reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama- calkiem calkiem.... choc troche problemow mam z urzedami w PL, ale daje rade :)
poniewaz nie spalam w nocy 3h, to odespalam niedawno ;) za niecala godzine sie zbieramy na Gozo do Sanktuarium i w odwiedziny do wujka, wiec sie troche wyluzuje.. marzy mi sie pizza... a tam maja naprawde dobra :D mniam...
 
reklama
hej babeczki,


mama, dziś moje samopoczucie o niebo lepiej. Karol miał tylko jedną półgodzinną pobudkę w nocy, więc dałam radę.
Zjadłam pyszną babeczkę z owocami, więc od razu mi lepiej.

A wiecie co mam dziwną sytuację z poziomem glukozy u mnie. Mianowicie:

miałam do zrobienia test obciążenia glukozą. Najpierw pobrali mi krew na czczo, miałam wypić 75 g glukozy i po godzinie i po dwóch godzinach znów miałam pobraną krew.
Wyniki po obciążeniu powinny wzrosnąć znacznie, a u mnie spadek. Organizm po takiej dawce glukozy nie zareagował ? nie wiem sama. Powtórzyłam badanie po tygodniu, i to samo. W piątek idę do ginka i niech duma.
to ta moja trzustka jest w stanie w takim tempie przerobić taką ilość cukru, że szok.
 
MARYLKA- mnie juz 3 albo 4 dzien glowa boli...kawa nie pomaga,wlasnie mamy ulewe w Poznaniu:crazy:jery z tą pogoda-jesień pelną dębą:wściekła/y::wściekła/y:a po deszczu mamy tyyyyyyyyyle ślimaków w ogrodzie,ze aż obrzydzenie bieze-jak sie chdzi to az strzela pod nogami:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

a Ty moze witaminke C sobie zapodaj albo jakis Rutinoskorbin..

MAGGY- to ja juz Ci zycze smacznej pizzy:))
ZAPMARTA- no brawa dla Karolka ,ze ladnie pospal w noc i jestes wypoczeta-dzielna kobietka z Ciebie-dajesz rade mimo wszystko. a z glukozą to faktycznie dziwne:/ ale masz niedlugo wizyte to ginek napewno cos zaradzi...
 
Ostatnia edycja:
mama, on sam się zdziwił jak mu eska wysłałam, kazał powtórzyć.

dobra biorę się za pracę, wpadnę wieczorkiem.
 
a ja uciekam :) milego wieczoru.. my pewnie wrocimy w nocy, ostatnim promem, wiec... juz sie z Wami zegnam i zycze slodkich snow ;)
 
witam sie dopiero co zakupilam sobie testy ovulki zobaczymy czy wogole mi wyjda moze ja nie mam ovulazione,,moze jestem nie plodna? musze poczekac kiedy dojda poczta te testy rano sie robi czy po poludniu tez mozna?
 
:ninja2:
podczytuję sobie tylko:)

Zaraz idę do domciu:) A potem po mojego 3-letniego siostrzeńca bo dziś śpi u mnie:)))

palissa ja sobie też zakupiłam na ten cykl testy owulacyjne:)) Robi się je wieczorem, najlepiej o tej samej porze i tak ze 2-3 godzinki wcześniej nie pić...
 
Ostatnia edycja:
:ninja2:
podczytuję sobie tylko:)

Zaraz idę do domciu:) A potem po mojego 3-letniego siostrzeńca bo dziś śpi u mnie:)))

palissa ja sobie też zakupiłam na ten cykl testy owulacyjne:)) Robi się je wieczorem, najlepiej o tej samej porze i tak ze 2-3 godzinki wcześniej nie pić...
mam nadzieje ze w czyms pomoga,,,ale juz nie wierze w cuda to bedzie moj 5 cykl staranek
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry