reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia a co sobie żałować ;-)tak to by się zmarnowało przecież :-D
bunia czy ta mikstura koleżanki była z procentami? :-Dhe he ,ale miło Cie widzieć w tak fajnym humorze ,aż zarażasz.
 
reklama
Mama- oj, pyszna :))) ogórkowa- moja ulubiona:-p:-p

Marcepanku- no dokładnie :)))

Oj, coś w plecach mnie boli :(( masakra
 
no to na zdjęcia sobie poczekacie. akumulatorki wyładowane, a baterii w tym domu niet- w sumie są, ale mocy z nimi nie ma

robimy degustacje paluszków- Bambucza była w sklepie... wszystko wiadomo.

no to mamy takie-
feliksy: serowe, ziemniaczene
beskidzkie: cynamon, sezam, mak, cebulka, bekon, kokox
lajkonik: krakersy, juniorki

od razu uprzedzam, że serowe feliksy są przeciętne. z ziemniaczanymi szału też nie ma

ewcia przybywaj, to ci wymasuję plecka. wkońcu technik masażysta jestem
 
Bunia- no to miłej degustacji :))))


Spójrzcie co wynalazłam:eek: ale nawet się nie nakręcam

Ból z tyłu miednicy występuje podczas ciąży czterokrotnie częściej niż ból lędźwiowo-krzyżowy. To silny ból odczuwany poniżej linii talii przechodzący do boku i/lub poniżej talii również wokół kości ogonowej. Ten rodzaj bólu może być odczuwany z jednej, bądź dwóch stron.
 
ewcia ja taki ból mam. u mnie nazywa się on rwa kulszowa

po spróbowaniu wszystkich paluszków stwierdzam, że przestałam lubić takie specjały chociaż juniorki lajkonika są nawet nawet...
 
Ewcia hehe tonący brzydkiej się chwyta. Objawy ciąży można stwierdzić dopiero po stwierdzeniu ciąży ;-):-)

Ale nie przejmuj się, też tak mam. Lipiec to najdłuższy miesiąc w moim życiu. Nienawidzę go.

A paluszki, juniorki lajkonika uwielbiam!
 
zmykam się zdrzemnąć. Olga idzie na spacer z Perli, to ja sobie legnę z moimi kiciociuciucniami przez ten czas akumulatorki nabiorą mocy, to wam pokażę moje niuniaczki malutkie kudłate kochane kociaki

no to spadam. buzkiaki i miłego dzionka. później pewnie wpadnę
 
RATUNKUUUUU!!!!
dzieci mi chate rozniosą!!!!Jery pogoda do bani a im chyba ktoś baterie co chwile zmienia:szok::szok::szok::szok::szok:
jak mozna w taką pogode mieć tyyyle energii:confused2::confused2::confused2:
 
Buniu- będę musiała się kiedyś wybrać do lekarza z tym :/ jest dzień, że prawie tego nie czuję choć coś tam ćmi, a jest taki dzień jak dzisiaj...


Hope- ja nawet się nie wkręcam, bo wiem, że w tym miesiącu nic z tego... więc będę musiała odwiedzić lekarza...

Mama- wysyłaj DHL-em dzieciaczki :*


Pomniczek będzie stawiany nie jutro, a w piątek...
 
reklama
BUNIA- dobre te kawaly!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-Dfajnie,ze wrocilas to sie posmiejemy!!!Ty masz tyle pozytywnej energii:tak:

EWCIA- najwyrazniej zupka byla smaczna skoro 3 talerze wsunelaś:tak:;-)smacznego!!

MARYLKA- jak tam &&&& pomogly-sa klienci???
AGNIESZKA- witaj i milej pracy po urlopie!!
no troche pomogły ale jeszcze poniżej normy :( no ale może nadrobimy jeszcze :):) oby :)

Bunia- no to miłej degustacji :))))


Spójrzcie co wynalazłam:eek: ale nawet się nie nakręcam

Ból z tyłu miednicy występuje podczas ciąży czterokrotnie częściej niż ból lędźwiowo-krzyżowy. To silny ból odczuwany poniżej linii talii przechodzący do boku i/lub poniżej talii również wokół kości ogonowej. Ten rodzaj bólu może być odczuwany z jednej, bądź dwóch stron.
nie no cos ty nie nakręcasz sie :):) a tak wogule to : ALE Z CIEBIE LASKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I SWIETNIE RAZEM WYGLĄDACIE I PASUJECIE DO SIEBIE EKSTRA ZDJĄTKA i dzieki za zaproszenie :)
RATUNKUUUUU!!!!
dzieci mi chate rozniosą!!!!Jery pogoda do bani a im chyba ktoś baterie co chwile zmienia:szok::szok::szok::szok::szok:
jak mozna w taką pogode mieć tyyyle energii:confused2::confused2::confused2:
a było diuraselki kupowac ?? mówiłam zwykłe wsać wysiadają 8 razy szybciej to nie Ty sie uparłas na najmocniejsze na alkaiczne :):):):)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry