reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się tak szybko bo moje dziecię już zaczyna się samo ubierać a to znaczy wszystkie ciuchy na podłodze :-D

bibinka - obiecuję poprawę :tak: A rzeczywiście taka pogoda to dla mnie raj :-D

Nie wiem jak u was ale u mnie chłodno i miło :-D Od 18 padał wczoraj deszczyk a o 3.20 w nocy rozpętała się burza :-D A najlepsze ze taka cicha bo błyskało się, lało ale nie grzmiało - przynajmniej Karola się nie rozbudziła :-D Spadamy na bazary po zakupy zaraz z moją mamą więc zajrzę później kobitki kochane :-D Lecę bo coś mam wrażenie złe odnośnie garderoby :-D


Ewciu - wszystkiego naj na nowej drodze i obyś w prezencie ślubnym dwie kreseczki ujrzała :-D
 
reklama
Cześć kochane:)


Wpadłam życzyć Ewci wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:))
Buziaki kochana!!!


mediumk5b0a055489ccb2850cf864125.jpg


Pozdrawiam was mocno,zajrzę później,dziś mam więcej wolnego:))))
 
Już jestem:-) lodówka napełniona - ciekawe na ile starczy:sorry2:

MARY-BETH działajcie działajcie:rofl2::rofl2: A nie myślałaś o zakupie jakiegoś autka skoro połączenia są jakie są:hmm:

SOL hejka:-)
EWELINA pracusiu wybaczamy;-)
 
MARY-BETH działajcie działajcie:rofl2::rofl2: A nie myślałaś o zakupie jakiegoś autka skoro połączenia są jakie są:hmm:
Jasne, że myślałam, ale ja nie mam prawka. :crazy::crazy: Dzień przed przyjazdem do Norwegii ponad rok temu oblałam 4. egzamin... :sorry2::sorry2::sorry2::baffled::baffled: Będę zdawała tu, ale najpierw musze odłożyć trochę kasy, bo tu drożej... :baffled:

Pozdrawiam Was i zmykam się suszyć i do pracy! Papa!
 
hello:-).u nas chłodno i pada,o 3.40 zaczęło grzmieć,ale jakos tak bokiem przeszło w końcu:tak:

aga ciekawa jestem Twoich zdjęć:tak:
nika jak goście w domu,to wydaje się ciągle,że czegoś jest za mało:tak::-)
meggy to pojadłaś wczoraj:tak:
mary,monia miłej pracy,oby dzień szybko zleciał:tak:
ewelinka my też za Ciebie trzymamy &&&&&&&&&&&&&:tak:
sol z mamą nic Ci nie grozi:tak::-)
jaewa,palma witajcie:tak:
 
cześć babeczki!!!

EWCIA-kochana ja juz Ci swoje powiedzialam,ale raz jeszcze życze Ci wszystkiego co najlepsze-żeby to byl jeden z piekniejszych dni w Waszym życiu,żebyście byli dla siebie najlepszymi przyjaciólmi-bo to wiele ulatwia!!! i jak najszybciej II !!!

Kobietki bylam dzis na usg i sprawy wyglądają tak-dzialaliśmy wczoraj:tak::tak::tak:dzieki za życzenia udanego bobosexu:-D:-D:-Dbyl udany,az padlam i zasnelam:rofl2:
dzis mam 13 d.c. a w prawym jajniku jest po wulce i nie wiem czy sie zalapalismy na ta bo nie wiem czy byla wczoraj czy wczesniej...a dzialalismy dopiero wczoraj pierwszy raz w tym cyklu bo u rodzicow nie bylo warunków-spalismy osobmo-z dziecmi..
a w lewym jajniku jest pecherzyk 19mm czyli za 2 dni powinna byc druga owulka wiec we wtorek na 8 jade na usg zobaczyc czy peklo w lewym czy byla ylko z prawego....tak czy tak,dzialamy dzis i jutro a co!!!
torbiel ktora byla przy wejsciu do szyjki macicy 1,5 cm zniknela!!!!
znowu mnie nic nie skasowal-pogadalismy o tarasie,malowaniu,wakacjach,podal reke i powiedzial ze czeka we wtorek:tak:

pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Wy tu o zakupach i sprzataniu a ja kurcze w pracy się kiszę.... ehhh
Za to potem przyjeżdża mężuś z siostrzeńcem i jedziemy na zakupy:)) Tyle dobrego:)

Mama dwie owulki??? Kurcze fajnie 2x więcej szans:)))

EWCIA wszystkiego naj naj naj na nowej drodze życia!!! Mam nadzieję ze będzie ono takie jakie sobie wymarzłaś:)
 
Ostatnia edycja:
EWCIA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NA NOWEJ DRODZE ZYCIA I OBY SIĘ SPEŁNIŁO TO, CZEGO NAJBARDZIEJ PRAGNIECIE:-)

mama hello;).mam nadzieję,że będzie niedługo owulka z tego drugiego &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!trzeba działać,że ho ho;)
p.s.Ty to masz tego gina;))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewciu kochane moje słoneczko ...Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ......szczęścia ,.... Błogosławieństwa Bożego .......
czesc dziewczynki :):):) wcale sie nie wyspałam bo lało całą noc ..... ale za to jest chłodno i uper jak dla mnie ::):):)
czesc Mamciu - ciesze sie ze urlopik udany :):) i trzymam kciukaski za staranka :)&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry