktorych od razu mozna zobaczyc ciaze :)
wszystkie rzeczy za male w pasie o min. 10 cm ...

szczesliwa- sliczna ta Twoja psinka...

krakowianka- krajanko moja droga :D jak nie teraz, to innym razem.. pamietaj, ze fasolka przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie... tule Cie mocno :*
 
Hej Maggy :):):) - ja zawsze miałam tak ze budziłam sie na jedzonko i siku ale zaraz zasypiałam a dzisiaj to była jedna wielka męka ...myślałam ze zwariuje :( ..... ale podobno przychodzi w ciąży taki okres ze sa kłopoty ze snem :(
Dziewczynki zaczynam dzisiaj 5 miesiąc :) leci jak nie powiem co :) ale sie ciesze:)
 
Ostatnia edycja:
Ja znikłam na obiadek:happy:
KRAKOWIANKA dopóki nie ma @ jest nadzieja:tak: Tulę cię i bądź dobrej myśli...
SZCZĘŚLIWA słonko takie uroki bycia ciężarną;-) A psinka kochana i jak się fajnie schowała:-D
AGNIESZKA hejka:-) Co u Ciebie słychać?

SOL nie Szwecja a Norwegia;-);-) Ale i tak Skandynawia:-D:-D
MAGGY może ciepłe mleczko pomoże:tak:
 
Dzięki, że jesteście... :*

Mnie nawet na urlopie praca ściga. :/ Okazuje się, że zachciało im się serwer zmieniać, przenieśli mi skrzynkę pocztową i o ile wiadomości z niej wychodzą, to już nie przychodzą. :/ Pomijam, że poprzednie konto zostało usunięte, a ja mam wszystko tylko na outlooku, w domu... Także wesoło. :/ A potem mi będą wyrzucać, że terminów nie dotrzymałam... A jak mogę dotrzymać, skoro nie mogę się z ludźmi mailowo porozumieć? :/

Idę się odstresować w ramionach Męża... Spokojnego popołudnia Wam życzę. :*
 
maggy,agnieszka ja to chcę mieć brzusio taką ładną piłeczkę :-D
szczęśliwa nim się obrócisz będziesz rodziła :tak:
No i standardowo mdli mnie coraz bardziej.

Co z tą pysią?
 
reklama
Nikuś - nioo niestety :) a psinka jak ja tak zawiniesz w kocyk czy cokolwiek to spi całą noc tak zawinieta a spróbuj ją ruszyć hi hi :)
Marcepanek - no jeszcze troche i tak bedzie ....a co do twoich mdłości to mi cie szkoda bo ja miałam zaledwie pare dni mdłości .....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry