reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MONIA- no niby 2 owulki-zobaczymy czy we wtorek sie okaze czy peknie z lewego czy byla ta z prawego i tu pewnie sie nie wstrzelilismy bo za pozno a ja w tym cyklu temp.nie mierzylam i nie wiedzialam ,ze cos tam juz bylo....
BIBINKA- cześć siostra-dzialamy na calego ,az wióry lecą i licze bardzo,ze sie uda.a ginek mój to zloto-dzis Mu to powiedzialam:tak::tak:
MARY-BETH- pewnie,ze urlop idany -najwazniejsze,ze pogoda dopisala a dzis od nocy do teraz leeeeje na maxa!!!!!
SZCZESLIWA- hejka dziekuje za &&&&&&&&&&&& lapie ich na maxa i trzymam z calych sil,zeby sie w kncu udalo!!!!!
ściskam Cie!!i maluszka!!
jak Tomi sie ogarnie z szafka-bo sobie zajecie znalazl-to wstawi fotki ;-)
 
reklama
czesc bibinka, czesc szczęsliwa

Jestem juz po kawce i ciasteczku, zarz jedziemy na zakupy, mam ochote na mozarelle z pomidorkami, apotem do praktikera, bo mąż coś tam musi sobie kupić ... Jak narazie nie ma plamienia, mam nadzieje, ze nie bedzie, mozw wreszcie ustało po 25 dniach :rofl2:
mama- no mam nadzije, ze sie załapałś na tą ostatecznę owulkę, a jak nie to masz jeszcze drugą przed sobą, znaczy macie, wiec działajcie :happy:

ps. to Wy się na nk widzicie ?
 
BIBINKA jeden gość ale za to z wielkim żołądkiem:-D:-D

SZCZĘŚLIWA witaj słonko:-) To sobie trochę odpoczniesz od upałów:tak:

MAMA &&&&&&&&&&&&&& i wierzę że Wam się uda:tak::tak:

Ja spadam nad morze...
Miłego dnia dziewczynki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Iśku - czesc :):):)..nioo dla mnie takie chłodne dni to raj :):)
Nagapalama - czesć :)
Nikuś witaj słonko:):) nawet nie wiesz jak sie ciesze ze taka pogoda .......:))
 
Witajcie laski.:-)
Ewcia wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaj na nowej drodze życia ;-)i gorącej nocy poślubnej z udanym bobosexem :-D

mama
miało być bez monitorowania tym razem :tak:
ale cieszę się że torbiel znikła bo teraz bez żadnych przeszkód fasolka zamieszka w brzucholku.
Dziś pochmurny dzień ,ale jakoś wolę to niż ten wieczny upał. Obudźcie mnie 4sierpnia
ja już chce popatrzeć na fasolkę :zawstydzona/y:
 
dzieńdoberek :-)

nareszcie lżejsze powietrze i jest czym pooddychać :-)

mama - &&&&&&&&&&&&&&&&&& :*

marcepanek - ja mam wizytę 11 sierpnia... i też już o niczym innym nie myślę :-D
 
reklama
NIKA- dzieki za &&&&&&&&, ja za Ciebie tez trzymam!!!!:tak:milego plażowania;-)moj brat jak byl u nas te 4 dni co pomagal Tmkowi z tarasem to tez stwierdzam ,ze ma 7 żolądków:szok::szok::szok:ile On je to szooook!!
BIBINKA- zaraz przeczytam PW i odpisze -byla na gorze podkurzec bo wszedzie pelno na podlodze ciastoliny:rofl2:
IŚKU- Witaj na wątku i pisz czesto:tak:
NAGAPALMA- no dzialamy i licze ,ze sie wstrzelimy:tak:;-)za Ciebie tez trzyma &&&,zeby juz plamienia nie wystapily:happy2:





mama
miało być bez monitorowania tym razem :tak:
ale cieszę się że torbiel znikła bo teraz bez żadnych przeszkód fasolka zamieszka w brzucholku.
MARCEPANEK- no mialo byc,ale jak mi napisal sms'a ,ze mam dzis na 8.30 przyjechac to pojechalam -powiedzial ,ze przy Clo trzeba monitorowac...ale nie mierze temp.i wogole sie w siebie niewslu****e...co bedzie to bedzie,ale poniewaz mam sklonność do torbieli to jak mi pobudzil jajniki lekami to teraz musi patrzec czy pekaja..
a wogole to cześć i życze zeby szybko zlecialo do nastepnego usg:tak:

FUTRZAKOWA- cześć i dzieki:))) Tobie rowniez zycze,zeby do wizyty szybko zlecialo!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry