reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej laski
robilam test i wyszła ledwo widoczna druga kreska
ciekawe czy to ciąża
Oj wybyczyłam się na basenie z koleżanką dwie godziny. Cudownie wręcz :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pysia jak jest druga to ciąza nie zależnie od intensywności barwy...
nie mam siły Was dziś poczytać i lece spać dobrej nocki kochane i do jutra... :)
 
Maran tak myslisz? Ale ledwo ledwo ją widzę. No nie wiem... mam jednak nadzieję, że to ciąża :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
serg - ja jestem :-)

josephine - jakie? :-D

sol : dla dziewczynki od lat wybrane przez nas : POLA, ale mysle nad drugim i narazie mam antonina (maz nie lubi) i salomee

dla chlopca bedzie porblem : lubie stradowane imiona, ale te co mi zostaly, to te co odpladly z listy poldusia, i tak troche zlr mi brac "niedobitki", na liscie mielsimy m. in. : marcel, leon, hugo. Z takich, co nie byly na liscie a mi sie podobaja to ... MAM JEDNO TYLKO :
Théophile. tez starodawne. mezowy podoba sie tez samuel.
 
Pysia zrób jeszcze z rannych siuśków lub na bete skocz to tam Ci wyjdzie od razu, w którym tygodniu jesteś i uważaj na siebie bo na poczatku ciązy to lepiej dmychac na zimne... ja nieśmiało gratuluje i znikam :)
 
Maran dzięki wielkie. Zrobię jutro rano i zobaczymy co wyjdzie? Mogę od razu jutro czy odczekać? A zrobię bo jestem strasznie ciekawa :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Bibinka, mlodam oj tyłek to sobie wymoczyłam ladnie. 2 godziny wysiedziałam się z koleżanką w basenie ach :) i buzie to nam sie nie zamykały od gadania. Ale bylo superowo. To już drugi nasz taki wypadzik :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry

mdlosci ciąg dalszy wiec oczywiście nie spie. Wcinam krakersy i popijam woda z cytryna. Pomaga..

Pysia- czekam z niecierpliwością na Twoj wynik ;)

bole całego brzucha mi juz przeszły, wiec sie cieszę;) Ale czy Wam tez włosy wypadają ? Macie jakieś domowe sposoby na to? Oczywiście oprocz sciecia:D
czy mam jednak wytrzymac do konca I trymestru?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry Kochane:*

Maggy ciesze sie ze juz Cie brzuch nie boli a na wypadanie wlosow sa rewelacyjne tabletki ze skrzypu polnego. Rewelacyjnie wzmacnia wlosy i paznokcie:tak:

Mama ja wczoraj bylam tylko przelotem na BB podziekowac dziewczynom za kratki:tak:
Mam nadzieje ze wyreguluje Ci sie cykl i juz nie bedziesz miala z tego powodu wiecej powodow do stresu:tak:

Kochane nie nadrabialam, wybaczcie:zawstydzona/y:

Dzisiaj idziemy na dobra kolacje z S bylym szefem. Zawsze to cos milego bo restauracja ma super widok na Sydney Opera House i Harbour.

Zycze Wam pieknego dnia:tak:
9h3r5z.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam cieplutko w sobotni poranek!!!!
No jak tam nastroje dzisiaj?? Mój sie troszkę poprawil choć nadal mysle co jest nie tak. Nie da sie chyba nie myslec
Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia!!!!:-)
 
reklama
Cześć Babeczki... :))


Jestem wściekła:wściekła/y::wściekła/y:

cykle mi się pochrzaniły i dziś mam 32 dc i @ nie ma:wściekła/y::angry:
To nie Dzidzia- robiłam wczoraj test i negatywny...

Zaraz mnie trafi, zaczęliśmy starania i taki numer... :((
a wcześniej, to prawie przychodziły jak w zegarku...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry