reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia a wiesz, tak sobie myślę, ze może jednak to wkręcanie się nie jest takie złe... To jednak bardzo pozytywne zajęcie, a że kończy się czasem rozczarowaniem... Trudno, takie jest życie. Wcale nie jest tak źle mieć nadzieję, trzeba ją mieć, nawet jeśli nic nie wskazuje na sukces. Tylko nadzieja nam czasem pozostaje.

A powiedz mi, długo czekasz na pomniczek? My już 2 miesiące czekamy na pomnik dla teściowej i doczekać się nie możemy. Niedawno był pogrzeb, więc dla równowagi i sprawiedliwości musi urodzić się dzieciątko w rodzinie. Nasze, moje :tak:;-) Jednak bardziej nasze niż moje.

A chcecie zobaczyć jakie mam pieski brzydkie?
A takie:

Moon in Staff

to jest Penny i Bella, mama z córką, moja pasja i miłości paskudne :-)

Jeszcze na współwłasność jest Ruda, też córka Penny ale z innego miotu

Moon in Staff

i gościnnie Duke, z Hiszpanii, tu z moją kolezanką
Moon in Staff

i mamy teraz takie szczeniaczki

Moon in Staff
***
Moon in Staff
***
Moon in Staff
cund psiaki i małe i duże :):):):) mojemu Kamilowi sie taki marzy :) a ja bym sie chyba nie bała :):):)

sorbus tulkam u nas dzis jakiś taki spokuj panuje :)
 
reklama
Hope- mi ławeczkę Tato jeszcze zrobił (w ostatni dzień swojego życia) i już niecały miesiąc po mogłam usiąść... nawet nie czekałam na pomniczek, bo wiedziałam, że dopiero będziemy latem stawiać... a posiedzieć by się chciało...
Ale faktyczni, długo to schodzi ten pomnik... Ten facet co u Niego robimy, to jeździ dosłownie po całej Polsce...!!! szok!!!

Ale psiaki tak jak Monia napisała na zdjęciu śliczne!!! W realu także bym się bała :)))
Choć mam zdanie, że to nie zależy od rasy, a wychowania...

Monia- no, im troszkę zajęła rzeźba misia przy pomniczku...
 
Dziękuję w imieniu piesków za miłe słowa, w podziękowaniu zapewne polizałyby was po buziach :-) A teraz idę spełnić swoje kulinarne zachcianki czyli na niewielkie zakupy nabyć trochę gówienek do wciągniecia ;-)
 
to do jutra Ewcia bo mnie pewno wieczorkiem nie będzie :(:(:(

a ja sie zastanawiam - tzn bardziej niz sie zastanwaim to mnie po prostu kusi żeby zrobić jutro test ale to chyba bez sensu :( a poza tym czuje juz delikatnie jak mi sie macica poszerza znaczy ze w nocy @ przylezie ale tak sobie pomyślałam a może sie udało - piękna to była chwila ale raczej jeszcze nie realna :(
 
Witam Was!

MARY-BETH- jak idzie malowanie??
Malowanie na razie stoi w miejscu - musieliśmy siąść i rozplanować robotę z sensem oraz zrobić wycieczkę do sklepu. Kontynuujemy niedługo. A jak tam dzionek? Dzieci dają Ci popalić dziś? Energiczne pociechy masz, kochana! :happy:

Maggy - dzięki za przepiękną kartkę!!! :-):-):happy::happy:
Własnie dostałam, cudna ta Malta!!!

A mnie ogólnie strasznie głowa boli, muszę się położyć chyba, bo padnę... :eek:

 
jestem -bylismy na spacerze,ale deszcz nas pogonil do domu:crazy:
i znowu mi chate roznasza:eek:a mnie tak boli glowa przez to cisnienie i ta pogode....
MARY-BETH- no to mileg malowania i zycze zeby szybko poszlo:tak:
MAGGY- A jak Twoje samopoczucie dzis???;-)
MARYLKA- jak nie dostaniesz rano @ to zrob test-dzialanie bylo nadzieja jest;-)

dobrze ,ze mam rsol od wczoraj zaraz ugotuje makaron i obiad gotowy:happy:
 
reklama
mama mnie tesz głowa boli i kości wszystkie chyba jakieś przeziębienie sie mnie próbuje czepić :( - niedoczekanie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry