reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamus nei wiem co to możę byc:(( może po clo?
Ja raz tak miałam zanim zaczęłam brać clo. Że ok 18-20 dc miałam kilka dni plamienia - takie wlasnie jak mini okres.... A potem za 3 tygodnie miałam normalny okres... I tez nei wiem co to bylo.... Bo skoro bylas na usg to raczej nie implantacja...
Wysoka tempka świadczy o tym że @ tez nie ... kurcze nie mam pojęcia!
A może okołoowulacyjne???
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam was kochane:)

U mnie masakra...dostałam @,wczoraj w pracy mnie zalała wredota jedna,umieram z bólu...
W pracy pierwszy dzień po urlopier było mega ciężko,czas stał w miejscu...

mama dziwne te plamienia.Może faktycznie po clo...?
 
dzien dobry ;)

wrocilismy dopiero teraz do domu...

i znowu nastukalyscie stronek, wiec.. musze cos zjesc i przy okazji nadrobie...

tak w skrocie.. pomodlilam sie za nas wszystkie...a moj K. kupil Wam kartki z obrazem Matki Boskiej Ta'Pinu i powiedzial, ze jak bedziecie miec dzieci, to koniecznie musicie odwiedzic Malte i Gozo i przyjechac do Sanktuarium :D

Jeszcze dzisiaj postaram sie pojsc na poczte i Wam je wyslac :D
 
maggy,agnieszka- witajcie kobietki..
monia- teraz bylam w WC i normalna bordowa krew jak w @ i juz wkladka to za malo-wlozylam tampona.

nie mam sily-moj organizm robi mnie w konia!!!nie wiem co jest grane,nigdy nie mialam @ w 18 d.c-czyli teraz mam wykupic ten nowy zestaw lekow ????czy moze juz czas umierac???
 
wisienka- dalej sie przenosisz? :D juz sobie wyobrazam te wszystkie Twoje torebki... i reszte ciuchow :D ja nawet nie chce myslec o swoich :D hahhahaha
ale do mojej przeprowadzki to jeszcze czasu a czasu.. min. koniec roku ;)

Sol- super, ze kartka doszla :D wakacji to i mnie sie chce... ale nie samej, bo jak na razie to sie sama urlopuje..
trzymaj sie kochana i odpoczywaj ile sie da... my tu jestesmy i nigdzie nie uciekamy :) a dzidzia najwazniejsza :)

Marcepanek- mnie tez mdli.. i powiedzialabym, ze coraz bardziej.. juz w nocy nawet :( ostatnia noc przespalam prawie cala.. oczywiscie sie znowu budzilam do wc,
ale spokojnie moglam zasnac..

mama- juz niedlugo... poczekaj cierpliwie, a zobaczysz II kreski :) trzeba sie najpierw przygotowac zeby dzidzia byla zdrowa i wszystko bylo "si" :)
no i prosze Cie :D juz czas umierac :D hahaaha no to dowalilas :D kochana, a moze to przez te leki co bierzesz? ja tam sie nie znam, ale .. moze warto zadzwonic do gina :)

Agus- hej... i Ty to samo, jak masz plamienia..masz takiego gina, ze mozesz do niego zadzwonic? tak, zeby sie upewnic..
 
Witajcie moje Kochane :*


U mnie dzisiaj nerwowy dzien, nie nie klocilismy sie ale mamy pare waznych spraw do zalatwienia i czekamy na ich rozwiazanie do jutra.....:sorry: Wiec poki co nie zagladam wiecej:sorry:

Maggy Kochana dziekuje za modlitwe!!!! No i podziekuj Twojemu K ze jest taki dobry dla nas tutaj wszystkich o ile zdecydujesz sie wyslac mi obrazek znowu az na koniec swiata:sorry:

Mama juz nie mam pojecia co to u Ciebie moze byc...Najpierw myslalam ze moze to efekt czestego przytulania bo ja wlasnie tak kiedys mialam ze potem plamilam ale skoro teraz leci Ci krew taka jak przy @ to juz nic nie rozumiem:eek::confused:
Moze zadzwon do swojego ginka i podpytaj co to moze byc? Bedziesz spokojniejsza:tak:

Agus, Monia Kochane witajcie zycze Wam pieknego dnia! :*
Poki co mykam do mojego S. Buziole:sorry2:
 
hej jaewa :)


no jasne, ze wysle :D wysle tym, co podaly mi adresy :D mam tez takie male kalendarzyki (jak do portfela tez z obrazem M. B. Ta 'Pinu) wiec tez powysylam jak sie kartki skoncza ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No tak Mama 31 lat to juz z pewnością czas na umieranie:no:
Mi tak organizm zgłupiał od początku roku że miałam dziwne cykle, plamienia, małe endo, niedorobiorą owulkę itp...
Doktorek powiedział że skoro wcześniej wsio bylo dobrze to u mnie to zależy od psychiki... Im bardziej chce tym bardziej się chrzani wszystko... Może u Ciebie jest tak samo..

Maggy dziękuję za modlitwę:)

jaewa to miłego i pomyślnego załatwiania spraw:)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry